Stretnutie nadšencov nosenia detí

bambusko
23. jan 2009

ahojte 🙂 pre vsetkych, ktori nosite svoje deti v satkach a inych nosicoch alebo vas to laka a stale sa neviete odhodlat, chystame stretnutie

termin sme stanovili na 4.-5.4. 2009
miesto a zariadenie je stale vo hviezdach, takze sup sup 😅 s navrhmi

audreyd
29. jan 2009

POLOHA: RS Hlboké sa nachádza 4 km od známeho kúpeľného mesta Bojnice v ekologicky čistom horskom prostredí Strážovských vrchov.

POPIS: Možnosť ubytovania je v hlavnej budove a v 8-ich chatkách. V hlavnej budove sú dvoj, troj a štvorposteľové izby vybavené vlastným príslušenstvom so sprchou a WC. V 15-miestnych chatkách sú dvoj, troj a štvor- posteľové izby so spoločným sociálnym zariadením (4 WC, 2 sprchy, 6 umývadiel / chatka). V hlavnej budove sú k dispozícii dve spoločenské miestnosti, jedáleň, sauna a bufet. V areáli rekreačného strediska sa nachádza tenisový kurt (asfalt), basketbalové ihrisko (asfalt), volejbalové ihrisko (asfalt), hádzanárske ihrisko (asfalt), 2 x futbalová plocha (tráva), spoločné ohnisko, priestranné detské ihrisko, stolný tenis.
RS Hlboké je vhodné nielen pre rodinnú rekreáciu, ale hlavne pre väčšie kolektívy, ktoré vyhľadávajú miesto pre relaxáciu spojenú s možnosťou aktívneho oddychu, na organizovanie detských táborov, škôl v prírode, seminárov, športových sústredení a rodinných osláv.

kili
29. jan 2009

vyzerá to fakt super, deti sa budú môcť voľne vypustiť 🙂

certica
29. jan 2009

caute, my tam chystame stretko apriloviek 🙂

kili
29. jan 2009

certi, no hádam nie v ten istý dátum? aj keď miesta by tam bolo asi dosť, je to dosť veľké

audreyd
29. jan 2009

certi, ale povinne v nosičoch 😎

audreyd
29. jan 2009

juj, podaril sa mi lepší link 🙂

http://www.mado.sk/scms_bin/scms_index.php?seli...

vyzerá to ako pioniersky tábor, ale nevyzerá to zle 🙂

certica
29. jan 2009

jasne, ze beriem 😉
1.-3. maj

kili
29. jan 2009

certi a ideš aj na toto naše? 🙂

olinka6226
29. jan 2009

nejak som sa neprepracovala k cenniku. ked som ho otvorila same nadpisy a ceny nikde 😀

kili
29. jan 2009

ceny:
1p izba 340
2p 580 na dve noci 520
prísť. dospelý 230
prísť. deti 3-15r 145
v chatkách 200 na dve noci 180

certica
29. jan 2009

kili, uz som na tym uvazovala, aj ked teda by som traposila len s ergom 😀 ... ale chceme ist bud v tomto termine este pre velkou nocou do liptovskeho jana alebo koniec marca, nemame to este uzrejmene, tak som sem sa nehlasila

audreyd
29. jan 2009

kili, skupinové akcie majú indi vindi cenník, môžeme nejakú zľavu dostať 😎

kili
29. jan 2009

aud, to viem, to som si čítala, zabudla som napísať.
ale aj tak je to dobrá cena, beriem chatku 😀

indy
29. jan 2009

audrey vyzera to lakavo aj ubytko aj prostredie aj ceny 🙂

valka
29. jan 2009

kocky, s vami je to strasne, clovek nestiha...takze toto je konecna verzia? 😲 😅

kili
29. jan 2009

valka, zavolaj a zisti a potom budeme vedieť, či je to konečná verzia 😀
a sa spýtaj, či sa za spoločenskú miestnosť niečo platí.
ale ak ťa už štve obvolávať, môžem aj ja 😅

sue
29. jan 2009

Ahojte, prosim Vas, absolutne nestiham nic citat... (kedze som sa pohadala v jednej teme a minula tam cas vyhradeny na kona ) 😔 ak sa nejak dohodne, resp. ked sa nejak dohodnete, tak mi to pls napiste do IP... ak sa da, tak nas na 1postelovu izbu, ak nie, tak nas mozte dat s Eriqeovcami - vedia o tom 😀 😀 😀 😀 diky moc 😵 😵 😵 😵

kili
29. jan 2009

sue, OK 😀 máš koňa na mince? 😀

sue
29. jan 2009

Kili no...a zalepila som žuvačkami ten otvor radšej, lebo som príliš horlivá 😝 😀

valka
29. jan 2009

sue, a ktora tema stala za to -pohadat sa?
kili, zajtra tam zavolam 😉

bambusko
autor
29. jan 2009

audrey, si dnes hviezdila 😀

to hlboke vyzera dobre, akurat im tam nesedi, ze sa da ubytovat v 2,3 a 4-postelovych izbach a cennik je za 1 a 2-lozkovu 😕 ci to su len dvojky s pristelkami? valka, skus prosim zistit, ci sa tam napchame 5. chatku nechcem, tam bude zima.

valka
30. jan 2009

kocky, nezda sa vam, ze toto je to iste? http://ubytovanie.kamsi.sk/male-karpaty/penzion... ?
len toto je niekde v okoli senice....som z toho magor 😨

venonna
30. jan 2009

baby, ja vas nestiham ☹ ale to hlboke vyzera dobre 🙂

kili
30. jan 2009

valka, je to to isté, na túto stránku som dávala link ja. asi je to okres senica, ale 4km od bojníc, takže asi patria pod nich 😕

valka
30. jan 2009

volala som tam...4postelova znamena 2+ pristelky...
spolocenska v cene
mozno polpenzia, ale este mi zisti, ci je to volne na tento termin...

kili
30. jan 2009

čo "možno polpeniza" ? akože bude nutná?

bambusko
autor
30. jan 2009

valka, a kde to teda je? lebo podla mapy je to tak 40km od bojnic 😕 myslis, ze by nam vosla do tej izby s pristelkami este aj cestovna postielka? a polpenziu nechcem, neviem ako vy, na obed pojdeme aj tak urcite do restiky a veceru si radsej vyberiem z menu, nie sme zvyknuti na meso na veceru, co zvycajne byva

valka
30. jan 2009

pytala som sa, ci je to mozne...o nutnosti nehovorila...takze mozeme to urobit aj tak, ze sa dohodneme, ze bude bez masa vecera, co vy na to?...myslim, ze viaceri su bezmasity..mohol by byt napr. vyprazany syr alebo nejake cestoviny? .budem s nou este volat, tak sa opytam...

valka
30. jan 2009

takze nebude ani problem si dohodnut vegetariansku stravu...inak je vraj problem, kde sa da tam najest...
je to 4 km od bojnic...
a je to volne...
treba cim skor rezervovat...
este nejake otazky? 🙂

kili
30. jan 2009

valka, a tá strava? nemusím mať? lebo ja práveže nejem nič vegetariánske, teda jasné, že jem bezmäsité jedlá, ale nič, čo by jedli vegetariáni 😀