Stretnutie Októbroviek 2006. Kedy a kde?

ikulka
31. máj 2007

Takže dievčatá začínam novú tému. Píšte svoje návrhy a dúfam, že sa už čo najskôr dohodneme... 🙂

palma
19. jún 2007

...čo tak 25.8.????????????????????? 😅

mirka
20. jún 2007

iku, vidíš to ma nenapadlo, že aj ségra by mohla ísť, navrhnem, a dátum? mne je jedno, len dúfam, že bude pekne 🙂

julka.n
20. jún 2007

nooo Palma to je dobry datum ale v tomto datume su tri babyyyyy obsadene danona ,lucka8,dea v tom datume asi nemôzu skusme vykukat iny
ked budes mat zapnuty skype poslem ti tu tabulku co ikula pripravovala

ikulka
autor
20. jún 2007

julka tá tabulka je aj v mojom albume. nie je síce až tak dobre vidieť, leob ju neviem upraviť na jpg. ale dá sa celkom prečítať. tak skúste mrknúť.

bellasandra
26. jún 2007

Dievcata- maminky - co je s Vami ? 😀

ikulka
autor
26. jún 2007

no bella, ja to tu každý deň sledujem, ale už nepíšem, lebo si pripadám ako by som sa tu išla stretnúť sama so sebou. som rada, že aspoň na mieste sme sa dohodli, keď už termín nevieme vybrať ☹

danona
28. jún 2007

palma-hm, 25.8 som na svadbe v michalovciach 😔 sama neviemm aký termín vybrať 😖

zuzu13
28. jún 2007

baby, čo tak cez týždeň...veď dva dni dovolenky manželov nezbijú...a strávia nádherné dva dni so svojou rodinou a s ľuďmi, ktorí sa chcú stretnúť a spoznať...nie??? 😅

julka.n
29. jún 2007

tak posledny augustovy tyzden 😨

ikulka
autor
29. jún 2007

julka ten posledný víkend nemôžu danona, luckas, dea. ak by to bolo cez týždeň to by háda, mohli. alebo potom prvý septembrový víkend to je myslím 1-2.9.

julka.n
29. jún 2007

noo ved tak som myslela vlaste akoze koniec augusta jooj skoda ze ine terminy niesu ☹

julka.n
29. jún 2007

danona tak vy mate pestry august 😉 skoro kazdy vikend 🙂
tak sa uz nejako dohodnime no ja neviem ako to bude mozno nakoniec aj ja nebudem môct ☹ ked v auguste nastupim do prace ☹ ale nejak by som to mohla skusit cez vikend budem sa snaziiiiiit 😉

julka.n
29. jún 2007

nebojte baby urcite sa nam to niekedy podari a stretneme sa 🙂 uvidite 🙂

bettina
2. júl 2007

A čo tak stretko v okrese Rimavská Sobota, alebo Lučenec?

julka.n
4. júl 2007

a tam kdeee betina????

bettina
5. júl 2007

no vlastne nič konkrétne. ale čo tam poznajú iste sú miesta kde by sa dalo s dietkami stráviť príjemný deň. Nám je to dosť ďaleko.A je to asi taký stred. Ale zase ak to každému vyhovuje, tak v pohode. Väčšina rozhoduje 🙂
Veď inokedy to bude aj inde, kde sa vyberieme potom aj my 😉

julka.n
5. júl 2007

no mne sa lubi ta garderska na nej sa dohodli len ten daaaaatum??????? 😒 😒 😒

zuzu13
23. júl 2007

julka.n
24. júl 2007

😒 😢 😢 😢 co je s namiiii??? ☹ 😢

zuzu13
26. júl 2007

ja neviem...asi sa stretneme len niektoré...ak sa stretneme... ☹ 😢 😨

elissa
1. aug 2007

Jéé 😀 ja som vás našla.No keď ma prijmete medzi vás,tak by som išla tiež.V Tatrách je nádherne a vzduch je tu perfektný a hlavne pre naše deťúrence.Ja by som bola za dvojdňový,lepšie by sme sa spoznali a aj si povegetili.Tatralandia je fajn,ale radšej by som bola za 10miest.chatu. 🙂

zuzu13
1. aug 2007

elisa, tá chat aby nebola problém, ale termíny sa tu nejako prepletajú... ☹

julka.n
1. aug 2007

noooo awojteeeee....elisááá mi to dajak utukneme neeee 😀 😀 😀
uz by sme to mohli nejako rozbehnuuut kuusoček nieee??? 😉

elissa
1. aug 2007

No bolo by už na čase,veď sa ani nenazdáme a leto nám skončí a v zime už sa isto nestretneme.Len ako tak pozerám,tak ten august vám nejako nesedí.Asi ten september by bol najlepší.Juli dúfam že sa stretneme.Idem niečo pozrieť.

zuzu13
1. aug 2007

tak baby davajte termín... 😀

julka.n
1. aug 2007

elisa no ked sa zas vybereme do tatier uz ti zavoam sak som ti aj vtedy hovorila ze som na teba myslela mohla som sa ozvat ja kóóóza rohatá 😀
sak daco vymyslime uz 🙂
ono je to asi tak ze leto si kazdy uziva s rodinkou a dovolenky a taaak ,myslim ze sa to potom rozbehne tak uvidime
zuzu ja sa uz tesiiiim fááákt 🙂 🙂 🙂 no sak len ten termin nooo 😒

elissa
3. aug 2007

julka tak to si sa mohla ozvat,dúfam že teraz sa už stretneme,že ma nesklameš.Ozaj včera som pozerala to ubytovanie tu u nás,mám dva dobré typy,aspoň na 1noc.Len neviem koľko ste ochotné si zaplatiť a najlepšie by bolo v sept.Ja sa potom pokúsim nájsť.

elissa
3. aug 2007

Baby našla som typ aspoň na jednu noc.Dobrá cena a super vybavenie v peknom prostredí.Je to chata v Dem.doline-Bodice.Pozrite si:http/www.natureteam.com je tam aj viac chatiek,tak zhodnoťte a dohodneme už ten sept.termín.Teším sa. 😀

julka.n
6. aug 2007

avojteeee,,tááááákkkk kedýýýýýý?????????? 😢

zuzu13
28. aug 2007

no tak čo???necháme to na budúci rok???prázdniny sú na konci...a my so stretkom na začiatku 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre