Stretnutie Októbroviek 2006. Kedy a kde?

ikulka
31. máj 2007

Takže dievčatá začínam novú tému. Píšte svoje návrhy a dúfam, že sa už čo najskôr dohodneme... 🙂

elissa
28. aug 2007

zuzu máš pravdu asi to necháme na budúci rok,lebo baby sa ktomu vôbec nevyjadrujú 😒 a bolo by tak super,normálne závidím tým ostatným babám čo sa už stretli.Škoda.

dannynka
28. aug 2007

no super napad,stretko az teraz som si vsimla...
mozme sa pridat aj my???ked sa bude konat???? 🙂 🙂 🙂

elissa
30. aug 2007

Jasne,len škoda že sme len štyri záujemkine,počkáme si až na ďalšie leto,hádam sa už dočkáme ☹

dannynka
30. aug 2007

no to by som bola rada,ja sa viacmenej prisposobim,miestu aj casu... 😉 😉

bellasandra
2. sep 2007

Kočky tak co ? Ako to bude ? 😉

dannynka
3. sep 2007

no to by sme aj my rady vedeli.... 😉 😉 😉

ikulka
autor
12. okt 2007

dievčatá a čo takto si o tom znova pohovoriť, miesto sme už predtým vybrali, pre tie čo nevedia, je to gaderská dolina. len ten dátum. veď aj teraz na jeseň by sa ešte dalo, čo vy na to?

julka.n
12. okt 2007

tešííííím sa vélmi vélmi 😉 🙂

zuzu13
12. okt 2007

no ikulka, nie som si istá..ale tam je v chatovej obl. sezoná len do sept. lebo sa tam nekúri...jedine ten nový hotel a to neviem ako je cenovo... ☹

meggi
12. okt 2007

ikulka - my by sme mohli aj na jesen... Podla mna to treba využit. Danny, ty by si išla, nie??? Garderská vyzerala dobre... Ešte som síce nehovorila mangelikovi,ale ako pojdete vy, s tatami alebo bez???

samuelko
12. okt 2007

aj ja som za,ale cez víkendy jedine.budem len rada 🙂 a veľmi by som sa tešiláááááááááááá a Samko tiež.Tak už aby povedali svoj názor všetky a zvolit si vhodny dátum.

meggi
12. okt 2007

zuzu - to by bol teda pruser,keby sa nekurilo... Tak musíme vyhliadnut ešte aj nové miesto 😖

dannynka
12. okt 2007

meggi-no veru nebol by to zly napad 😀 😀 😀

ikulka
autor
12. okt 2007

aha, to som nevedela zuzi, nove´d by sa dalo niečo poriešiť. meggi no ak by to bolo niekde blízko nás tak aj bez tata a ak ďalej len s tatom. ak by mal volno, lebo on zase víkendy väčšinou nemôže. ale nejako to vymyslím

zuzu13
12. okt 2007

ikulka chodťe sa tam previezť a popýtaj sa...my len ak tak na bicykli 😅

ikulka
autor
12. okt 2007

http://www.infoturiec.sk/index.php?L=2&D=11&lan...
to je ten hotel? no aj ja jediene ak na bicykli, auto nemáme. 😉

zuzu13
12. okt 2007

ako? nemáte? veď si ho dostala na meniny???

ikulka
autor
12. okt 2007

http://www.infoturiec.sk/index.php?L=2&D=11&lan...

no ono to záleží aj od toho, čo by sme si predstavovali. myslím, že nieje problém rezervovať niekde reštiku a tam si sadnúť a pre tie čo by sa zdržali objednať hotel. ale to záleží od toho čo by sme chceli.

ikulka
autor
12. okt 2007

no áno dostala, ale je stále v oprave 😠 ☹ 😢

ikulka
autor
12. okt 2007

zuzi a čo takto stráne alebo martinky, nevieš či tam je niečo v prevádzke?

meggi
12. okt 2007

inak ja by som čím - skor, ked je ešte ako - tak teplo...

elissa
12. okt 2007

Ahojte.Tak ja by som sa tiež už konečne rada stretnúť.Len teraz neviem či ste za jednodňové alebo dvojdňové stretko.Viete ja si myslím že tie maminy čo prídu z ďiaľky si moc toho stretka neužijú,už len tá cesta bude unavná,hlavne pre deťúrence.Nebolo by lepšie dvojdňové a s tatikmi?

ikulka
autor
12. okt 2007

elissa, ja som určite za jednodňové, lebo mne saška nechce inde spať len doma. takže ja by osm mohl alen na jeden deň. ale tie ktoré nemáte problém, tak kľudne aj dva dni. a aj s tattikom, no...on mi ešte v lete povedal, že so mnou nepôjde, len ma odvezie a hotovo. takže tak.

meggi
12. okt 2007

no, my by sme išli asi tiež bez tatinka - aspon si od nás chvílu oddýchne 😀

dannynka
12. okt 2007

meggi-no veru asi by bolo lepsie bez tatika 🙂 🙂 🙂

ikulka
autor
12. okt 2007

dievčatá a potrebujeme, aby to bolo aj s ubytovaním, aby si mohli detičky prípadne pospať, a treba aj miesto na kočíky? napíšte mi svoju predstavu a potreby, aby som vedela čo hľadať, ak tá gaderska nebude v prevádzke.

biccy
12. okt 2007

Ja by som vas tiez chcela vidiet,ale mne je to daleko. 😒 Takze uvidim,ci pridem. 🙂

julka.n
12. okt 2007

babulky tak rucjtééé terminy a ide sa uuuž a tešíím aj Veronika aj moje velke slečny ale ked nikto velkych surodnov nebeie tak nevezmem ani ja a pôjeme len my s Veverkou 🙂 🙂

meggi
13. okt 2007

julka - ved zober aj baby,aspon budu mat výletík a radi ich uvidíme a oni určite tiež by chceli vidiet tooooolko bábetiek - aspon dufam, že nás bude toooooooooooooooooooooolko veeeeeeeeeeeeeela... Len treba určit tie termíny a miesto...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre