Stretnutie nadšencov nosenia detí

Ahojte 🙂 pre vsetkych, ktori nosite svoje deti v satkach a inych nosicoch alebo vas to laka a stale sa neviete odhodlat, chystame stretnutie

termin sme stanovili na 4.-5.4. 2009
miesto a zariadenie je stale vo hviezdach, takze sup sup :-N s navrhmi
bambuskoautor
6. apr 2009
jazsneze nie podkovanie 😃 ale podakovanie valke 😉

a buduce stretnutie navrhujem uskutocnit v uzavretom areali, kde vypustime deti a my budeme len sediet a kvakat, lebo ja som totalne znicena 😢
horalka777
6. apr 2009
pripajam sa, valka - velka vdaka! Aj za pocasie 😃 aj za vsetko ostatne 🙂
horalka777
6. apr 2009
a dakujem aj mojim dvom soferkam, bez ktorych by som asi nesla nikam 😉
valka
6. apr 2009
dakujem 😃 aj nabuduce 🙂
bambuskoautor
6. apr 2009
poslala som vam pozvanky do galerie z bojnic, kto nedostal, nemam jeho e-mail, poslite mi do ip 😉
audreyd
6. apr 2009
jej, aj ja ďakujem x-)

a až teraz spoznávam niektoré tváre a priraďujem k nickom :-N no nejako mi nedocvakovalo :-N :-x
topzuzana
6. apr 2009
ano, pripajam sa ... aj ked my sme boli domaci...ale aj tak bolo super ... uz sa tesim nabuduce 🙂 🙂 🙂
indy
6. apr 2009
aj nasa rodinka posiela valke velke dakujem za prijemny vikend 🙂
horalka777
7. apr 2009
a dakujem za fotkyyyy x-) x-) x-) aj bambu aj valke.. specialny link sme si ani nezasluzili, jeeeej 😃
...ale trvalo mi, kym som nasla, v ktorej teme je skryty - a hlavne na ktorej strane :-p 🙂
papajka7
7. apr 2009
aj ja sa pripajam diki valka bolo dobre 😉 ale chcem ist este raz 😃 a foto je perfektne 🙂
papajka7
7. apr 2009
horalka a tebe normalne zavidim tie krasne fotecky,valka mas sikovneho manzela 😉
valka
7. apr 2009
papajka, ked sa stretneme, tak nafoti aj vas...jeho to strasne bavi 😉
kili
7. apr 2009
ja sa pridávam k tomu uzavretému areálu a pre mojich by tam mohla byť aj samostatná ohrada 😃
papajka7
7. apr 2009
kili 😃
papajka7
7. apr 2009
valka beriem ta za slovo 😉