Stretnutie nadšencov nosenia detí

bambusko
23. jan 2009

ahojte 🙂 pre vsetkych, ktori nosite svoje deti v satkach a inych nosicoch alebo vas to laka a stale sa neviete odhodlat, chystame stretnutie

termin sme stanovili na 4.-5.4. 2009
miesto a zariadenie je stale vo hviezdach, takze sup sup 😅 s navrhmi

venonna
27. jan 2009

cafte! Nejde to tak rychlo, ako som si slubovala, ale podavam hlasenie od kamosky - siete rozhodene, hlada sa vzhladom na kapacitu daco lacnejsie. Tak neviem... Ma me este cas pockat, nie? 😕

weroni
27. jan 2009

vali no on robi s pocitacmi - sice skor hardwareovo zamerany ale robi aj siete aj internet. No a vali tvoj muz pojde tiez? 🙂

kili
27. jan 2009

no ja som sa pýtala MM, že či vážne nechce ísť, že budú všetci z oboru, ale že nie, pre neho sme proste sekta 😝

horalka777
28. jan 2009

kili - podobne 😀 a pritom by sa mu tam nakoniec urcite pacilo, ale on je tvrdohlavec zataty 😝
...alebo sa uz tesi, ako si naplanuje po dlhom case pansku jazdu - vezme batoh a hajde na hory 🙂

venonna
28. jan 2009

cafte! Takze vysledok hladania ubytka:
- najlepsie (vzhladom na pocet ucastnikov a ine nase naroky) vychadza asi penzion Nitra
(http://ubytovanie.lastminute.sk/Trenciansky/Pen...)
- dalsi adept je penzion Druzba, to ma ten isty majitel, ale nakolko je to novsie, tak ma vyssie ceny
(http://www.druzba.sk/index.php?option=com_conte...)

Ceny su za izbu, nie na osobu, takze to nie je az tak vela... Je tam asi trochu lepsi komfort, ako v Stalici a boli by sme pohromade. Tak sem sa s nazormi 🙂

kili
28. jan 2009

moc moc penez ☹

audreyd
28. jan 2009

mne je to v zásade jedno, my sa prispôsobíme 🙂

kili
28. jan 2009

a ináč, ceny Nitra a Družba sú rovnaké 😕

olinka6226
28. jan 2009

tak ak su tie ceny rovnake tak chcem ten novsi 😀

bambusko
autor
28. jan 2009

mne sa viac paci dreveny inerier stalice, jedina nevyhoda su tie wcka. takze vyzera to tak, ze ostaneme pri stalici a druzbe, je to vedla seba, co vy na to?. kazdy si vyberie, co mu viac vyhovuje - ak budu mat ten termin volny

bambusko
autor
28. jan 2009

tu je link na stalicu, pre tych, ktori ste nevideli

http://www.chatastalica.bojnice.net/?page=ubyto...

indy
28. jan 2009

mne sa polubuje aj stalica. Na jednu noc je to uplne jedno kde prespime aj pod sirakom 😀 Akurat trochu nechapem ten cennik v stalici, ubytovanie dospely 250,- a deti do 12 rokov tiez 250,- Myslia tym, ze aj za 9 mesacne babatko sa plati tolko co za dospeleho 😨

wanda007
28. jan 2009

prisposobim sa, rada by som aj vecko, ale 500 korun, viem aj inac minut ako na hajzle 😠
spytam sa este stareho, ci potrebuje komfort
dala by som na vyber stalica alebo druzba. ako blizko su vedla seba? myslim, ze tieto dve su dobre, ak su vedla seba a kazdy mozme ist tam, kde chce a aj tak budeme spolu. penzion nitra by som do toho neplietla.

wanda007
28. jan 2009

a ci vobec pojde...

fibi
28. jan 2009

okolie bojníc je povinné? Alebo môžme hľadať aj niekde inde...

bambusko
autor
28. jan 2009

fibi, na bojniciach sme sa zhodli, lebo su tam dobre moznosti na travenie casu pre zvysok rodiny - aj keby bolo zle pocasie 😉

lenki33
28. jan 2009

baby, v tej stalici si urcite wcka na apartmanoch ktore su 2 tie som myslela ze by boli pre bambuska a dusku, ale mozno je tam viacej izieb s wckami len tam treba zavolat a komu by nevyhovovala ta stalica tak je tam ta druzba, len treba dat valke vediet ze kde teda chcete byt a uz by som si svihla aby to tam vobec bolo volne, lebo mozno sa tu bavime o stalici a oni tam maju nejaku akciu 😝

valka
28. jan 2009

kocky, takze davam death line...do konca mesiaca kazda nahlasi, co si mysli...teda ze kam...ked mala zaspi, volam na stalicu a pytam sa na pocet izieb s wc..nam je to jedno, aj to wc na chodbe...naozaj, jedna noc sa da prespat aj v zahrade 🙂

aj moj mangel je hory+ pocitac...horalka, co keby si ho zavolala a potom by mohli vybehnut aj s mojim niekam do malej fatry, ak by im bolo dlho... 😉

kili
28. jan 2009

rozhodne sa oplatí najprv zavolať a popítať sa na počet izieb a akých a čo je na ten dátum voľné, potom sa nahlásime kto chce kam.
takže valka volaj a potom daj vedieť, už som zvedavá.
ja budem dosť možné že chcieť 2p+ prístelok, lebo ja sa s malími na dvojposteli aj s kamoškou rozhodne nevyspím 😝 , alebo keby bol na tej izbe ten gauč, čo je na fotke, tak to by stačilo, potom aj bez prístelky.

valka
28. jan 2009

takze zo stalice:
2 izby (3-ky) s wc, jeden apartman pre 4-5 ludi ma tiez wc. ostatne maju socialky vonku na chodbe.
ceny pojdu mierne hore, uz tento tyzden budu na webe, je nutna aspon polpenzia. deti do 3 rokov zadara...
dufam, ze som na nieco nezabudla...

kili
28. jan 2009

polpenzia? no však nevadí, aspoň nebudem vymýšľať s jedením 😀
a koľko je tých ostatných izieb?

fibi
28. jan 2009

aj mne sa celkom páči stálica, ani tie ostatné nie sú zlé, nám je to v podstate jedno. Stálica ale nemá spoločenskú miestnosť ...

valka
28. jan 2009

fibi, ma..teda neviem, ci je to spolocenska...ale nieco take tam urcite je, pytala som sa a je zadara...v ostatnych sa platilo za prenajom/hod.

tu je rozpis izieb http://www.bojnice.net/slovak/ubytovanie.php#ch...

indy
28. jan 2009

tak s polpenziou to bude u nas problemMy nejeme maso tak by ma zaujimalo ci aj s tym rataju pri tej polpenzii lebo na svk to este moc nie je zauzivane

wanda007
28. jan 2009

valka, to by bolo super, keby sme stariganov poslali na turu. aj moj by isiel. si myslim.

wanda007
28. jan 2009

a co ta chata vedla stalice, tam kde sa zmesi 15, ci 18 ludi, to co je zac.
polpenzia, to co znamena? vecera v prvy den a ranajky v druhy den?

lenki33
28. jan 2009

baby a vy pridete uz v piatok ci az v sobotu?? a v nedelu sa rano pojde dom ci ako??
ja teda mojho stariganika beriem zo sebou 🙂 ake teda nepojdem len sama s Danuskom

bambusko
autor
28. jan 2009

mne sa tiez nepaci povinna polpenzia, mi to zavana nanic kuchynou, ked sa takto istia. a ci je to vobec zakonne takto si podmienovat ubytko 🙄

kili
28. jan 2009

tak tomu rozpisu izieb vôbec nerozumiem, to tam je akože jedna s 10 postelami?

valka
28. jan 2009

no to som sa nespytala 😔 ale myslim, ze bezne sa veceria, prespi a potom ranajky...kedze chceme prist uz okolo 11, neviem, neviem...asi obed este niekde inde...a potom v nedelu tiez...