• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie Októbroviek 2006. Kedy a kde?

28. augusta 2009 
ahojte. aj ja by som vás rada videla. ale záleží kedy a kde. a ak by sa mi podarilo, tak určite sami bez ocka by sme dorazili. inak ak nemáte veľké nároky, aj u nás by sa dalo stretnúť. máme vedľajšiu pracovnú činnosť ubytko :grinning:
13. okt 2007 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bettina-no ani to by nebol zly napad,a odkadial si ty??lebo v pase nemas pisane :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. okt 2007 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rožňava
13. okt 2007 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no odpust ja nesvetu znala kde sa to priblizne nachadza??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. okt 2007 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smerom od rimavskej soboty na košiec :grinning: okolo 70km od Ke
13. okt 2007 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Košice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2007 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to vsetko nam mooc od ruky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
akurat prednedavnom sme bolina vychode na spišskom podhradý a bola to doooost dlha cesta :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. okt 2007 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné,chápem. no sme októbrovky dosť roztrúsené :slight_smile: aj nám doposiaľ navrhované miesta boli veľmi od ruky :sunglasses:
13. okt 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne z KE je tiež Rožňava bližšie a tak ďalej asi nepôjdeme, manžel by musel brať asi voľno a to nejde
13. okt 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru,uvidime ci sa na niecom dohodneme vobec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru sme jak semiačka rostrusene po slovensku :grinning: :grinning: :grinning: ale najdeme rešenie dufaaam :wink:
13. okt 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vc to verim aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne by ten Bettinin navrh lepsie vyhovoval. :sweat_smile: :sweat_smile:
Lebo nasa Zoe nevydrzi dlho v autosedacke. :frowning2:
13. okt 2007 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja by som sa tiez rada s Emkou pridala, ako vidím, stale este nie je miesto a cas vybrané ? :grinning:
14. okt 2007 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj dievčatá to je zase moc ďaleko pre nás, muž so mnou nepôjde a ja sa nemám ako na takú dialku dostať, saška dlho v sedačke nevydrží, a spať musí tiež doma. musíme nájsť nejaký stred.
15. okt 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved Roznava je celkom dobry stred. :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my v pohode odcestujeme, pre nás to nie je problém. Ale najlepšie len takú dobrú hodinku. ak viete niečo okolo Rimavskej Soboty, alebo Lučenca :wink: to myslím sú miesta približne do nášho stredu :wink:
15. okt 2007 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak my sa radi prispôsobime,prídeme aj na jednodňový.Tak už navrhnite nejaké miesto,lebo príde aj zima :slight_smile: a zo stretka nič nebude :grinning: :grinning:
15. okt 2007 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elissa aj nam by viac vyhovoval jednodnovy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2007 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
táák píšte vhodý termín ja sa už nevieeem dočkaaat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. okt 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pôjdeme do rimavskej Palma nam prenajme pizeriu a tam posedime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dufam že sa na mna nebude hnevat že som taak napisala
:unamused: :wink:
16. okt 2007 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak baby videli te foto aprilovych ,,,stretko mali superne tak kedy myyyyy
22. okt 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja by som tiež už rada konečne.Stretko apríloviek som videla a mali sa super,až im závidím a z akej diaľky prišli..Detičky majú od našich o pol roka mladšie a im vôbec nevadila ani dlhá cesta.Ja by som bola tiež najradšej na noc,lepšie by sme sa spoznali my a aj deťúrence a tak sa ani nenazdáme a budeme musieť ísť domov.To sa ani neoplatí ísť takú diaľku na taký krátky čas pre tie ktoré prídu z dlhej cesty.Mne sa tam páči www.prázdniny.sk pozrite sa a navrhnite už konečne reálne stretko :frowning2:
28. okt 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem prečo to nechce otvoriť skúsim napísať tak www.prazdniny.sk tak je napísaná,dúfam že ju otvorí a napíšete vaše názory :slight_smile:
28. okt 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elissa,pekne,ale tam pisu,ze len tyzdenne pobyty. :slight_smile:
29. okt 2007 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim to iste co elissa ked pôjde niekto dialku tak sa to neoplati len na otocku,,,,no natomto sa asi nevieme dohodnut to by fakt chcelo aspon jednu noc :slight_smile:
idem pozriet tu str.
30. okt 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julka veru ci sa dohodneme a kedy,nik netusi :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niesu tam len tyzdnove pobyty lebo v rezervačke je tam len vikend alebo aj piatok +sobota do 10.doobeda,,takze to je jedna noc
30. okt 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha,to som si asi nevsimla. :sweat_smile:
30. okt 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biccy dá sa aj na jednu noc,len to treba dohodnúť...tak ja teda baby neviem,vyzerá to tam super,záleží už len vaše rozhodnutie,,,,julka a ty by si išla?
30. okt 2007 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok