Stretnutie nadšencov nosenia detí

bambusko
23. jan 2009

ahojte 🙂 pre vsetkych, ktori nosite svoje deti v satkach a inych nosicoch alebo vas to laka a stale sa neviete odhodlat, chystame stretnutie

termin sme stanovili na 4.-5.4. 2009
miesto a zariadenie je stale vo hviezdach, takze sup sup 😅 s navrhmi

bambusko
autor
24. jan 2009

lenki, stalica je asi skola v prirode, nie? ten site nevyzera tiez zle, akurat je raz taky drahy

a termin by mal byt volny, nie? kedze je to pred velkou nocou, tak sa este nerozbehlo svadbove obdobie

bambusko
autor
24. jan 2009

site=druzba 😝 😀

lenki33
24. jan 2009

bam, kucharka nevedela
ten druhy som sem dala,keby stalica niekomu nevyhovovala, ze je to blizko

venonna
24. jan 2009

kocky, kto mate tu tabulku ucastnikov? Rada by som ju kolegyni predlozila, ked bude zhanat to ubytko, nech vie, ake poziadavky su...

audreyd
24. jan 2009

ven, dík za sms 😵

olinka6226
24. jan 2009

ako ja kludne predycham aj druzbu... mame by som izbu bez wc asi nevysvetlila 😀

bambusko
autor
24. jan 2009

ven, tabulku ma kili v albume

bambusko
autor
24. jan 2009

oli, vsak si zbalis do kufra tovar a mas zarobene 😉 😝 zeby sme tam rovno aj dajaku burzu spravili?

venonna
24. jan 2009

bambu dik 🙂
aud, niet za co 😉

audreyd
24. jan 2009

tak ja v prípade ubytka tiež hlasujem za hajzlík a sprchu na izbe 😅

wanda007
24. jan 2009

keby bola burza na parkovisku, tak ze kazdy otvori kufor a ponukne co ma na predaj, resp. darovanie, poprechodime sa, pokukame, mozno sa mne daco zide, co mate vy na vyhodenie a naopak. mohli by sme to usporiadat, trvalo by to mozno hodinu max. dve, fakt, to by som brala, ja mam kadejakych kravin, mozno by sa dakomu zisli. v anglicku sa to vola car boots sale, alebo tak nejako. lenki, vidis, mozes doniest tie teflonove hrnce 😀

bambusko
autor
24. jan 2009

na izbu s hajzlom som prva v poradi 😀

wanda, no vidis, presne tak. tie teflony sa asi rychlo rozoberu 😝 tiez donesiem dajake podarunky od svokry 😒

venonna
24. jan 2009

kocky, tak som kamoske vylicila vsetky poziadavky a vraj urcite daco najde a bude sa pokusat aj o zlavu. Tak som zvedava, ma sa ozvat zaciatkom bud. tyzdna... 🙂

wanda007
24. jan 2009

bambu, presne take som myslela (podarunky), takze asi si to odnesiem aj naspat, ked vsetci prideme s tym istym 😀

bambusko
autor
24. jan 2009

co tiez mas susiak na pradlo origos zabaleny? 😕

bezaz
24. jan 2009

baby ked potrebujete pomoct s ubytkom, dajte vediet 😉

wanda007
24. jan 2009

bambu: mam na darovanie susiak na radiator z lidl, potom mam este dva pohare na kavu na stopke (tie su origos zabalene), atd. Nemeho sluhu som sa uz zbavila, ten som darovala kamoske z MC, resp. jej manzelovi pod stromcek...

bambusko
autor
24. jan 2009

wanda 😀 my sme sa uz zbavili vianocneho kavovaru 😝 som myslela napr. aj detske oblecenie a tak. ci len my dve budeme traposit?

wanda007
24. jan 2009

bambu: no a co, som zvyknuta traposit, ale moj DRAHY neznasa take situacie

wanda007
24. jan 2009

ved hej, aj nejake detske veci mame prebytocne.

bambusko
autor
24. jan 2009

moj drahy starigan si chcela napisat, ale pochopila som 😉

kili
24. jan 2009

čaute, tak ja nejdem samaaaaaaa, ide so mnou kamoška 😵

wanda007
24. jan 2009

kili, super, ze budes mat pomocnicku

valka
24. jan 2009

kili, aky je aktualny stav?

kili
24. jan 2009

no super nápad, ja mám kopec vecí, čo by som sa ich aj rada zbavila, ale nechce sa mi fotiť 😝 😅

a ubytko, však ten, kto na to má môže byť v pohode aj v družbe, nie? mne je to akože u ... kde sa vyspím a predpokladám, že na izbe moc nebudem, aby som ocenila hajzlíky na izbe.

kili
24. jan 2009

dám do albumu, ale moc sa to tuším nezmenilo, len tá kamoška pribudla.

valka
24. jan 2009

kocky, potrebujem vediet, kolko z vas by malo predbezne zaujem spat v stalici - to budem zabezpecovat ja, druzbu asi niekto iny...kto? 🙂 😉
tiez potrebujem vediet, ktore z vas trvaju na wc na izbe...najlepsie bude, ak mi napisete do IP.

kili
24. jan 2009

valka, no ja som myslela, že podmienky toho, čo chcú dám do tej tabulky, nech je to prehľadné, nie?
ja som za stálicu, wc netreba

valka
24. jan 2009

si proste genialna 🙂
este ta pozyvam na rozhovor v gmaili, lebo nerozumiem vsetkemu 🤐

kili
24. jan 2009

valka, čo? aký rozhovor, teraz vôbec nechápem ja 😅