Stretnutie Októbroviek 2006. Kedy a kde?

ikulka
31. máj 2007

Takže dievčatá začínam novú tému. Píšte svoje návrhy a dúfam, že sa už čo najskôr dohodneme... 🙂

danabr
14. aug 2009

Prepačte,že sa vtieram,aj my sme oktobrovy 2006,a už ste sa dohodli kde sa stretnete?išla by som kuknut! 😉

zuzu13
17. aug 2009

http://www.penzionladoven.sk/index.html

a co toto???mozno by sa dalo aj nejaku zlavu vybavit, ked by sa nahodou zaplnili vsetky izby... 😀 hned vedla je nove detske ihrisko + krcmicka... asi 500 m je hora, skanzem, salas... 😅 😀 😀 😀

ikulka
autor
18. aug 2009

zuziii dobreee ja som za a ten penzion je super varia tam užasne......a ja možem hocikedy do 16,9 potom už makááááám

zuzu13
19. aug 2009

ikulka aj ja som za...len aby sa aj babam pacilo...a vedla kde je to nove ihrisko mozeme aj grilovat...a to je super...poskladali by sme sa na masko, zeleninku...a vecera ako vysita... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
len sa nik nehlasi.... 😨

samuelko
19. aug 2009

Tak som za stretnutie,ale len na jeden deň,škoda že to stretko nejak nevyšlo cez letné prázdniny,mne od septembra začne robota a po víkendoch škola,takže sa mi veľmi nebude dat na celý víkend,skor jednodňové stretko.

Ženy nájdime si jeden spoločný termín najprv ktorý by vyhovoval každému a potom sa spoločne dohodneme na mieste.Aj tento penzioník je super miesto.

hasleerka
26. aug 2009

tak ako to vyzerá s tým stretnutím ... to brávate aj manželov? Martin by nebol pre nás zlý, to nemáme až tak daleko

zuzu13
28. aug 2009

haslerka, najlepsie aj s manzelmi....nech sa ma kto starat o deti... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre