Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

luci
14. jún 2009

jaaaaaj a dolezita vec v aute by som nic nenechavala....asi 400m od penzionu je ciganska osada....v prvy moment sme mysleli ze aj autosedacky pojdu na noc z auta....ale nechali sme ich tam......

inak je to hned na hlavnej ceste.....od cesty to deli iba to parkovisko...a to je skoro jedine miesto na hranie deti....ak nepocitam ten mini domcek so smyklavkou a 3 hojdackami ☹

anickaajanko
14. jún 2009

no pekne

ka3n
14. jún 2009

..no tak aspon po referencii luci mam chut povedat, ze to balim 🙂)

ka3n
14. jún 2009

no babeny ja sa bez kocika neobídem, takze ho beriem na 100%..a dam si ho na izbu.

luci
14. jún 2009

no penzion a vsetko s nim spojene super...no to okolie je horsie

ale ked vvam vyjde pocko a ihrisko bude volne...tak z vasimi nechodiacimi deckami to moze byt

inak izby 106,107 211,210 iba mali balkon
ostatne klasicke alebo stresne okno

ved sa pytate...fotky budu najskor zajtra

anickaajanko
14. jún 2009

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...
aby sa vedelo kt ma balkon

Luci a vanicky v sprchovom su hlboke, kvoli kupaniu malych

anickaajanko
14. jún 2009

to apartmany nemaju balkon?

skrecok
14. jún 2009

My určite berieme kočík a aj nosič. 🙂

Hmm, no čo už s tým okolím. Snáď sa tam nájde nejaké dobré miesto kde by sme si mohli urobiť "piknik".

rony253
15. jún 2009

Ahojte, co totu citam? no co uz, snad ten víkend nejako zvladneme. Ja som sa tesila najviac na okolie, no skoda uvidime co to tam bude. 😢

terezicka
15. jún 2009

No Luci ďakujeme za info 🙂
My kočík tiež berieme určite, kto by vládal v kuse malú nosiť na rukách... Ale hlavne nech nám vyjde počasie, to by bolo super...
Ozaj mám otázočku, koľko stojí strava? Ja si to už nepamätám ako to blo vtedy písané. Prosím niekoho kompetentného aby mi to napísal, ďakujem krásne

claudinka
autor
15. jún 2009

Stravovanie – raňajky Švédske stoly,večera-výber z troch jedál
STRAVOVANIE
Dospela osoba - ranajky 4 € (120,50 Sk), polpenzia 8,30 € (250 Sk), plná penzia 11,60 € (349,50 Sk)
Dieta do 10 rokov - ranajky 2,70 € (81,30 Sk), polpenzia 6 € (180,70 Sk), plná penzia 9,30 € (280,20 Sk)

winona24
15. jún 2009

no čaute....

tak čítam čítam....hm...nic moc teda,ale snáď niečo vymyslíme.... 😝

vejinka
15. jún 2009

taaakze odpisalaaaaa

Dobrý deň

Prepáčte za oneskorený mail.
Nech sa páči odpoveď na Vaše otázky

- miestny poplatok je 0,50eur na osobu/ noc. Dieťa do 3 rokov MP neplatí.
- Detské postieľky sú grátis a budú hneď na izbe podľa Vášho rozpisu
- pani, ktorá pôjde na apartmán bude mať už zľavnenú cenu zo 73 eur na 33 eur/ v prípade dvoch osôb za celý apartmán na noc/.Volala mi
tá pani, ktorá povedala že tam budú len dve. Teraz z toho rozpisu neviem koľko ich tam vlastne bude. /3 alebo 4 osoby/.Prosím Vám napíšte mi
presne , napr. apart. 212 - 3 osoby dospeléˇ+ 1 dieťa....a tak Vám napíšem už presnú sumu, aby som im mohla dať zlavnénu cenu nie pultovú.

- kočíky si potrebujete uskladniť na noc alebo aj cez deň? Ak na noc tak Vám môžeme poskytnúť squashovú halu, aby ste si ich nemuseli na noc skladať
do auta.
- v reštaurácii je 1 detská postieľka.
- v penzióne je jedno poschodie

- z našej strany by som Vás poprosila upresniť/ polpenzie / večere a to následne. Napísali ste mi 39x. Nemusíte mi písaŤ kto všetci budú mať,
Ale naopak, keďže vás je 46 dospelých , tak zvyšných 7 osôb večere mať nebude. Napíšte mi prosím vás o koho ide.

