Stretnutie Októbroviek 2006. Kedy a kde?

ikulka
31. máj 2007

Takže dievčatá začínam novú tému. Píšte svoje návrhy a dúfam, že sa už čo najskôr dohodneme... 🙂

bettina
13. okt 2007

ahojte. aj ja by som vás rada videla. ale záleží kedy a kde. a ak by sa mi podarilo, tak určite sami bez ocka by sme dorazili. inak ak nemáte veľké nároky, aj u nás by sa dalo stretnúť. máme vedľajšiu pracovnú činnosť ubytko 😀

dannynka
13. okt 2007

bettina-no ani to by nebol zly napad,a odkadial si ty??lebo v pase nemas pisane 🙂 🙂 🙂

bettina
13. okt 2007

Rožňava

dannynka
13. okt 2007

no odpust ja nesvetu znala kde sa to priblizne nachadza??? 😅 😅 😅

bettina
13. okt 2007

smerom od rimavskej soboty na košiec 😀 okolo 70km od Ke

bettina
13. okt 2007

na Košice 😝

dannynka
13. okt 2007

no to vsetko nam mooc od ruky 🙂 🙂 🙂
akurat prednedavnom sme bolina vychode na spišskom podhradý a bola to doooost dlha cesta ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bettina
13. okt 2007

jasné,chápem. no sme októbrovky dosť roztrúsené 🙂 aj nám doposiaľ navrhované miesta boli veľmi od ruky 😎

nera
13. okt 2007

mne z KE je tiež Rožňava bližšie a tak ďalej asi nepôjdeme, manžel by musel brať asi voľno a to nejde

dannynka
13. okt 2007

no veru,uvidime ci sa na niecom dohodneme vobec 😀 😀 😀 😀

julka.n
13. okt 2007

veru veru sme jak semiačka rostrusene po slovensku 😀 😀 😀 ale najdeme rešenie dufaaam 😉

dannynka
13. okt 2007

no vc to verim aj ja 😀 😀 😀 😀

biccy
13. okt 2007

Aj mne by ten Bettinin navrh lepsie vyhovoval. 😅 😅
Lebo nasa Zoe nevydrzi dlho v autosedacke. ☹

bellasandra
14. okt 2007

Ahojte, ja by som sa tiez rada s Emkou pridala, ako vidím, stale este nie je miesto a cas vybrané ? 😀

ikulka
autor
15. okt 2007

jaj dievčatá to je zase moc ďaleko pre nás, muž so mnou nepôjde a ja sa nemám ako na takú dialku dostať, saška dlho v sedačke nevydrží, a spať musí tiež doma. musíme nájsť nejaký stred.

biccy
15. okt 2007

No ved Roznava je celkom dobry stred. 😅 😅 🙂 🙂

bettina
15. okt 2007

no my v pohode odcestujeme, pre nás to nie je problém. Ale najlepšie len takú dobrú hodinku. ak viete niečo okolo Rimavskej Soboty, alebo Lučenca 😉 to myslím sú miesta približne do nášho stredu 😉

elissa
15. okt 2007

Ahojte,tak my sa radi prispôsobime,prídeme aj na jednodňový.Tak už navrhnite nejaké miesto,lebo príde aj zima 🙂 a zo stretka nič nebude 😀 😀

dannynka
15. okt 2007

elissa aj nam by viac vyhovoval jednodnovy 🙂 🙂 🙂

julka.n
16. okt 2007

táák píšte vhodý termín ja sa už nevieeem dočkaaat 🙂 🙂 🙂

julka.n
16. okt 2007

pôjdeme do rimavskej Palma nam prenajme pizeriu a tam posedime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dufam že sa na mna nebude hnevat že som taak napisala
😒 😉

julka.n
22. okt 2007

taaak baby videli te foto aprilovych ,,,stretko mali superne tak kedy myyyyy

elissa
28. okt 2007

No ja by som tiež už rada konečne.Stretko apríloviek som videla a mali sa super,až im závidím a z akej diaľky prišli..Detičky majú od našich o pol roka mladšie a im vôbec nevadila ani dlhá cesta.Ja by som bola tiež najradšej na noc,lepšie by sme sa spoznali my a aj deťúrence a tak sa ani nenazdáme a budeme musieť ísť domov.To sa ani neoplatí ísť takú diaľku na taký krátky čas pre tie ktoré prídu z dlhej cesty.Mne sa tam páči www.prázdniny.sk pozrite sa a navrhnite už konečne reálne stretko ☹

elissa
28. okt 2007

neviem prečo to nechce otvoriť skúsim napísať tak www.prazdniny.sk tak je napísaná,dúfam že ju otvorí a napíšete vaše názory 🙂

biccy
29. okt 2007

Elissa,pekne,ale tam pisu,ze len tyzdenne pobyty. 🙂

julka.n
30. okt 2007

ja si myslim to iste co elissa ked pôjde niekto dialku tak sa to neoplati len na otocku,,,,no natomto sa asi nevieme dohodnut to by fakt chcelo aspon jednu noc 🙂
idem pozriet tu str.

dannynka
30. okt 2007

julka veru ci sa dohodneme a kedy,nik netusi 😀 😀 😀

julka.n
30. okt 2007

niesu tam len tyzdnove pobyty lebo v rezervačke je tam len vikend alebo aj piatok +sobota do 10.doobeda,,takze to je jedna noc

biccy
30. okt 2007

Aha,to som si asi nevsimla. 😅

elissa
30. okt 2007

biccy dá sa aj na jednu noc,len to treba dohodnúť...tak ja teda baby neviem,vyzerá to tam super,záleží už len vaše rozhodnutie,,,,julka a ty by si išla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre