Stretnutie nadšencov nosenia detí

bambusko
23. jan 2009

ahojte 🙂 pre vsetkych, ktori nosite svoje deti v satkach a inych nosicoch alebo vas to laka a stale sa neviete odhodlat, chystame stretnutie

termin sme stanovili na 4.-5.4. 2009
miesto a zariadenie je stale vo hviezdach, takze sup sup 😅 s navrhmi

kili
28. jan 2009

polpenzia sú raňajky a večera, takže asi večera v sobotu a raňajky v nedeľu.
tiež by sa malo spýtať, že kedy môžme prísť do izieb a kedy odísť.

valka
28. jan 2009

kili, ano...jedna taka velka...

kili
28. jan 2009

valka, no tak potom to nejak nesedí s tým, čo si písala ty. radšej sa asi spýtať na presný počet 😒

valka
28. jan 2009

hovoril, ze deti vojdu 45...ale pre dospelych je lepsie 30 ludi a je to tak akurat..
co nesedi?

horalka777
28. jan 2009

valka - no presne, ved aj ja by som najradsej. Nech sa vyluftuju od Blavy aj od zien 🙂 ale on si uz betar vyhliadol volajaku exkurziu do opalovych bani na vychode 😠

kili
28. jan 2009

valka, no áno, ale či pôjdeme viacerý do tej 10p, to asi nie 😕 . keď je tábor, tak je to pohoda

bambusko
autor
28. jan 2009

a myslite, ked sa da ubytovat az poobede - teda vecsinou po 14 hod., ze su ochotni nas tam trpiet predtym a aj po odhlaseni?

horalka777
28. jan 2009

ta 10p je divocina.. 😕

kili
28. jan 2009

bambu, no však to, že ako je to, ale nám zas tak nevadí mať veci v aute a najpr ísť na nejaký výlet a ubytovať sa až večer. zas prežiť sa to dá 🙂

fibi
28. jan 2009

no keď nebude pršať, tak by to bolo v pohode 🙂

bambusko
autor
28. jan 2009

kili, vsak hej, ale sme nechceli dajaku spolocnu "prezentaciu" alebo ako to nazvat "session"? bud dnu alebo von, aj pre takych, co by sa mozno len prisli pozriet. vylety su jasne 🙂 alebo sa kazdy ubytuje kde chce a stretneme sa v zamockom parku alebo v zoo?

venonna
28. jan 2009

ja som za prezentaciu v dosahu ubytka, lebo vacsie deti ako napr. nasa, uz asi neprespia v satke svoj poobednajsi spanok... a ako by sme to riesili napr. v parku alebo v zoo za dazda? 😕

bambusko
autor
28. jan 2009

ven, aj ja 🙂 este som nasla taketo

http://www.signalbojnice.eu/

ale chybali by nam asi 3 izby ☹ ked ratam aj "ale mozno" z tabulky

bambusko
autor
28. jan 2009

pisu, ze robi aaj uzavretu spolocnost, cize jedalen by mohla byt ako spolocenska a da sa aj dohodnut na cene

venonna
28. jan 2009

hmmm, to nevyzera zle... ktovie, v korej casti mesta to je... spytam sa kamosky...

bambusko
autor
28. jan 2009

dievcata, tak som do toho signalu volala. je to v chatovej osade 10 min. od zoo, vikend 4.-5.4. ma volny a chce za cely penzion 333€ za noc + strava podla toho ako kto chce. jedalen by mohla sluzit ako spolocenska, boli by sme tam sami a blizko su este zariadenia maxim a dukla

http://www.maxim-penzion.sk/index.cfm?module=Ac...

http://www.vop-novaky.sk/index.php?pg=56

nemam cas to studovat, ked niekto popozerate, dajte nejaky komentar 😉

kili
28. jan 2009

bambu, to vyzerá super 🙂
rátam správne, že sú tam 9 izieb? len tým číslam moc nerozumiem 😒 že čo je to kapacita, chápala by som, keby tam bolo jedno číslo, ale čo to znamená, keď je 2/2 al. 1/2? aký v tom je asi rozdiel?

kili
28. jan 2009

ako by to asi vychádzalo cenovo, keby sa rozrátali postele? rátali by sme len postele a prístelky už nie? alebo ako?

kili
28. jan 2009

keď som to rozrátala na postele, čo je 18, tak to výde 18,5€ / 555,-Sk za postel ☹

bambusko
autor
28. jan 2009

kili, je tam 20 posteli a 9-10 pristelkov. 1/2 znamena 1 izba s 2 postelami, v kazdej izbe je este moznost pristelku

kili
28. jan 2009

bambu, no, ale aj tak to potom výde 500,- na postel

kili
28. jan 2009

ale teda ja sa prispôsobím, keby boli všetci za, tak v pohode. ináč to vyzerá super, nieto o čom

kili
28. jan 2009

tá stálica má aj tak nejak málo izieb, čo som pozerala v tom rozpise:
2p - 4x
3p - 1x
4p - 1x
8p - 1x
10p -1x
Apartmán -3+2 (to presne neviem, čo sa pod tým má chápať)

kili
28. jan 2009

ale tá dukla je dobrá 😀 , stiahla som si cenník a je tam, 1 lôžko / 1 deň 4,50 € 135,57 Sk 😀
počet lôžok 22 počet izieb 10
spoločenská miestonsť sa prenajíma

venonna
28. jan 2009

este mi objasnite, co je to v penzione Signal za kategoria "B' - izby umiestnene v alpinkach ???
nech nezomriem sprosta... 😕

kili
28. jan 2009

venonna, dole je to napísané Kategória "A": samostatné izby. Kategória "B": izby umiestnené v alpinkách.

bambusko
autor
28. jan 2009

alpinky - to je podkrovie, som sa na to pytala

bambusko
autor
28. jan 2009

kili, len ci tam za tu sumu budu aj kurit 😕 a ci tiez nie su spolocne wc a kupelne?

kili
28. jan 2009

bambu, to ja netušíííííím, nič moc tam o tom nepíšu. len teda že je tam kuchyňa, kde si môžme sami variť, gril a otvorené ohnisko
no však keď je blízko ten penzion maxim, tak tí, čo chcú vyšší konfort môžu byť tam 😅

kili
28. jan 2009

ale podľa fotiek mi príde, že v cene nie sú povlečenie a snáď ani periny 😝 😀