Stretnutie nadšencov nosenia detí

bambusko
23. jan 2009

ahojte 🙂 pre vsetkych, ktori nosite svoje deti v satkach a inych nosicoch alebo vas to laka a stale sa neviete odhodlat, chystame stretnutie

termin sme stanovili na 4.-5.4. 2009
miesto a zariadenie je stale vo hviezdach, takze sup sup 😅 s navrhmi

bambusko
autor
25. jan 2009

joj, tak nase dievcata mozu urobit kulturny program 😀 oni mi vzdy robia dajake predstavenia a ja som taky nevdacny divak, ktoreho bavia len premiery 😝

kili
25. jan 2009

aud, načo gril, však keď to bude v tej stálici, tak tam je ohnisko. nabalíme sa špekáááááčkami 😀

venonna
25. jan 2009

joj, len som teda zabudla dodat, ze my s MM mame ludovkovy repertoar (ale teda nie dychovkove odrhovacky), tak neviem, ci sa to hodi... 😕

kili
25. jan 2009

jasné že nie dychovkové... z ústnou harmonikou a drumbľou 😀 (ináč, to som si musela vyhľadať, čo to je, internet je boží 😀 )

verulka
26. jan 2009

babulky, ja pomalicky vstavam z mrtvych 😅 vobec este netusim, co a ako to bude s nami...ale pokuisim sa aspon na den vas mrknut...ale podrobnosti vobec netusim, vsak do 20.3. snad budem mudrejsia 😀

kili
26. jan 2009

verul, to by bolo super 😵

olinka6226
26. jan 2009

joj verul veru by to bolo skvele keby ste mohli.

audreyd
26. jan 2009

kili, no ohnisko je určite lepšie, som to myslela skôr tak, že "aspoň niečo" 😅
venon, mám doma alzheimerov spevník, ak vieš, čo to je 🙂 - ku každej odrhovačke je tam uvedená aj druhá, tretia, štvrtá... sloha 😵 ja to milujem 😵 budem váš oddaný poslucháč 😉

venonna
26. jan 2009

aud, ziaden posluchac, my budeme len doprovod, ziadne radio pre vsetkych, pekne spevat!!! 😀 ale spevnik dones, som zvedava 😉

horalka777
26. jan 2009

kili, ja mozem kludne do Tvojho auta vtrepat aj gitaru 😅
ale budem hrat po splneni dvoch podmienok
- ostatni budu spievat z nejakych tych alzheimrovych spevnikov (ja si chronicky nepamatam ziadne texty) a niekto mi povaruje Blanku 🙂

audreyd
26. jan 2009

venon, ja celkom rada spievam, len neviem, či sa to dá aj počúvať 😅 zatiaľ nikto nemal odvahu povedať mi to do očí 😅

venonna
26. jan 2009

aud, sak dolezita je snaha, ie vysledok, nie? 😀 My tiez nepejeme ukazkovo 😅
jej horalka, sa tesim, ze sa niekto dalsi nuka 🙂

kili
26. jan 2009

horalka, som ti ešte nenapísala, ale jak ide tá moja kamoška, tak už v aute nebude miesto ☹ . skús sa spýtať olinky, tá by miesto ešte mala mať, keďže má len jedno dieťa 🙂

valka
26. jan 2009

dievcata, to bude super...ako ked sme boli mlade a pekne a spivali pri ohnicku v tabore 😵 😵 😵

ven, zistila si nieco ohladne ubytka?

fibi
26. jan 2009

ahojte, tak sa predbežne hlásime, ak ukecám manžela, tak aj s ním, ak nie zmestíme sa niekomu do auta? 😕

valka
26. jan 2009

fibi, my zatial budeme mat volne 2 miesta 🙂 teda ak by si isla bez manzela, iba s lujzou a fazulkou 😉

horalka777
26. jan 2009

kili fakt?? No sa mi to zdalo dajake bezproblemove.

olinkaaaaa - mas miesto v aute pre 1+1+gitara?? 😕

venonna
26. jan 2009

valka, este nic, az zajtra, dnes mali v praci frmol okolo vystavy, takze treba este vyckat, ale ze sa urco daco najde... hm... 🙂

kili
26. jan 2009

ale ak sa niekto chcete rozdeliť, tak sa dá, že dieťa k nám a dospelák inde (prípadne naopak) 😕 ak to teda dieťa zvládne, naši asi áno, tak poprípade sa môže jeden z našich šupnúť do auta k niekomu inému

audreyd
26. jan 2009

kili, ty si stratég 😀

kili
26. jan 2009

"konečne mi tie hodiny hrania tetrisu k necomu byli" Homer
😀

horalka777
26. jan 2009

😀 Homer je klasik. Tak ja este pockam, co oli..

lenki33
26. jan 2009

ked ste sa tu minule bavili o tom ze sa budu predavat a vymienat darceky od svokier apod chcem sa vas opytat ci niekto nechcete cisticku vzduchu Air-o-swiss, cisti a zvlhcuje vzduch a je s hepafiltrami, ale tie by sa museli asi uz kupit nove,ale tieto este par mesiacov vydrzia,kedze je to dost velke tak ked to neikto chcete napiste, aby som to netrepala zbytocne. toto je ona
http://www.airoswiss.net/info/aircleaners/2061....
pochopitelne darujem 🙂

lenki33
26. jan 2009
weroni
26. jan 2009

baby ja sa tiez rada pridam na stretko 🙂 este neviem ci len sama s malou alebo prehovorim aj muza, to by som mu musela zarucit ze tam budu aj inu muzi s ktorymi bude ma to com 😀

bambu skvely plagat 😵

weroni
26. jan 2009

kedze som absolutne nestihla ziadne dohadovacky o mieste a case stretka, mohla by som poprosit nejaky link na ubytko kde sa bude byvat? Alebo este neni dohodnute?

sue
26. jan 2009

AHojte 🙂
My sme uz tiez v tabulke atiez by som bola vdacna za nejaky suhrn informacii 🙂

kili
26. jan 2009

dohodnuté presne ešte nie je.
čo sme zatiaľ pozerali, tak to ešte vôbec nie je zistené, že či je voľné. ešte aj wenonna dala nejakej kamarátke za úlohu niečo náisť, takže čakáme na to a potom sa to asi obvolá.
dátum je toho 4-5.4.09 a to je asi zatiaľ jediné, čo sa vie 😀

valka
27. jan 2009

weroni, coje tvoj manzel zac? ak programator, tak sa nestrati 😀 takych tam bude viac...

bambusko
autor
27. jan 2009

weroni, aj moj je od pocitacov 😉