Stretnutie nadšencov nosenia detí

bambusko
23. jan 2009

ahojte 🙂 pre vsetkych, ktori nosite svoje deti v satkach a inych nosicoch alebo vas to laka a stale sa neviete odhodlat, chystame stretnutie

termin sme stanovili na 4.-5.4. 2009
miesto a zariadenie je stale vo hviezdach, takze sup sup 😅 s navrhmi

bambusko
autor
6. apr 2009

jazsneze nie podkovanie 😀 ale podakovanie valke 😉

a buduce stretnutie navrhujem uskutocnit v uzavretom areali, kde vypustime deti a my budeme len sediet a kvakat, lebo ja som totalne znicena 😢

horalka777
6. apr 2009

pripajam sa, valka - velka vdaka! Aj za pocasie 😀 aj za vsetko ostatne 🙂

horalka777
6. apr 2009

a dakujem aj mojim dvom soferkam, bez ktorych by som asi nesla nikam 😉

valka
6. apr 2009

dakujem 😀 aj nabuduce 🙂

bambusko
autor
6. apr 2009

poslala som vam pozvanky do galerie z bojnic, kto nedostal, nemam jeho e-mail, poslite mi do ip 😉

audreyd
6. apr 2009

jej, aj ja ďakujem 😵

a až teraz spoznávam niektoré tváre a priraďujem k nickom 😅 no nejako mi nedocvakovalo 😅 🤐

topzuzana
6. apr 2009

ano, pripajam sa ... aj ked my sme boli domaci...ale aj tak bolo super ... uz sa tesim nabuduce 🙂 🙂 🙂

indy
6. apr 2009

aj nasa rodinka posiela valke velke dakujem za prijemny vikend 🙂

horalka777
7. apr 2009

a dakujem za fotkyyyy 😵 😵 😵 aj bambu aj valke.. specialny link sme si ani nezasluzili, jeeeej 😀
...ale trvalo mi, kym som nasla, v ktorej teme je skryty - a hlavne na ktorej strane 😝 🙂

papajka7
7. apr 2009

aj ja sa pripajam diki valka bolo dobre 😉 ale chcem ist este raz 😀 a foto je perfektne 🙂

papajka7
7. apr 2009

horalka a tebe normalne zavidim tie krasne fotecky,valka mas sikovneho manzela 😉

valka
7. apr 2009

papajka, ked sa stretneme, tak nafoti aj vas...jeho to strasne bavi 😉

kili
7. apr 2009

ja sa pridávam k tomu uzavretému areálu a pre mojich by tam mohla byť aj samostatná ohrada 😀

papajka7
7. apr 2009

kili 😀

papajka7
7. apr 2009

valka beriem ta za slovo 😉