• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie "septembrovky 2008"

13. septembra 2013 
pockat pockat ..nieco mi tu brutalne nesedi...ved cena bola stanovena pre skupinu nie podla izieb...az na apartmany
16. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IZBA 201- 205 Sú 3 POSTELOVKY....A Sú ZAPLATENE AKO 2 POSTEL

tak mi prosím Vás kto viete napíšte koľko sa malo platiť za 3 posteľ....prosím.....tam je pes zakopaný...pleas

veji kliiiiid
16. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misik ee neposlala a ani neposle...neviem preco poprosila som ju ale neposlala..vraj ved veime kolko mame poslat a teda sme to ratali podla penazi co ma terezka a zistili sme vazne nedostatky finacii
16. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano veji
musis odratat nas 7 a tak to skus na skupinu a iste ti to vyjde
napri rony mala poslat 42 za 2 noci lebo to vychadzalo 11 na osobu ale cena sa zmenila
odrataj apartmany a tak to ries
16. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji si si istá??? viete sem niekto hodiť tú zavaznú ponuku čo nám poslali,na základe ktprej sa platilo a posielala sa záloha????
ja musim ist doeta mi strasne place
VZNIKLO TU JEDNO VEĽKÉ NEDOROZUMENIE:

1. Ked Claudi písala, že KTO JE OCHOTNY IST DO APARTMANU, to neznamenalo, že kto sa "obetuje" ale kto je ochotný si to ZAPLATIŤ, keďže apartmán je drahší...Silwi a ka3n ...ste si to zle vysvetlili...

2. Anicka brala apartmán s rony s vedomím, že budú platit 33EUR, tak to raz už tá pani písala v maily, že ak budú 2 mamičky tak to bude 33EUR. Lenže...neskor, rony nahlásila dalšiu osobu, takže cena sa mení na 60 EUR. Takže chápem anicku, že je teraz z toho mimo...

ZÁVER: Keďže ani jedna z vyššie označených báb to nerobila zámerne...a je fakt, že až taký komfort na izbách nebudú mať, keďže sú tam viacerý na apartmáne...rozdelme tu chýbajúcu sume medzi všetkých 45 ludí a doplatí sa to.

A ak niekto, kto má staršie dieťa ako 3 roky a bude spať na ložku...tak ten nech zaň doplatí. Ak bude spať dieťa s rodičmi...nedopláca.
16. jún 2009 o 20:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som na to prišla aj ja, lebo napr. babuci je tiež na 3 posteľovke a platila len za 2posteľovku
16. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji ani nie, takuto sumu by sme zaplatili aj teraz, na stranke maju akciu co tvra uz od marca a vyslo by to cca rovnako. Ale ako pisala Win ak su ostatne baby co maju 2 deti v 3 postelovych izbach a zaplatili tu verziu bez naroku na lozko tak aj tam bude chybat rozdiel. Zas druha vec je, ze potom by sme sa asi vsetky nepomestili do dvojok.
16. jún 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to v tych apartmanoch
V tom pripade je to potom nefer voci k3n a silviete pretoze nahradnicky su v podstate na ich izbach
ked ti co su na trojposelovych izbach platia tak isto ako ti na dvojpostelovych, preco by rozdiel mali zaplatit ti v apartmanoch? nech sa rozdiel rozrata na vsetkych ucastnikov zajazdu... ideme v tom predsa spolu, nie?
http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOeC8TpJKs3jKczDZw&hl=en

Dala som to aj sem tú tabuľku nech v prípade potreby nemusíme listovať dozadu
16. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
penzion Larion povazuje objednavku a rezervaciu svojho penzionu iba za podmienky, ze zaplatime zalohu. V teme stretnuti sme sa viacere jednoznacne dohodli, ze najlepsie je zaplatit ubytovanie naraz, aby sa predislo roznym komplikaciam a zbytocnym natahovackam na mieste pobytu. Cize ubytovanie uhradime vopred terezicke s tym, ze ona posle na ucet penzionu zalohu, ktoru pozaduju a zvysok zaplati priamo na mieste.
Rozhodli sme to tak z dovodu, aby potom zbytocne s tym nebolo roboty na mieste a zbytocne , kedze by urcite chceli sumu vcelku a nie od jednotlivcov a to pri nasom velkom pocte zaberie vela casu, ktory mozeme spolu s nasimi detickami stravit urcite inymi a prijemnejsimi sposobmi.

