Stretnutie novembrových maminiek a bábätiek 2007

januliak
14. máj 2008

Ahojte maminky, tak uz mi to nedalo a sem s datumom stretnutia. Uz je tu maj, krasne teplo, tak na co cakat 😝 😀

azifca
14. máj 2008

waw, januli, ty šikulko
já bych ráda přijela, i bych sfoukla nějaké návštěvy na Slovensku, ale musí sednout termín.

mirka2710
14. máj 2008

Pokial to nebude vikend, ked budeme mimo BA, tak sa rada pridam 🙂

nevesta
14. máj 2008

Ja na 99% pridem, to jedno percento su nepredvidane udalosti... V podstate mi je jedno kedy, som prisposobivy tip 😉 😀

mia85
14. máj 2008

baby aj ja sa hlasim. manzel sa bude musiet postarat o dovoz, odvoz. takze ja s nim... 😅 😀 dufam, ze nevadi...

januliak
autor
14. máj 2008

Mia jasne, ze nevadi, kludne uvitame aj tatinkov. Mojemu to je jedno, on si urobi program aj bezo mna 😀

No navrhujte termin a miesto 😉

Moze byt aj BA?

Azifca a kedy sa chystate na SR?

nevesta
14. máj 2008

Mia, manzelia su vitani 😉 moj na take strrtnutia nieje, takze my prideme sami 😉

nevesta
14. máj 2008

Ja navrhujem ten sad Janka Krala...

pezincanka
14. máj 2008

Ja podobne ako Nevesta na 99%.

azifca
14. máj 2008

januli, my zatím jen teoteticky. Přemýšlíme o dovolené, když nebudou vedra, cyklo-bruslařskou podél Dunaje. Mysleli jsme na září.

ren1
14. máj 2008

Ja sa tiez pripajam... 98,9% 😀 a navrhujem Sad J. Krala... A moja polovicka by nas tiez asi doviezla, sama s malickou som este nesla, ale on by si uz dohodol rande s niekym inym.... Tiez nie je na taketo akcie... 🙂 Len to auto neviem, kedy bude funkcne... 😒

azifca
14. máj 2008

s námi by taky musel jet taťka, ale taky bych mu našla program. Ale možná by vás třeba i rád viděl 😀 , musím se zeptat.
Ren, taky máme problém s autem, teda ne tak velký, jako vy. Rozbila se klimatizace, prej od kamene. Takže ze záruky to nepůjde, sice z pojištění ano, ale máme 5000 Kč spoluúčast a přijdeme o bonusy ☹

elvo
14. máj 2008

tiež sa pridavam ak nebudem mat v tedy skusku tak mozem. 🙂

mirasierra
20. máj 2008

v lete som aj ja na SK, urcite pridem.August moze byt, aj BA. 🙂

januliak
autor
21. máj 2008

Nuz baby moc ste to tu neposunuli 😝

Miri beriem stretko aj cez leto 😵 😀

evuliena
21. máj 2008

Ja sa tiež pridám, ak budeme práve v BA.. aj keď to leto je také rozlietané, dúfam, že sinájdeme termín, kedy to bude vyhovovať väčšine.

ren1
21. máj 2008

Baby, tak to predbezne dohodnime na to leto, pokuste sa navrhnut nejaky presny termin. Ved ked to niektorym nebude vyhovovat, tak sa urcite este stretneme zopar-krat... Nie?! 🙂

januliak
autor
21. máj 2008

Co takto zaciatok jula? 5.7. alebo 12.7.?

zuzka78
22. máj 2008

pridavame sa aj my, tak jul nam vyhovuje, v auguste ideme na dovolenku.

mirasierra
22. máj 2008

12.7 akurat pridem na Sk, ideme potom na dovolenku. ☹ ☹ ☹ ale neva, potom to musiem v auguste zopakovat.

januliak
autor
22. máj 2008

Miri a v juni nedojdete?

mirasierra
23. máj 2008

Januliak dojdeme, na buduci vikend ideme na 3 tyzdne, ale kyzdy vikend uz mam cosi, najskor narodky, potom ideme na svadbu a potom frcime naspat do nemecka ☹ Skoda, tak rada by som prisla, urcite pojdeme na otocku do BA pozriet druhu babku.

azifca
23. máj 2008

a co polovina srpna/augusta? Červenec je fajn. My nebude moci první víkend v srpnu

januliak
autor
23. máj 2008

Tak stretnime sa aj v juni aj v auguste a aj dalsie mesiace 😀

mirasierra
24. máj 2008

hura, august je dobry. som za. 🙂

sarfy
24. máj 2008

ja som za akykolvek termin a urcite dojdem na 99% ako pise nevesta

dondzem len so saskou, neviem si predstavit MM co by tam robil 🙂 ale vasich MM rada spoznam, ak dojdu

ren1
25. máj 2008

My zatial mozeme aj toho 5.7. a aj 12.7., co navrhuje Januliak. Tak este hodim tento termin: 9.8. alebo 16.8. /tiez su to soboty/, to zase kvoli Azifce a Mirasierre, ze by mohli... No ako?

mirasierra
25. máj 2008

Som za kedykolvek v auguste. 🙂

nevesta
25. máj 2008

Mne je to zatial jedno 😉 dovolenky tento rok neplanujem 🙂

nevesta
25. máj 2008

Som si dovolila spravit tabulku, dajte mi do IP kedy mozete a kedy nie...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

azifca
26. máj 2008

nám se červenec nehodí, spíš srpen, ale ne ten první víkend. Ale úplně top termín je 13.-14.9., máme akci na východní Moravě, tak bychom to spojili.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre