Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

kamilka12
15. jún 2009

budeme pozatváraní na izbách 😀

anickaajanko
15. jún 2009

super

vejinka
15. jún 2009

ahojte..no tak ktora to volala???

winona24
15. jún 2009

no tak v piatok hlásia búrky,ale teplo a cez víkend slnečno,ale teploty trošku nižšie

vejinka
15. jún 2009

kurnik dieta mi vresti..musim ist 🙄

luci
15. jún 2009

ahojte...som z novembroviek 2006 ale nie z MK ale ineho fora....

ale ten link co ste pridavali,to je nase stretko....ale pred 2 rokmi.....to bolo idealne miesto na stretko

bol to penzion galanto,teraz uz hotel melrose v lipt.jane

ide nejake tie foto hodit

luci
15. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
tu je par...

nemam moc fotiek odtial co by bolo nieco vidiet....
este mam izbu z ineho fotaku musim stiahnujt

jaj a v tom sprchovom kute tazko kupat..radsej bud spolu v sprchaci...alebo v umyvadle alebo nekupat 🙂))

vejinka
15. jún 2009

no super...ale zasa nieje to take zleee aklo som cakala po tvojom prvom prispevku ako bolo🙂

fotky vyzeraju byt slusne..a jedlo mnam okolie uvidime na vlastne oci..len aby nam neprsalo 😅

vejinka
15. jún 2009

luci galanto bol tiez na zozname ale vyhral larion..aj cenovo hlavne 😉

vejinka
15. jún 2009

takze zajtra tej pani napisem mail..s tym ze 3 pary nexcu veceru a ostatni ano. dalej napisem ze platiaca terezka pride do penzionu nieco okolo 3 hodiny poobede a zaplati za vsetky ubytko..
terez este poriadne skontroluj ci ti vsetko sedi bolo vsetko ok..a prebehlo ako po masle 😉 podla mna to bdue sediet ved sme vsetky zaplatili...teda dufam

vejinka
15. jún 2009

pytala som sa jej telefonicky ci tie co pridu skor ako terezka mozu sa ist ubytovat...a vravela ze jasneee podla mena co som im nadiktovala v tom zozname ...hmm co by som sa este spytala..jaaaaaj s tou izbou apartmanom co pisala takze 212: ka3n s manzelom a silwi s manzelom(4 osoby dospele a 2 deti) a cislo 207: rony s otcom a anicka(3 osoby dospele a 2 deti). zajtra rano jej to poslem a co sa tyka kocikov chceme uskladnit aj na den ci len na noc? nejako sa k tomu vobec nevyjadrujete akoby vam to bolo jedno...teoreticky len na noc ze? ale zasa cez den nebudu furt v kociku a pochybujem ze nam ich dovolia zobrat na izby

luci
15. jún 2009

vejinka 100 ludi 100 nazorov ved uvidite.....ako som pisala penzion super, no to okolie nie vhodne pre nase deti.....preto sme stravili sobotu uplne inde....

na stretko po osobnom videni odporucam vila betula liptovska sielnica www.vilabetula.sk
alebo hned vedla koliba greta

winona24
15. jún 2009

no nie je to také strašné....snažili sme sa nájsť penzion za dobru cenu...pekný...a ja si myslím že Liptov ponúka veľa možností....aj blízke okolie penzionu.... 😉

winona24
15. jún 2009

vila betula je nádherná....bola som tam služobne na školení....je to krásny penzion s veľmi príjemnou atmosférou....taký rodinný podnik....lenže pre našu kapacitu akú sme dosiahli bol malý a a dosť drahší...ale súhlasím...je to krásne....

vejinka
15. jún 2009

luci lenze tie co si vymenovala poznam aj z blizka ale ceny su brutal 🙄

kamilka12
15. jún 2009

veji - cez den, ak by sme kočíky nepotrebovali, dajú sa odložit aj do auta, cez deň by hádam niekto auto nevykrádal, keďže okolo Larionu bude stále pohyb..horšie je to v noci 😒 . Takže super, že nám na noc majú kde odložiť kočíky...

anickaajanko
15. jún 2009

Veji ja som volala preco?

winona24
15. jún 2009

no čo sa týka tých kočíkov...na noc určite ...a cez deň??? mno zložím a hodím do auta

vejinka
15. jún 2009

luci nabuduce ak sa nam tam bdue pacit pojdeme znova len tam...na moje pomery aj toto je dost buchnutie po vrecku..celkovo su taketo zajazdy drahe a toto bolo to najlacnejsie co sme zohnali 😅

kamilka12
15. jún 2009

pokiaľ by to futbalové ihrisko bolo voľné, bolo by to super.. 🙄 Ak nebude, budeme musieť vymyslieť náhradný program...nebudeme sa predsa celý deň po parkovisku prechádzať 😀

anickaajanko
15. jún 2009

ale parkovisko maju strazene nie? kamerou? no ak mi ma niekto vybielit auto alebo obehnut klincom tak dakujem pekne

vejinka
15. jún 2009

anicka no lebo sa ma pytala ta pani v maily...nieco o tom ze jej volala ejdna pani a pytala sa kolko vlastne ich bdue na izbe...ale tak uz som to popisala a hadam je to dobre a koli comu si jej volala? koli cene? alebo si mi to pisalal ale ja nepamatam mam hlavu ako melaon z maleho 🙄

vejinka
15. jún 2009

ok tak im napisem ze len na noc..a ze cez budeme mat v aute

ka3n
15. jún 2009

ahojte..no trosku som vas citala a som kapánek magor 🙂)..no ja si kocik beriem na izbu a dovolit musia, ved ja sa s nimi pobavim, neviem si predstavit ani den bez kocika..mozno na noc ho dam do tej haly alebo cez den si ho budem na izbu davat a nie kazdu chvilku skladat a vyber z auta..my berieme ten väčší kočik x-lander, lebo ten golfac vraj podla manzela neni na take horsie cesticky.

vejinka
15. jún 2009

a ako ho vytrepes po schodoch? 😉 sice vsetko sa da...no to im uz hadam pisat nebudem ci_?

vejinka
15. jún 2009

boze uz pol hodinu som mala spat 😀

skrecok
15. jún 2009

Ahojte,
tak som teraz precitala...na noc by sme tiez nenechavali kocik v aute aj ked mame polsky 😅 .

luci
15. jún 2009

tak sa potom tesim ja na vase recenzie....

my opat inam urcite...... 🙂

my sme tiez hladali lacnejsie...lebo galanto bolo 1900 1nocˇ-2 osoby...tu 800skˇ-2 osoby...

ale zistili sme ze radsej viac penazi a je to lepsie....aj ked penzionu nemozem nic vytknut......jedine by aj stacilo to trosku oplotit...lebo takto sme deti len okrikovali 🙂

jajjjj a este niektore postele su spojene niektore nie...ale v pohode sa da spojit...len si vezmite nejaku deku,ak chcete aby dieta spalo medzzi vami....lebo to nie je manzelksa postel a teda je tam fuga medzi matracami 🙂

vejinka
15. jún 2009

no popiste tu co xcete zajtra rano si to docitam a poslem ten mail zo vsetkymi otazkami co mi sem nasackujete..ale musia byt zrozumitelne a najlepsie velkymi pisamenami aby mi hned udreli do oci... 😀
papap a dobru noc

ka3n
15. jún 2009

nie veji, to si ja vybavim s nimi..potrepem? tak ako vzdy 🙂) a zase nejako moc vysoko to neni 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre