Stretnutie nadšencov nosenia detí

bambusko
23. jan 2009

ahojte 🙂 pre vsetkych, ktori nosite svoje deti v satkach a inych nosicoch alebo vas to laka a stale sa neviete odhodlat, chystame stretnutie

termin sme stanovili na 4.-5.4. 2009
miesto a zariadenie je stale vo hviezdach, takze sup sup 😅 s navrhmi

bambusko
autor
25. feb 2009

valka, ako ideme zaplatit zalohu? uz bude treba - si pisala mesiac pred

valka
2. mar 2009

ahojte, tu je zoznam ludi, co chcu do druzby (iba tam sa plati zaloha). http://www.fyzika.qsh.eu/handmade/stretkonosico...
ak to nesedi, dajte vediet, tento tyzden chcem poslat zavaznu objednavku

olinka6226
2. mar 2009

joj do zlej temy som pisala 😀 takze este raz: nerozumiem preco mam pocet pristelok 2 ked idem len s mamou a maly spi s nami v posteli.

valka
3. mar 2009

ahoj oli, takze to bol preklep...opravujem 🙂

bambusko
autor
3. mar 2009

valka, tak v tom pripade aj my mame pristelok naviac 😕

valka
4. mar 2009

ok, bambu..opravujem...

valka
4. mar 2009

zda sa, ze ostatne by mohlo byt ok...idem pisat...

olinka6226
7. mar 2009

val potom mi este do IP posli cislo uctu a sumu co ti treba poslat ako zalohu. ok? a dakujem ze to riesis.

valka
9. mar 2009

dievcata, nezabudnite si vybavit preukaz na druhe kolo volieb prezidenta 😉 zaradime do programu... 🙂

bambusko
autor
9. mar 2009

valka, vsak zvolime uz v prvom a mame vybavene 😉

valka
9. mar 2009

😀

takze fakturu mi v dohladnej dobe poslu a splatna bude do konca marca...dam potom cez IP vediet, ze kto kolko plati ...

horalka777
10. mar 2009

no ja si ten preukaz vybavim, zicher je zicher.. 😉
kde to vlastne treba ist, na miestny urad ci kde? Ja a urady... 😝 😝 😝

valka
15. mar 2009

asi miestny urad...

kocky, co budu byvat v druzbe, poslala som ip, ak vam nedosla, napiste mi. treba platit 🙂

kili
17. mar 2009

ono vtedy vychádzajú volby?
no nič, aspoň vidieť, ako ma to trápi 😅

a čo program, už je nejaký?
ja navrhujem, že by sa prišlo, také krátke stretnutie by bolo niekedy o 10-11tej, potom obed, neviem, že či sa deti dajú spať alebo sa proste pôjde niekam a budú spať na seste. ale teda po obede by bol proste výlet niekde po okolí, večera, deti pôjdu spať a my sa hádam budeme môcť stretnúť. no a na druhý deň do obeda do zoo, potom nejaká opekačka na obed a potom už neviem.

kili
18. mar 2009

po prvé

kili
18. mar 2009

po druhé

bambusko
autor
18. mar 2009

kili, co, drazis? 😕

kili
18. mar 2009

bambu, no dala som návrh na program a všetci na to z vysoka ...., tak to idem odklepnúť 😀

bambusko
autor
18. mar 2009

ja som ho citala, dobry, len mne ako detailistke chyba take:

cas - miesto - cinnost 😀

kili
18. mar 2009

bambu, však to bolo len tak zhruba, presný chodník asi ťažko navrhnem 😀
no a čas, tak to ťažko rozhodnem len ja sama, preto som čakala, že sa o tom začne diskutovať, komu ako deti jedia, spia...

venonna
19. mar 2009

nasa zvykne spat 12.00 az 15.00, v cudzom prostredi menej...
S jedlom - v sobotu sme si nahlasili aj obed, kedze doobeda bude vybalovacka, zoznamovacka a tak. Takze obed je pre nas dany a ostatne u malej trebars aj za pochodu...
Kedy planujete v nedelu dvihat kotvy?

horalka777
19. mar 2009

ako pozeram, nik okrem mna tam nebude s cerstvo polrocnym babom 😕 😅
takze sme v mensine, lebo velky rezim este nemame, len obcas a zvacsa doma, na cestach neviem predpovedat. Takze sa budeme musiet prisposobit rezimu vacsich deti 🙂 no, sama som zvedava 😅

kili
19. mar 2009

naši tiež spia tak nejako, ale oni sa bez problémov prispôsobia - pôjdu spať neskôr alebo vstanú skôr.

bambusko
autor
21. mar 2009

moj mudry spolubyvajuci 🙂 ma zrusil, ze naco volicske preukazy 😕 volit sa da uz od 7 hod., takze odvolime cestou do bojnic 😉

valka
22. mar 2009

aj my budeme musiet odvolit v ba - na mojom volicskom chyba okruhla peciatka - nejak na to zabudli ci co 🙄 a kedze tu ma uz poznaju, odvolime tu a potom pojdeme...

suhlasim s kili, ze by sa mal nejak dohodnut program...pisu mi niektore zaujemkyne, ze co sa bude diat...

kocky, nepoznate niekoho, kto by pripadne chcel prespat? jedna dvojka izba bola objednana, ale mamicka nemoze...zatial som neplatila, ale ak by bol problem, ...

samika
23. mar 2009

Dobre ránko maminky,
na chví%ločku sa vám sem vpletiem 😉
chcem sa len opýtať kde by som našla nejaké dobre návody na viazanie šatky. máme tiež doma šatku, kým sme boli maličký sme sa nosili viac, teraz je to už pomenej. no ale hlavne kôli tomu, že neviem prísť na to ako spávne uviazať šatku aj ináč ako len kríž s kapsou. kde nájde nejaké dobre návody? alebo nejaké osobné stretko s Blaváčkou.Ďakujem

valka
23. mar 2009

ahoj samika, mozeme sa stretnut v ba 🙂 ale dobre navody su na vbavlnce.cz 😉

bezaz
23. mar 2009

baby tak by ste sa mohli nejak dohodnut na programe, aby sme sa vedeli zapojit aj my, ked tam s vami nebudeme byvat 😉

samika
23. mar 2009

valka, ďakujem.pozriem tu stránku.prípadne sa potom ozvem ako nám to ide. 😉

kili
23. mar 2009

samika, dá sa v pohode stretnúť v nejakom MC, keby si chcela. ale radšej nie so mnou, nie som na to odborníčka, my už skôr manducujeme