• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie nadšencov nosenia detí

7. apríla 2009 
cafte! Nejde to tak rychlo, ako som si slubovala, ale podavam hlasenie od kamosky - siete rozhodene, hlada sa vzhladom na kapacitu daco lacnejsie. Tak neviem... Ma me este cas pockat, nie? :confused:
27. jan 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vali no on robi s pocitacmi - sice skor hardwareovo zamerany ale robi aj siete aj internet. No a vali tvoj muz pojde tiez? :slight_smile:
27. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa pýtala MM, že či vážne nechce ísť, že budú všetci z oboru, ale že nie, pre neho sme proste sekta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili - podobne :grinning: a pritom by sa mu tam nakoniec urcite pacilo, ale on je tvrdohlavec zataty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...alebo sa uz tesi, ako si naplanuje po dlhom case pansku jazdu - vezme batoh a hajde na hory :slight_smile:
28. jan 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte! Takze vysledok hladania ubytka:
- najlepsie (vzhladom na pocet ucastnikov a ine nase naroky) vychadza asi penzion Nitra
(http://ubytovanie.lastminute.sk/Trenciansky/Penzion-Nitra/10657)
- dalsi adept je penzion Druzba, to ma ten isty majitel, ale nakolko je to novsie, tak ma vyssie ceny
(http://www.druzba.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=16&Itemid=30)

Ceny su za izbu, nie na osobu, takze to nie je az tak vela... Je tam asi trochu lepsi komfort, ako v Stalici a boli by sme pohromade. Tak sem sa s nazormi :slight_smile:
28. jan 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc moc penez :frowning2:
28. jan 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je to v zásade jedno, my sa prispôsobíme :slight_smile:
28. jan 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ináč, ceny Nitra a Družba sú rovnaké :confused:
28. jan 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak su tie ceny rovnake tak chcem ten novsi :grinning:
28. jan 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa viac paci dreveny inerier stalice, jedina nevyhoda su tie wcka. takze vyzera to tak, ze ostaneme pri stalici a druzbe, je to vedla seba, co vy na to?. kazdy si vyberie, co mu viac vyhovuje - ak budu mat ten termin volny
28. jan 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu je link na stalicu, pre tych, ktori ste nevideli

http://www.chatastalica.bojnice.net/?page=ubytovanie
28. jan 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa polubuje aj stalica. Na jednu noc je to uplne jedno kde prespime aj pod sirakom :grinning: Akurat trochu nechapem ten cennik v stalici, ubytovanie dospely 250,- a deti do 12 rokov tiez 250,- Myslia tym, ze aj za 9 mesacne babatko sa plati tolko co za dospeleho :fearful:
28. jan 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prisposobim sa, rada by som aj vecko, ale 500 korun, viem aj inac minut ako na hajzle :angry:
spytam sa este stareho, ci potrebuje komfort
dala by som na vyber stalica alebo druzba. ako blizko su vedla seba? myslim, ze tieto dve su dobre, ak su vedla seba a kazdy mozme ist tam, kde chce a aj tak budeme spolu. penzion nitra by som do toho neplietla.
28. jan 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ci vobec pojde...
28. jan 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okolie bojníc je povinné? Alebo môžme hľadať aj niekde inde...
28. jan 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fibi, na bojniciach sme sa zhodli, lebo su tam dobre moznosti na travenie casu pre zvysok rodiny - aj keby bolo zle pocasie :wink:
28. jan 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, v tej stalici si urcite wcka na apartmanoch ktore su 2 tie som myslela ze by boli pre bambuska a dusku, ale mozno je tam viacej izieb s wckami len tam treba zavolat a komu by nevyhovovala ta stalica tak je tam ta druzba, len treba dat valke vediet ze kde teda chcete byt a uz by som si svihla aby to tam vobec bolo volne, lebo mozno sa tu bavime o stalici a oni tam maju nejaku akciu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, takze davam death line...do konca mesiaca kazda nahlasi, co si mysli...teda ze kam...ked mala zaspi, volam na stalicu a pytam sa na pocet izieb s wc..nam je to jedno, aj to wc na chodbe...naozaj, jedna noc sa da prespat aj v zahrade :slight_smile:

aj moj mangel je hory+ pocitac...horalka, co keby si ho zavolala a potom by mohli vybehnut aj s mojim niekam do malej fatry, ak by im bolo dlho... :wink:
28. jan 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozhodne sa oplatí najprv zavolať a popítať sa na počet izieb a akých a čo je na ten dátum voľné, potom sa nahlásime kto chce kam.
takže valka volaj a potom daj vedieť, už som zvedavá.
ja budem dosť možné že chcieť 2p+ prístelok, lebo ja sa s malími na dvojposteli aj s kamoškou rozhodne nevyspím :stuck_out_tongue_closed_eyes: , alebo keby bol na tej izbe ten gauč, čo je na fotke, tak to by stačilo, potom aj bez prístelky.
28. jan 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze zo stalice:
2 izby (3-ky) s wc, jeden apartman pre 4-5 ludi ma tiez wc. ostatne maju socialky vonku na chodbe.
ceny pojdu mierne hore, uz tento tyzden budu na webe, je nutna aspon polpenzia. deti do 3 rokov zadara...
dufam, ze som na nieco nezabudla...
28. jan 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polpenzia? no však nevadí, aspoň nebudem vymýšľať s jedením :grinning:
a koľko je tých ostatných izieb?
28. jan 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa celkom páči stálica, ani tie ostatné nie sú zlé, nám je to v podstate jedno. Stálica ale nemá spoločenskú miestnosť ...
28. jan 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi, ma..teda neviem, ci je to spolocenska...ale nieco take tam urcite je, pytala som sa a je zadara...v ostatnych sa platilo za prenajom/hod.

tu je rozpis izieb http://www.bojnice.net/slovak/ubytovanie.php#ch_stalica
28. jan 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak s polpenziou to bude u nas problemMy nejeme maso tak by ma zaujimalo ci aj s tym rataju pri tej polpenzii lebo na svk to este moc nie je zauzivane
28. jan 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valka, to by bolo super, keby sme stariganov poslali na turu. aj moj by isiel. si myslim.
28. jan 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ta chata vedla stalice, tam kde sa zmesi 15, ci 18 ludi, to co je zac.
polpenzia, to co znamena? vecera v prvy den a ranajky v druhy den?
28. jan 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a vy pridete uz v piatok ci az v sobotu?? a v nedelu sa rano pojde dom ci ako??
ja teda mojho stariganika beriem zo sebou :slight_smile: ake teda nepojdem len sama s Danuskom
28. jan 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa tiez nepaci povinna polpenzia, mi to zavana nanic kuchynou, ked sa takto istia. a ci je to vobec zakonne takto si podmienovat ubytko :rolling_eyes:
28. jan 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tomu rozpisu izieb vôbec nerozumiem, to tam je akože jedna s 10 postelami?
28. jan 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som sa nespytala :pensive: ale myslim, ze bezne sa veceria, prespi a potom ranajky...kedze chceme prist uz okolo 11, neviem, neviem...asi obed este niekde inde...a potom v nedelu tiez...
28. jan 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok