Stretnutie Októbroviek 2006. Kedy a kde?

ikulka
31. máj 2007

Takže dievčatá začínam novú tému. Píšte svoje návrhy a dúfam, že sa už čo najskôr dohodneme... 🙂

bellasandra
31. máj 2007

Tak ja som stale za tu Zoo 😉

ikulka
autor
31. máj 2007

jej bella mala by som ťa odmeniť. moja prvá založená téme a ty si prvá prispievajúca. mala by som ti splniť tri želania 😉 🙂

ikulka
autor
31. máj 2007

a si za jednodňové alebo dvojdňové stretko.

samuelko
31. máj 2007

ikulka 😉 takže,najpr by sem mohli napísať tie,ktoré plánujú dovolenku pri mori,či už na horách...že ktorý dátum im nevyhovuje,čiže ktoré sú už obsadené,aby sme sa mohli dohodnúť na čase.potom každý by mohol napísať,že kde by chcel ísť.

Mne je jedno kedy,lebo neplánujeme nikde ísť na dlhšiu dovolenku.
A ešte popíšeme,kto je odkial...

ikulka
autor
31. máj 2007

no aj ja si myslím, že je najlepšie, aby tie ktoré majú nejaký program napísali kedy majú volno

julka.n
31. máj 2007

ja som tiez za ZOO tesiiiiiime sa veeelmiiiii na dovolenku mmnoo tak u nas ked vystrely tak sa ide takze ked bude urceny datum budeme sa prispôsobovat ,a ja som za dvojdnovu,,,ale ked nebude neva budem rada aj taaaaakkkk

luckas8
31. máj 2007

ahojte!
ZOO - dobrý nápad, mne je jedno kedy, lebo na dovolenku nejdeme, len ocka budeme mať na dlhšie doma od13.8.-27.8, tak vtedy asi nie,aby sme si ho trošku užívali a vtedy budeme robiť aj krštenie.
neviem ako by sme znášali viacdňový výlet a spinkanie v cudzom prostredí. 😀

ikulka
autor
31. máj 2007

baby ešte ma napadlo najaký vodný park napr. tatralandia alebo myslím pri lipt. mikuláši je niečo.

samuelko
31. máj 2007

ikulka myslíš niekde na kupko? 😒 🙂

ikulka
autor
31. máj 2007

no niečo také ale také v(čšie ako je aj v poprade alebo niečo podobné.

julka.n
31. máj 2007

ikula to tiez nieje zleeee a tam by urcite dosla aj Elisa,,,no inac volala nemaju este net,maju stym nejaky problem neviem,Sarah je urcite tiez zlatucka ze zubky este cakaju,,na vahu som sa ani nepytala len sme sa bavili o papkani ako co davame strasne je jej luto ze nemoze citat a prispievat ,,a este vraj uvazuju o prestahovani mimo Slovensko,ona byva myslim tam okolo tej tatralandie,,,t by bolo tiez dziveeeeee

samuelko
31. máj 2007

ešte k tej tatralandii,moj názor je ten,že by sme sa nevenovali jeden druhému,ale tým atrakciám,ktoré tam ponúkajú ☹ 🙂

julka.n
31. máj 2007

jeeeej samko šikulkaaaaa siiii 🙂 🙂 🙂
inac aj ja som pozerala take okresy ale myslela som ze vy ste viac zdaleka a nechceli by ste taaak cestovat 😉

samuelko
31. máj 2007

julka hladám niečo čo by bolo ideálne pre všetkých. 🙂

palma
31. máj 2007

no pekne sa to tu rozbieha,ale ja Bojnice nemusíííím 😅 😅 😅 ,sorry,ale zvieratká mám už po uši,ale samozrejme sa prispôsobím.Ja by som tiež radšej k vode(predsa len zoberieme niektoré maminy aj staršie detičky,tak aby si to trošku užili,lebo ked bude horúco-nebolo by asi bohvie čo 🤐 prechádzať sa po ZOO,v tej horúčave),ale to je len môj názor 😕a vravím že sa prispôsobííím 😝 😀 .Alebo?potom skôr nejaké hory*kde je lepší vzuch-proste príroda 😅

Samuelko-atrakcia pri vode ,alebo ZOO to je asi to isté,ale nemyslím si že by sme sa jedna druhej nevenovali,hm???,aaaaale nie že sa urazíííš ☹ 🙂 😉

samuelko
31. máj 2007

palma neurazila,nemám prečo. 🙂

ikulka
autor
1. jún 2007

no to kupko ma len tak napadlo. ja neviem či to je dobrý nápad. to som náhodou našla a hodila do eteru 😉 🙂 veď ja neviem ani plávať 😉

bellasandra
2. jún 2007

Ikulka- 3 zelania nemusís 😀
Mne sa pozdáva aj tá voda 😀 ja som prispôsobivá. Ale ja radsej len 1 dnový výlet. 😎

ikulka
autor
2. jún 2007

no ja som tiež za jeden deň. len poprosím tie, ktoré majú už program, aby napísali kedy, nech to môžme dať dokopy. a ešte mi každá napíšte odkilal ste. môžte aj do IP.

zuzu13
3. jún 2007

http://www.gaderskadolina.sk/
a čo toto? neukameňujete ma??? Viem, že je to blízko Martina...je tu ale krásne a pre rodinky s deťmi ako vyšité... 😀 😀 😀
a v podstate je to v strede Slovenska 😅

ikulka
autor
3. jún 2007

zuzu ja ťa určite neukameňujem 🙂 😉 😀

ikulka
autor
3. jún 2007

ale zuzu má pravdu, je tam krásne, gader proste milujem 🙂 ak by ste súhlasili nebola by som proti

samuelko
3. jún 2007

zuzu peknééé 😲 😉

bellasandra
3. jún 2007

Aj mne sa to páci 🙂

meggi
4. jún 2007

ahojte,
ja sa priklanam k nejakej tej prírode
- na ZOO by bolo asi moc teplo
- a tá voda je podla mna pre staršie detičky - aspon ja tam tej hygiene moc neverím a ešte su drobce tie naše deturence.
My sa prisposobime, lebo dovolenku k moru či inde zatial ešte nemáme naplánované.
Kedy je asi predbežný termín na takéto stretko?
Skúsim pokukat nejaké adresy a potom hodím, len teraz mam malinko času, tak neskor.
Ikulka - super téma

ikulka
autor
4. jún 2007

jej to som rada, že sa vám to páči. je to jedna z mojich srdcoviek 🙂 a aj detičkám by ´prospel pobyt na čerstvom vzduchu. a myslím, že by sme sa tam asi aj najlepšie porozprávali.

meggi
4. jún 2007

ikulka, v mojom albume možeš vidiet, v ktorom meste niektoré oktobrové mamičky byvajú. niektoré treba doplnit.To k tej tvojej IP.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre