Stretnutie nadšencov nosenia detí

bambusko
23. jan 2009

ahojte 🙂 pre vsetkych, ktori nosite svoje deti v satkach a inych nosicoch alebo vas to laka a stale sa neviete odhodlat, chystame stretnutie

termin sme stanovili na 4.-5.4. 2009
miesto a zariadenie je stale vo hviezdach, takze sup sup 😅 s navrhmi

valka
25. mar 2009

kocky, poslite mi do IP telefon na vas, lebo co sa tyka stravy uz mam v tom bordel, takto by som to rychlo skompletovala...dakujem

valka
27. mar 2009

ahojte kocky,
prosim vas, doneste na stretka rozne typy nosicov, do doma mate...beco, mei tai, ergo a pod...chcela by som pofotit, ..ak ma niekto aj klokanku, tak by som uvitala...

platba odoslana za ubytko, strava objednana...tak dufam, ze bude vsetko v poriadku.. 🙂

topzuzana
27. mar 2009

ja mam aj klokanku, zdedena po svagrinej, oprasim ju a prinesiem....

... a ja pripajam prosbu, ktoru som uz pisala v teme Latkove plienky.... pribalte aj latkove plienocky, nech nazivo okukneme, co vsetko je na trhu.

dakujem

papajka7
27. mar 2009

a ja zase mam prozbu baby doneste vsetko oblecko co nosite na nosenie chcem okukat a nieco usit 😅 dakujeeeeeeeeem 😉

vikinka27
28. mar 2009

valka, ja tu stale zabudnem prist... mne netreba nic platit dopredu???
ozaj, kde presne to budem?? idem od kamaratky zo stredu Bojnic, tak nech sa viem orientovat.

vikinka27
28. mar 2009

prip. ak som to zmeskala, a nie som nikde zaradena, hlaste, mozem ostat prespat u kamaratky ...

bezaz
28. mar 2009

viki malo by to byt v chatovej oblasti, hned na zaciatku.. ides popri mure stale rovno dohora

valka
28. mar 2009

viki, do stalice platit netreba..ak budes mat nieco platit alebo bude nieco super dolezite, poslem aj IP 😉

vikinka27
28. mar 2009

valka, dik, momentalne je na mna MK veeelmi rychly ;) nestiham sledovat vsetky vybrane diskusie a zabudam 😅

horalka777
31. mar 2009

budem tam jedina s jednorazovkami? 😕

wanda007
31. mar 2009

my asi berieme pampersky, nechce sa mi riesit latkovky, hlavne ked teraz vero kandi podchvilou... a tiez berieme kocik. no to budeme alternativci jedna radost.

audreyd
31. mar 2009

wanda, ty si môj človek 😀

inak, môže mi niekto skompletovať, koľko tam bde vlastne ľudí???!!! celkom by sa mi hodili nicky aj mená + nejaké špeci inštrukcie, napr. cesta a tak...

valka?! 😕 😅

bezaz
1. apr 2009

a ten progarm, kedze sa pripojime neskor haaa? 😵

valka
1. apr 2009

takze zoznam je tu:
bambusko
wanda
olinka
venona
valka
andrejka
audreyd
fibi
zzuuzzaa
papajka
kili
indy
horalka+vikinka
weroni a sue

instrukcie zatial - no prist s detmi 🙂
zatial sme sa dohodli na zoo hned poobede a okolo 16 -tej bude prezentacia satiek a plienok a tak...
nedela zatial otvorena...

bezaz
1. apr 2009

hmm seba tam nevidim.. alebo to je len zoznam ubytovanych? 😅

valka
2. apr 2009

bezaz, iba ubytovani...ti musia zavazne 😀

bambusko
autor
3. apr 2009

predbezny program, na ktorom sme sa zhruba zhodli po niekokostranovom vymyslani 😕

sobota - prichod 10-12 hod., kto chce, moze sa ubytovat, potom odchod do zoo, po navrate cca od 16 hod. viazanie satiek, obzeranie nosicov, satiek a plienok... podla pocasia bud v hoteli druzba alebo vonku, burza na parkovisku, vecer - skolenie 😀

nedela - valka ma prekvapko 😝

olinka6226
3. apr 2009

baby co idete z BA a rano idete este volit mohli by sme sa niekde o cca 8,30-9h stretnut a sli by sme spolu, hm?

bezaz
3. apr 2009

oli mam brat nejkake latkovky na ukazku, ci beries "plne auto" 😉

olinka6226
3. apr 2009

ja skusim zobrat vsetko co sa da aj na predaj... hlavne teda beriem little lamb a itti bitti. ak chcete niekto nieco ine, tak sa ozvite, lebo neviem co vsetko sa mi zmesti do auta nakolko ideme 3 dospeli, 2 deti este beriem buginu, neviem ci berie aj horalka nejake vozitko okrem nosica... cize asi tak 😀

horalka777
3. apr 2009

ja beriem len satku, ine vozitko nie, aspon trocha budem alternativna 😀

lenki33
3. apr 2009

baby neviete ci ide aj zuzana.k??

topzuzana
3. apr 2009

ahojte, ja zopakujem svoju prosbu: prineste aj latkove plienocky, kolko sa Vam zmesti.
Olinka, ja by som rada videla aj tu nocnu, co si vychvalovala (upsy daisy alebo tak nejako) a ak niektora mate BL Organic 3v1, TB Bamboozle, a hlavne ma zaujmaju nejake AIO.

A ozaj, kto mate Bum Genius AIO aj one size, aj tu.....teda prineste co sa da. ja prinesiem svoju celu vybavu, ale mam vyhodu, ze som z prievidze 🙂

bambusko
autor
3. apr 2009

no vidite to a audrey sa mi smeje, ze co tolko balim

kili
3. apr 2009

oli, aj by som sa rada pridružila, ale kamoška odmieta skoré vstávanie 😠 , takže ja budem až o 9tej u nej. teda ja ju tam prepadnem už o 8.30, to ona ešte nevie 😀 , lebo ináč by sa nevyšmudrchala ani do 10tej 🙄

kili
3. apr 2009

a k plienkam, ja budem rada, keď mi do zajtra vyschnú tie popolini, čo mám 😀 😝

kili
3. apr 2009

valka, pošleš mi prosím t.č. na teba? keď si už tá vedúca 🙂 alebo ktokoľvek, kto na ňu máte číslo

duskaf
4. apr 2009

Ahojte kočky. Myslím na Vás celý deň. Teším sa, že Vám vyšlo krásne počasie a verím, že Vám je úžasne. 🙂

bambusko
autor
5. apr 2009

VELKA verejna pochvala a podkovanie pre valku za to, ako vsetko paradne zorganizovala a vybavila 😵 😵 😵 hlavne pocasie 🙂

bezaz
6. apr 2009

ja som sice bola len chvilku, ale bolo super 😵