Stretnutie nadšencov nosenia detí

bambusko
23. jan 2009

ahojte 🙂 pre vsetkych, ktori nosite svoje deti v satkach a inych nosicoch alebo vas to laka a stale sa neviete odhodlat, chystame stretnutie

termin sme stanovili na 4.-5.4. 2009
miesto a zariadenie je stale vo hviezdach, takze sup sup 😅 s navrhmi

almika
30. jan 2009

ahojte, prepáčte že som vám tu nakukla.. idete tiež do Hlbokého, ako pozerám, tak ako my.. a ktorý termín? a idete do chatiek? či do hlavnej budovy? my ideme 1.-3. mája, máme už zarezervované ubytko v hlavnej budove, ktorá je práve v rekonštrukcii, ale do apríla to stíhajú. Potom sú tam ešte chatky - tie nie sú v rekonštrukcii.. ja som sa tam bola osobne pozrieť, keďže bývam v PD, je to tam veľmi pekné, aj prostredie, deti budú mať kde vybehnúť, bude to super. Sú tam dve ohniská, altánok, bazén, ale iba na ovlaženie, vo vnútri je jedáleň, bar, recepcia. Možno sa tam stretneme, ak idete v ten istý termín ako my 😉

audreyd
30. jan 2009

kili, nie je vegetariánske ako vegetariánske 😀 väčšina echt vegetariánov by napr. vyprážaný syr nezjedla 😝 dohodnime sa na termíne "bezmäsité" 😅

almika, ideme mesiac pred vami, prvý aprílový víkend 4. a 5. apríla 🙂

kili
30. jan 2009

aud, no veď to, že tie echt vegetariánske ja nejem, ale nejem ani vyprážaný syr ani cestoviny, čo spomýnala valka 😀 . ale jem vyprážaný karfiól, keby ste sa chceli dohodnúť 😀

kili
30. jan 2009

ono je asi kratší zoznam napísať, čo jem 😝 😅

valka
30. jan 2009

kili, tak to budes mat tazke, pretoze tam nie je ziadna kuchynka alebo nieco... 😨 iba ze by si si doniesla nejaku pastiku 😀 (ty si urcite nebyvala na intraku, lebo by si vedela, ze cestoviny su zaklad kazdej spravnej stravy 😀)

kili
30. jan 2009

valka, no určite by ma intrák nenaučil jesť to čo nejem, to ma ešte nepoznáš 😀
mne je to jedno, že čo budem jesť, si kludne donesiem pašteku, ale keby to mala byť povinná polpenzia, tak by ma to mrzelo, ale ak nie, tak by to asi zjedol kludne aj S. 😉

valka
30. jan 2009

pytala som sa,ci je to povinne a vyjadrila sa, ze nie, ale ze si nevie predstavit, kde by si sa isla najest (teda my), lebo v tej dedine nic nie je a v hoteli ani kuchynka...tak zalezi na tebe... 😉

audreyd
30. jan 2009

a nepísali, že je tam nejaký bufet? 😕

kili
30. jan 2009

tak to je v pohode 🙂
tak som za hlboké

valka
30. jan 2009

aud, to neviem..ale ze to je v rekonstrukcii...no bufet moze byt aj taky minibar so sladkostami 😵

audreyd
30. jan 2009

no to je pravda 🙂 ale ja som lenivec, ja som za stravu 😵

valka
30. jan 2009

ja tiez, lebo cas na varenie urcite nebude...a neviem, ci som to pisala, ale da sa dohodnut, ze bude aj vega aj obyc 🙂
piste rychlo vsetci svoj nazor, lebo v pondelok by som to chcela rezervovat 😉

venonna
30. jan 2009

a kde mame pisat nazory? 😕 sem? alebo Tebe na mail? 😕
Ja som za stravu, bezmasitu (my lubime cestoviny 😵 )

zzuuzzaa
30. jan 2009

ahojte 🙂
ak beriete aj novych nadsenych, tak aj my by sme sa radi prihlasili na stretko .. komu mam napisat?

wanda007
30. jan 2009

pocuj bambu, sory, ze ti kazim kseft, ale navrhujem, ze by sme im do bojnic tie dvd o BS mohli doniest prepalene, co ty nato? original predame "cudzim", h? kto by mal zaujem?

kili
30. jan 2009

wanda, ja 😅
zuzi, napíš kľudne sem koľko dospelích, detí, nároky na ubytko a ja ťa hodím do tabulky. ostatné valke neviem či nebude chcieť na mail.

wanda007
30. jan 2009

kili, ok. idem na to.

lenki33
30. jan 2009

aj ja chcem napalene BS aj ked u nas je to bieda so vsetkym BS, BKM, uz ani NS(nosenie nejde)... 😝
trochu ma mrzi to hlboke lebo to je daleko od bojnic, ale ked uz ste sa rozhodli, no nic budeme za vami dochadzat autom

venonna
30. jan 2009

Spravne chapem BS ako baby znakovanie? 😕 Potom chcem aj ja 😅

bambusko
autor
30. jan 2009

valka, asi by bolo naj, keby dali stravu formou bufetu, nemusia sa bat, zeby daco zvysilo a asi vsetci by boli spokojni 🙂

indy
30. jan 2009

wanda aj ja si prosiiim cd BS 🙂

wanda007
30. jan 2009

zzzuzzziii, pis valke a kili - si myslim

valka
31. jan 2009

takze este raz: piste mi na mail - je na plagate, co ma kili v albume 😉 alebo piste kili, my sa nejak dohodneme...
co sa tyka bufetov, tak som za...napisem im...myslite, ze to uz mozem rezervovat? podla zoznamu, co ma zatial kili, ok? v pondelok pisem...
kili, ka by si mala cas, daj na web aktualny zoznam, aby si kazdy mohol pozriet, ci tam ozaj je...alebo ak cas mat nebudes, daj vediet a spisem, co mam ja 😉

kili
31. jan 2009

valka, idem tam pridať zzuuzzaa, ale nenapísala mi k tomu nič, teda k ubytovaniu, takže neviem koľko ich bude a či vôbec chce izbu, idem jej napísať IP a až potom to spravím

valka
1. feb 2009

kili, aj fibi, ze je ista 😉

kili
1. feb 2009

ako izba?

kili
1. feb 2009

a ešte kto sa rozhodol pre ubytovanie, z tých čo váhajú?
a verulka sa nenahlásila? sa mi zdá, už ale nie som si istá 😕

kili
1. feb 2009

tak najnovšia tabulka je v albume, aspoň z toho, čo mám info

jankamanikova
1. feb 2009

Ahojte!
Tak dnes som Vas objavila a celkom ma to zaujalo.Termin som si zapisala, porozpravam s manzelom a urcite prideme. My sa nosime v babyvaku, nosila som v nom (a este aj nosim) vsetky svoje deti. Budem sa tesit a ak mi to dovoli cas a deticky 😀 , tak aj prispejem.
S pozdravom Janka ...

papajka7
1. feb 2009

ahojky valka ty si uz doma?