Zatiaľ

S prianim pekného dňa

vejinka
15. jún 2009

baby ktora ste to jej volala? anicka?

vejinka
15. jún 2009

a mam napisat do mailu mena osob ktore su bez jedla...napisem to najprv tu a potom jej aby ste to skontrolovali: cize Maria Hajdenova s manzelom,Radoslava Geržová s manzelom, Silvia Merceková s manzelom, kurnik ved nas ide dokopy 45 a nie 46. chyba pri ratani. 😔 .uz som z toho jelen. takze tym padom nie 7 ludi bez vecere ale 6 ludi..tym padom to vychadza.

baby potvrdte mi to ze sa nemylim...a skutocne ide o tieto osoby co nebudu mat vecer...tyka sa to hlavne spominanych ludi!!!!

vejinka
15. jún 2009

je to divne ale ja som nikde nepisala ze ma ist 46 ludi..ja som pisala ze 39X vecera ..no asi si to ona zle poratala to je jedno hlavne ze vieme kde je sever 😅

vejinka
15. jún 2009

tak a ja tu na dnes asi koncim maly je ako sto certov a ked potrebujem aby ste tu boli tak tu nieje ani noha...no nic..ak bdue cas pridem este vecer..a ocakavam ze budete reagovat hlavne tie ktorych sa to tyka! 🙄

miriam24
15. jún 2009

Ahojte .. tak nakukla som medzi septembrovky 2006 .. tak aby ste nemuseli nejak hladat tak tu je par reakcii na ich stretko v Larione ...

no a k stretku... velmi, velmi a este raz velmi dobre a vydarene . super ludia , super prostredie, co viac sme mohli chciet. asi par dni navyse ...

Takže sa pridávam, bolo super. Mne sa páčilo veľmi. Určite tam ešte raz pôjdem keď bude Saška väčšia a keď bude hotová prerábka ZOO.
Čo sme robili? Boli sme prvý večer na ihrisku (100 m od penziónu), druhý deň ZOO, dospávanie, vláčik do mesta a späť, reštika s hudbou a obrovskou terasou (tancovali hlavne deti). A ďalší deň ešte aquapark. Deti sa vyšantili jedna radosť. Moja dospávala dnes celý deň. Izby boli v pohode, postielky pre detičky.

neviem kde je tam ZOO ale celkom ma to zaujalo 😉

anickaajanko
15. jún 2009

co to tam pise ze 73 eur za apartman
???

kamilka12
15. jún 2009

baby ale v Larine boli novembrovky nie?? 😕

kamilka12
15. jún 2009

septembrovky boli v Maďarsku..

miriam24
15. jún 2009

juu tak to som si pomylila .. preco som myslela ze septembrovky boli v larione ... 😒 a este aj jurocko tam k nim pisala ze ako bolo ake boli izby a tak .. tak ma to zmiatlo .. a pisali tam nieco o jazykovej bariere ale vobec ma to netrklo ze preco by .. no teraz to uz chapem ... a novembrovky ktore boli v Larione?

kamilka12
15. jún 2009

3 strany dozadu píše "luci", žče novembrovky 2006...ja som tiež stále bola v tom, že septembrovky.., nechápem prečo.. 😒 Pár dní dozadu som sem hodila link ako RAZ boli septembrovky 2006 na stretku a aké super fotky majú a na to hneď písala Luci, tak asi preto sme si to mysleli...Ale ona tam fakt jasne píše, že je z novembroviek 2006 🙂

miriam24
15. jún 2009

hej teraz som jej mrkla aj do pasu .. drobec je novembrovy .. 🙂 tak som sa sekla .. tak idem popozerat reakcie od novembroviek ... teda ak si o tom pisali .. 😉

kamilka12
15. jún 2009

hladala som aj ja fotky či náhodou nepridali...nenašla som.. ☹ , ale našla som novembrovky 2006 ked boli na stretku vtedy, ked drobci boli približne rovnako starí ako sú naši teraz 🙂 . Majú tam aj "dekové" stretko 😀

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kamilka12
15. jún 2009

veji - s tými menami to hádam sedí...aj ked niektoré mená mi nič nehovoria...ale veď ked nikto neprotestuje..tak je to asi ok 😉

miriam24
15. jún 2009

no podarene boli na tych dekach 😵 ... inak tiez som ich pozerala ale vobec si o stretku nepisali 😒 takze vlastne len od luci mame ake take info

anickaajanko
15. jún 2009

ja som tiez myslela ze septembrovky no pekne 😀

kamilka12
15. jún 2009

jááj...zlé počasie nám hlásia 😠

anickaajanko
15. jún 2009

ale novembrovky nic take nespominaju
kami ani nevrav ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre