Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

winona24
16. jún 2009

jaj....pardon....ale je tu chaos....nestíham Vás dočítavať....bude to prehľadnejšie ked sa to doplní do tej tabuľky

anickaajanko
16. jún 2009

no ak mam dat za gauc 1500 korun tak to radsej budem doma

vejinka
16. jún 2009

to je divne preco neplatila za malu??? baby prestava sa mi to pacit

winona24
16. jún 2009

terez vpíš to do tej tabuľky zapaltene....namiesto toho áno daj sumu

winona24
16. jún 2009

veji neboj...to sa vysvetlí

terezicka
16. jún 2009

Ok idem na to, chvíľu strpenia

ka3n
16. jún 2009

vejinka a ine baby..povedzte mi kolko presne penazi nam chyba? ...a uz sa tym netrapme..ved kolko chyba videlme poctom ludi, doplatne a mame vybavene...a nemusime to riesit.

vejinka
16. jún 2009

anicka..klidek poriesime to..len treba strpenie...rozmyslam az sa mi z kecky pari

anickaajanko
16. jún 2009

nie hovorila som s nou, rony chce spalnu a pristelka v tej druhej miesnotsi nie je mozna
len makky gauc aspon podla foto tak vyzera z toho dovodu som chcela aspon pre maleho postielku
len ja obidem najhorsie kedze idem sama nas apartman sa bude delit len tromi a ak nepojde jej ocino tak len dvomi

winona24
16. jún 2009

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

ka3n počkaj počkaj....skúsme trošku logicky....ak niektoré baby nezaplatili toľko koľko mali,nie je dôvod,aby sme sa skladali na to všetky dokopy....ak sa nenájde log.vysvetlenie prečo chýba taká suma,nepoviem....ale prečo by sme mali doplácať za iné.....

winona24
16. jún 2009

otázka...koľko sa teda platilo za 3 posteľové izby????

anickaajanko
16. jún 2009

ka3n takto to neporiesis, lebo my v apartmanoch sa beriem ako VIP takze ine baby tu ocividne za nas platit nebudu ani tych 3 eura

ka3n
16. jún 2009

ok, ved to uz najdite vy v tabulke, ja vravim, ze keby kazda zaplatila kolko mala a chybalo by..tak potom..

winona24
16. jún 2009

a viem kde je pes zakopaný...baby čo idú +1 dieťa zaplatili ako za 2 posteľ

anickaajanko
16. jún 2009

ka3n ide prave o to ze my sme potom nezaplatili kolko sme mali

ka3n
16. jún 2009

lenze anicka ja som platila za dvojku a ked sa hladali dobrovolnicky uz po zpalateny na apartman, tak sme sa so sisou prihlasili ,v klude sme aj na dvojke mohli byt.

terezicka
16. jún 2009

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

Dúfam že sa mi to podarilo dobre skopírovať

ka3n
16. jún 2009

win, aj ja si myslim.

misik
16. jún 2009

Ahojte dievcata,

ak si dobre pamatam tak druhe dieta je zdarma, ale bez naroku na lozko. Ja som chcela pre malu normalne lozko alebo pristelok tak som platila 23,90 za seba a 21,30 za nu, preto ta suma 45,20. Ale ostatne baby co maju 2 deti neviem ci brali tu verziu bez lozka.

silwietta
16. jún 2009

anicka, ja aj ka3n sme platili tolko co ostatne baby

ka3n
16. jún 2009

no a rony zaplatila iba 30 a baby ktore beru aj ine deti tiez nedoplatili za ne...ozvem sa neskor.

terezicka
16. jún 2009

Win asi chápem ako to myslíš ale myslím že aj Juročko má väčšiu Karinku ale povedala že za ňu platiť nebude a že bude spať s nimi v posteli, preto ona platila len za seba a muža

vejinka
16. jún 2009

fajn...takze martinna musi doplatit za malu..a baby co su v apartmanoch doplatia 14,34€ mrzi ma to..ze to takto dopadlo..no nieje fer ze baby v apartmanoch mali lacnejsie ubytko ako my ostatne... 😖

anickaajanko
16. jún 2009

ja viem ja som sa tiez prihlasila preto ze rony tam osobne volala a povedali ze jej za apartman 33 na noc delene 3

ale tomu tak nieje
skratka chybaju peniaze na apartmany takze my 7 na nase triko
napr. ty si mala zaplatit za cely pobyt 63 eur podla toho
1 noc ty a 1 silvi kedze ste 4

winona24
16. jún 2009

JE TO TAK...VEĎ SA POZRITE DO TEJ TABULKY....BABY čO MAJU ESTE +JEDNI DIETA ZAPLATILI 2 POSTEL...TAK VYPOCITAJTE ROZDIEL MEDZI 2 A 3 POST. A VYNASOBTE TO POCTOM OSOB S 3 POSTELOU A VYJDE VAM SUMA CO CHYBA

winona24
16. jún 2009

TEREZ ALE MA 3 POSTEL.IZBU S PRISTELKOU....SAKRA ZA TO NIE JE PREDSA TA ISTA SUMA AKO ZA 2 POSTEL.....CI???????

vejinka
16. jún 2009

ja sa vzdavam na toto nemam ani energiu ani nervy...a uz ani cas dieta mi reveeeeeeeeeeeeeeeeee

winona24
16. jún 2009

5 BAB MA 3 POSTEL. IZBU

misik
16. jún 2009

Veji a ta pani ti este neposlala presnu sumu? To ratate podla tych peniazkov co ma Terezka?

anickaajanko
16. jún 2009

ka3n ano ale Claudi ta neupozornila ze apartman je drahsi
jednoducho nemozeme my platit tak ako oni na izbach
smola ze si to nevedela ale je to taki

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre