Stretnutie nadšencov nosenia detí

bambusko
23. jan 2009

ahojte 🙂 pre vsetkych, ktori nosite svoje deti v satkach a inych nosicoch alebo vas to laka a stale sa neviete odhodlat, chystame stretnutie

termin sme stanovili na 4.-5.4. 2009
miesto a zariadenie je stale vo hviezdach, takze sup sup 😅 s navrhmi

bihan
23. jan 2009

Do kelu, zase ďalšie stretko, ktoré nestíham 😒

kili
23. jan 2009

valka, dobrá cena 😕

valka
23. jan 2009

mne sa to tiez celkom paci...a asi tam bude aj dost velka zahrada, ked tam chodia male deti..takze to bude aj detivzdorne 😀

kili
23. jan 2009

vyzerá to tam síce ako za komomončov, ale hlavne že je čisto 😀

valka
23. jan 2009

tak ja dufam, ze tam budeme len spat a pripadne jest...inak stale vonku 😕

wanda007
23. jan 2009

valka, a ja ze chatastalica = chlastanica

a na tom stretku, aky bude rozvrh cez den? my by sme asi prisli len na den, na noc si netrufam, dieta este nie je "disciplinovane", alebo viete co? ideme aj na noc. ale to pridem len ja s verko. nemame to daleko. tak sa zavazne prihlasujeme.

predpokladam, ze prechadzka po zoo, co by sa este dalo robit? nemozme tam predsa atakovat miestne MC? bude na tom ubytku daka spolocenska miestnost?

wanda007
23. jan 2009

tak pisem do kalendara 4.-5. 4. 2009 - dobre?

valka
23. jan 2009

no v zahrade budeme viazat satky a ucit sa nove uvazy... 😀 a teda ten vylet do zoo, mozno by sme sa mohli ist oclapkat niekam do bazenov, ja by som isla aj na bojnicky zamok...a urcite mozeme niekam na mini vylet...napr. do malej fatry - na klak 😕

kili
23. jan 2009

ma napadlo, že tam musím platiť aj za deti, čo potom výde za jednu noc 750,- 😝 , potom aj toto víde lacnejšie http://www.signalbojnice.eu/ a tiež to vyzerá super

wanda007
23. jan 2009

zoo, bazeny kryte teple? - kto zisti?, bojnicky zamok - neviem, pre decka to bude zaujimave? co tam po mne. klak mozno, ale to je cely den... to by sme museli ist v sobotu uz od rana a to by som musela aj starigana trepat, aby mal kto nosit to nase vrecko zemiakov... aka dlha je ta tura?

lenki33
23. jan 2009

my sme chodievali do Vodneho sveta v kupeloch
http://www.kupele-bojnice.sk/
ale som nasla teraz ze vstup zakazany do 15 rokov 😝 tak pritomny oteckovia budu strazit vsetky deti a mamy umorene nosenim sa budu kupat 😉
ja by som si to s tym pocasim tak nemalovala, ze :skusat uvazy na zahrade, este moze byt kludne sneh a co je horsie a pravdepodobnejsie brutalne blato 😝

lenki33
23. jan 2009

kili ale keby ste spali spolu na manzelskej posteli,tak budete platit ako 2 osoby, nie?? nie je to lacnejsie

valka
23. jan 2009

treba zistit tie ceny za takychto krpcov, pretoze niekedy su deti do 3 rokov zadara.. 😉

kili
23. jan 2009

neviem ako to je, tam je len cena do 12r že 250,- ale keby to bolo, že platím len za seba v jednej izbe, alebo teda za dvojpostel tak za 2os. to by bolo v pohode 🙂

kili
23. jan 2009

a nechcete to niekde viac na juhu? že aby bola väčšia šanca, že bude pekne?

bambusko
autor
23. jan 2009

valka 🙂

wanda, teda ja by som bola na starigana celkom zvedava. a mozno by sa aj daco priucil od inych ocinkov 😝

kili
23. jan 2009

to vám všetkým pôjdu aj manželia?

bambusko
autor
23. jan 2009

kili, my určite komplet zostava, ak teda neprekvapia choroby. olinka myslim ide bez

venonna
23. jan 2009

hej kocky, ale ste to rozbehli!!! 😲 Ja sa hlasim tiez, 2 dospelaci, 1 dieta a 1 fazulka 😅 😀

kili
23. jan 2009

ježiš, ja sa tak teším, normálne sa tak dobre cítim, keď som sa rozhodla, že teda idem a kašlem na všetko 😵 . však po 2,5r doma si to už hádam zaslúžim niekam vypadnúť.
takže tak som nadšená, že kľudne spravím aj tabulku, že kto všetko ide, ak chcete 😀

bambusko
autor
23. jan 2009

kili, super, tak si s valkou a lenki v organizacnom time 😉

ven, ktovie kolko fazuliek este dovtedy pribudne 😅

venonna
23. jan 2009

no ak pojde fibi, tak zatial su 2 🙂
ja sa tesit nejdem, lebo stopro sa nam daco vysmoli 🤐 ale uz bezim ku kalendaru 😵
kiezby chcelo byt pocko dobre, ako valka spomenula ten klak, az ma zasvrbeli turisticke boty 😅

kili
23. jan 2009

tak do organizačného tímu sa nehrniem, ale kľudne budem zapisovať 🙂
takže sem prosím píšte koľkí idete, tak ako to napísala wenon a ja to hodím do tabulky 😎

ja idem na 90% sama + 2 deti 😝 (ako všade, to aj doktori hovoria, že ja sama z dvoma a iní s jedným dvaja 😀 )

horalka777
23. jan 2009

baby nesmelo sa pytam - mozem sa pridat? 1+1, rada by som sa pridala k nejakej blavacke do auta, ak ma tam vobec zahrniete - som nosicka zaciatocnicka 🙂

duskaf
23. jan 2009

Horalka, určite sa môžeš pridať.
Kočky ja sa tak tešíííím. A keby ste chceli zahrala by som detičkám aj divadielko.

kili
23. jan 2009

horalka, no ja som písala, že zoberiem 1+1 🙂
ak teda autosedačka 0-18 by sa mala dať do stredu, že? však keď má niekto 3 deti, moja sestra má a vzadu mala natrepané 3 sedačky, ale už neviem presne ako

bambusko
autor
23. jan 2009

kili, dr. dobre hovoria 😀 vsak ale na take vysetrenia ako vy chodite veru musi byt dost aj s 1 decom. my mavame sedacku pre maleho na kraji kvoli lepsej manipulacii

duska, mozem doniest dajake manusky 🙂

kili
23. jan 2009

bambu, no ono sa vždy ochotne o jedného postarajú sestričky, takže v tom fakt nie je problém 🙂

duskaf
23. jan 2009

Bambusko prines, veď niečo zaimprovizujeme 😀