Zavazne mas nahlasene 2 osoby, 1 dospely a jedno septembrovciatko.
Kedze babenko ma samozrejme pobyt zadara, budes platit iba za jednu osobu na dve noci.
Jedna noc na osobu vychadza 23,90 eura, ale kedze budete styri babenky v apartmane, poprosim zaplatit za apartman a to vychadza bohuzial trosku drahsie, cize 30 eur za dve noci.
Tuto sumu poprosim nezaokruhlovat, ale presne tuto sumu poprosim poslat na cislo uctu terezicky, ktora Ti posle cislo uctu s tym, ze treba aj napisat, o aku osobu ide - napr. nick osoby s jeho menom, aby terezicka vedela presne, o aku osobu ide. Popripade by nebolo odveci po odoslani napisat jej IP-cku, nech obratom potvrdi, ked prijme platbu.

30 EUR JE POTREBNE ODOSLAT NA TEREZICKIN UCET DO 28.02.!!!!!!!!
KTO PENIAZE NEPOSLE, BOHUZIAL NEPOJDE A UVOLNUJE TYM MIESTO NAHRADNIKOM..

Ako ste sa uz urcite docitali, kanvicu si mozeme vziat na izby.
Stravovanie budeme riesit az tesne pred pobytom, cize tyzden-dva.

Dakujem pekne za Tvoju pozornost a tesim sa na spolocne stravene chvile.
16. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silwi má tiež pravdu že 3posteľové izby platia ako za 2posteľ a apartmány majú doplácať...to je blbosť a nefér
16. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň

Prepáčte za neskorú odpoveď. Vaša rezervácia je potvrdená. Poprosím vás zaslať zálohu = 47 osôb= 11,95 x 2 noci = 23, 90 Eur/1osoba – 40 % záloha =10 eur/1 osoba

Suma 10 Eur každá osoba x 47 ludí = spolu 470 Eur

Na číslo účtu : 2612718370/1100

VS 190609

Môže byť záloha takýmto spôsobom ? alebo aký návrh máte vy?Pri skupinách to zvyčajne mávame takt
16. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je nefér...ak má niekto trojpostelovú izbu a pritom tam budú iba dvaja +bábo...prečo by mali platit aj za ložko, na ktorom nikto nebude? Ten človek má proste smolu že na neho dvojpostelová nevyšla...ale doplácat za prázdnu postel??
16. jún 2009 o 20:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami, tak teda ja chcem ist na trojpostelovu izbu a platit menej...
16. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co ako sme to vymysleli..ja suhlasim so sisou a kamillkou, ze zvysna cena co chyba sa vyrata poctom ludi a doplatime to..bude to fer a zse nebude to velka cena..

Preco by som mala platit za apartman, ked niekto je na trojke a platil dvojku..

takze si myslim, ze by sme to mali nejako vyriesit, nech sme tu neni do noci.
16. jún 2009 o 20:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwi - ale ved som písala, že aj voči vám je to nefér...lebo ste do apartmánu išli s vedomím, že vás to bude stáť rovnako a anička s vedomím, že ju to bude stáť 22 Eur...preto navrhujem rozrátať ten rozdiel..
16. jún 2009 o 20:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babu je prečo na 3ke,nezmestila sa na dvojku???
16. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie malily sedia len rozdiel je v tom že sa posielala záloha len 400 euro ale to akceptovali v Larione úplne v pohode
16. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takze 3postel a 2 postel jedna cena
apartman drahsi
hovorila som s tou babou
16. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac kami ale uz som nastartovana... ospravedlnujem sa... a suhlasim, ze rozdiel (ak sa nepride na to kde vznikla chyba) by sa mal rozratat medzi vsetkych co ideme
Koľko to teda vyjde keď sa ten rozdiel rozráta medzi všetky baby?
ale misik,martina 78,estellka sú na 3 postelke a idú aj s dalšími detmi a platili za 2ku
16. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stale navrhujem ako kamilka, aby sme sa tym uz netrapili a skor sa na tu dovcu tesili a rozdiel co chyba si vydelme poctom ludi a tolko doplatime kazda..

Ved to by tusim kazdej robili 4,4 eura..je to problem?
16. jún 2009 o 21:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre baby takze vychadza to na kazdu hlavu 2,33€ na rodinu 4,66€
16. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha....no ale kde se chybička vloudila????
16. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kolko nam CHYBA penazi?
16. jún 2009 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ratala som 43 ludi nie 45 skrecka som vynechala
16. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok