Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
16. jún 2009

prave som s nou volala...na mail mi odpise do desiatich minut..ale nieco sa jej nepacilo ked videla ze v izbe co rony povedala ze budu len dve videla osoby tri ...bola dost divna nepomohlo ani ked som povedala ze ta druha osoba je rodic a vlastne pride ako dovoz a odvoz ..ale ze tam bdue ubytovany..tak zacala ze si to musi rozmysliet..a tak...takze cakam na jej mail 😒

vejinka
16. jún 2009

mam z toho taky divny pocit.. 😠 nepaci sa mi to cele..ale nikto teraz nevolajte...cakam na mail co odpise..uz len to by mi chybalo aby sme sa do nej obuly 😖 ale nechapem preco rony poevdala ze tam budu len dve ...ked ide aj jej rodic..ach jo 😒

anickaajanko
16. jún 2009

lebo ju mal iba odviezt
no ja som vedela ze to bude problem

anickaajanko
16. jún 2009

potom kolko uctovala za ten apartman kde je silvi a ka3n
66za noc ???????????????????????

vejinka
16. jún 2009

urcite nie...jedna sa dufam o oba aparmany ...neviem cakam na mail ktory nechodi.. 😠

vejinka
16. jún 2009

to su nervy...potim sa ako svina 😅

anickaajanko
16. jún 2009

ozaj rony pisala ze ocino bude postupovat niekam dalej,takze nam by teoreticky platilo to co nahlasila Rony ze 2 dospele teda 33 za noc,

anickaajanko
16. jún 2009

ved povedala 10 minut
bolo by sa skontaktovat s Rony ci teda ide ocino alebo mamina ci ju len dovezu

terezicka
16. jún 2009

Miriam ja viem že ty si poslala peniaze Claudi, taakže to je vybavené. Tak kde mám poznačené že zaplatila Claudi si prepíšem teba 🙂
Baby idem zrátať koľko peňazí máme+záloha čo sa poslala a hneď to sem napíšem

terezicka
16. jún 2009

No takže dokopy ste mi poslali 1005,4 euro záloha sa zaplatila 400 euro, čiže v piatok tam donesiem ešte zvyšok čo je 605,4 euro...

terezicka
16. jún 2009

A nejde mi otvoriť tabuľka vyhodí mi google stránku 🙄

winona24
16. jún 2009

skús to ešte raz terez....

winona24
16. jún 2009

ani mne to nešlo ...treba to viackrát skúsiť

vejinka
16. jún 2009

je to v riti!!!!!

Takže k tým apartmánom, cena za celý apartmán je 73 eur, bez ohľadu na tom či je tam jedna alebo 4 osoby. Ja som spravila výnimku a rozrátala
Som Vám to na dve osoby, lebo tak mi to nahlasovali.
cena za apartmán, keďže ho budú obývať celý je po zľave =60 eur/1 noc/ celý apartmán.

Kočíky dojednáme na mieste.

S prianim pekného dňa

vejinka
16. jún 2009

ale dala zlavu nakoniec...

vejinka
16. jún 2009

cize vlastne 60:4 😉 a 60:3..ale celkovu sumu mi nenapisala co ma teda serie lebo ked som jej volala tak som xcela cenu za cely pobyt

vejinka
16. jún 2009

dieta mi tu skrieka ako zmyslov zbavene... 😠

vejinka
16. jún 2009

takze idem to skusit vyratat kolko to je a ci to sedi zo sumou co sem dala terezka...ak sa dlho neozvem tak ma kleplo 😀

vejinka
16. jún 2009

ak len ratam ze nas je 45.23,90 to mame 1075,5 a uz mi tam skace nedostatok ☹

vejinka
16. jún 2009

skusim to inak 45-7 to tie co su v apartmanoch a potom priratam 120 na dve noci apartman..vychadza mi toooo 908.20+ 120 to mam 1028,20

mno je to lepsie ale stale mi tam chyba par eur 😖

vejinka
16. jún 2009

takze mne to vychadza tak ze jeden clovek nezaplatil..chyba cca 23,90...ale skusim to zratat presne..1028,20- 1005,40 = 22,80 nuz mame problem 😖

vejinka
16. jún 2009

skuste ratat niekto so mnou mozno nikde robim chybu...heeeeeeeeeeeelp

vejinka
16. jún 2009

musim ist kupat maleho a pridem sem cca o osmej...ak maly hned zaspi...ak nezaspi bude zle a budem velmi nervna 😠

miriam24
16. jún 2009

veji si na skype?

vejinka
16. jún 2009

do kelu..ved ja som ratala jeden apartman a oni su dva 😔

vejinka
16. jún 2009

niesom na skype preve som vyliezla zo sprchy a toto ma napadlo tam...boze moj chyba ovela viac ☹ ja len dufam ze mi tu niekto teraz napise ze som zle ratala a sedi to.... ☹

vejinka
16. jún 2009

musim ist kupat maleho nemozem tu byt aj ked teraz som pekne v soku...baby ratajte urcite sa mylim... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

anickaajanko
16. jún 2009

no 600 korun za noc ked idem sama sa mi zda trochu moc a to budem spat na gauci

kamilka12
16. jún 2009

Čo je 45? skrecok s manželom si platili zvlášť...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre