• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie nadšencov nosenia detí

7. apríla 2009 
aha - a s polpenziou (som vsezravec).
10. feb 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaznamenane..:slight_smile:
10. feb 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v stálici je tuším polpenzia povinná
10. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valka my hocikam, len nech je na izbe ta kupelna :grinning: ako ti to vyjde ak v druzbe tak tam a ak v stalici tak tam. ale radsej tam kde vas bude viac.
10. feb 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie, co vam to je jedno, tak idu predbezne do druzby - aby bolo miesto v stalici pre tych, co tam chcu ist a nikde inde :wink:
10. feb 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je tiez jedno, len aby bola 2-postel a boli by sme radi aj wc :slight_smile:
11. feb 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, pre mna moze byt tiez ta stalica. ak este nie je nikto volny, rada sa pridam k horalke.
pripadne, ak by bol velky problem s kapacitou, piste mi na IP, ja si vybavim ubytko u kamaratky...
a skocim za Vami cez den. tak ci tak som chcela ist aj ku nim.

(dofrasa, tak by som rada zobrala obe deti. nenapadne Vas, ako to poriesit???)
11. feb 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, a staci mi jedna postel. (zatial). drobny aj tak spi so mnou. WC bude prijemny bonus, ale neposkladam sa, ked bude na chodbe.
11. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki, v com je problem, aby si isla s dvoma detmi? doprava?
11. feb 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze predbezne poslana objednavka do druzby, zajtra riesim stalicu :wink:
11. feb 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, pani Knapova!
Obdrzali sme Vasu objednavku ubytovania v Penzione Druzba v Bojniciach.
V termine 4. - 5. 4. 2009 mame volnych pre Vas 10 dvojlozkovych izieb a jeden apartman s pristelkou.
Cena dvojlozkovej izby za noc je 33,19€, apartman (dve dvojlozkove izby, obyvacia izba, kam sa prestiera pristelka) stoji 73,03€, pristelka je za cenu 8,96€. Polpenzia je v cene 9,29€ na dospelu osobu, 6,31€ na dieta od 3 do 12 rokov. Pobytovy poplatok je 1,00€ na noc na dospeleho, 0,50€ na noc na dieta vo veku 6 - 18 rokov. V Penzione Druzba Vam dokazeme zabezpecit ubytovanie, poskytnut spolocensku miestnost a stravovanie v jedalni.

Penzion Druzba Vam ponuka aj druhu moznost ubytovania v pridruzenom Penzione Nitra, vzdialenom asi 1,5 km od Penzionu Druzba. Vyhoda tohto miesta je v tom, ze v priestore za nim sa nachadza rozlahla oplotena travnata plocha, kde je mozne hrat sa, travit volny cas pobytom vonku, je tam aj kryte ohnisko. V Penzione Nitra vsak nie je mozne stravovanie vecer, podavame tam len ranajky. Tie su za cenu 4,32€ na dospeleho, 2,99€ na dieta. Dvojlozkova izba tam stoji 26,56€, apartman 66,39€. Fotografie a ostatne vybavenie oboch penzionov si mozete prezriet na nasej webovej stranke www.druzba.sk.
12. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som dostala z druzby :slight_smile:
12. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a do stálice si písala?
to fakt musíme byť v dvoch hoteloch, do jedného sa nenatrepeme, ani keby sme chceli. to je lepšie tá stálica a družba, ako Nitra, tá je ďalej.
12. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
už som písala Valke aj do IP, ale napíšem aj sem...
My s Macim si to za tú Družbovskú cenu určite nemôžme dovoliť, takže ak tak Vás prídeme pozrieť na jeden deň autom :pensive:
13. feb 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze volala som konecne do stalice...ale to je ako objednat cez vysielacku izbu na sibiri :angry: volala som na jedno cislo - nikto nedvihal, volala som na druhe - no zavolajte o pol hodku, dam vam manzela...volam znova ...no ja nie som v praci a pojdem az v pondelok, zavolajte potom...ale na to prve cislo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak znova volam v pondelok...
13. feb 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue, a čo stálica? to nie je drahé :wink:
ak sú tam aj izby, že po 8 postelí, tak mne nevadí, ísť k niekomu :wink:
len teda neviem, čo na to deti. ale naši spia dobre, ale neviem to zaručiť, čo bude v cudzom prostredí, keďže nebudú mať svoje postielky.
13. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, takze stalica objednana - stravu upresnime neskor...v stalici su 2 izby s wc a jeden apartman s 2 izbami, kazda pre 2-3 ludi. apartman ma jedno wc.
kedze do stalice chceli ist: indy, weroni a sue, kili, horalka a viki, dohodnite sa, ktore pojdete do apartmanu :slight_smile:
16. feb 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je to jedno, predpokladám, že sú tak aj ostatní, tak nás nejak rozmiestni, alebo sa dohodneme priamo na mieste :slight_smile:
ja ale chcem, aby som mohla dať aspoň jedno dieťa na ďalšiu postel, takže 2+ prístelka alebo gauč, ten by bol asi lepší, lebo má jednu stranu zábranu :slight_smile: . takže asi až keď to tam uvidíme, nie?
16. feb 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, v tom apartmane je jedna izba 3-ka..takze uz si prva kandidatka :slight_smile:
16. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mne netreba 3ku, stačí prístelok al. ten gauč
16. feb 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mozeme sa este k vam pridat?radi by sme sli :wink:
16. feb 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papajka, napis valke :wink:
16. feb 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papajka, jasan, ze mozes...kolki by ste chceli prist? v stalici uz izba s wc nie je volna, takze iba druzba :slight_smile: alebo teda ak nechcete wc (iba na chodbe), tak moze byt aj ta stalica
17. feb 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valka, spomenula som si, že do stálice chce ísť aj sue
17. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak prisli by sme 4.A do druzby. :wink:
17. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, ved je tam napisana :slight_smile: s weroni :wink:
papajka, pisem si :slight_smile:
18. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, no ja som ju hľadala a ona tam tak nenápadná :slight_smile:

jaj, len ma nenapadlo, že u nás začína sviadkové obdobie :stuck_out_tongue_closed_eyes: do 20.2. do 25.4. máme všetci v rodine narodeniny a meniny :rolling_eyes:
18. feb 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale na stretko ides, ze?
19. feb 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valka, no čo už, idem, už sa moc teším, to by som si nespravila, na to sa mám moc rada :grinning:
19. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valka, mne je jedno ako s kym a kde budeme spat, hlavne nech mame WC :grinning:
ked plati to ze budeme so sue tak nam z mojho pohladu staci jedna dvojlozkova izba :slight_smile: Esterka bude spat na posteli so mnou a Martinko zrejme s mamickou tiez :slight_smile:
24. feb 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok