Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

winona24
16. jún 2009

ja ale akosi stále nechápem ako mohol vzniknúť sklz 95€

anickaajanko
16. jún 2009

PRECITAJTE SI TO

zavola mi po desiatej a znizi cenu apartmanov teraz mi volala len je doma a uklada deti spat 😀 😀

chce vediet kolko nam dala na osobu u 2 a 3 postelovych za noc
a kolko na dieta to vacsie napiste mi to sem aby som jej vedela povedat
podla toho upravi apartman

je to velmi mila babenka
takze klud vyriesi sa to

misik
16. jún 2009

win ja som za malu zaplatila a mam doplatit len za manzela, takze ak ostatne s dvomi detmi budu tiez na 3kach, ale zaplatia len ako za 2 dospele tak potom preco len ja by som mala platit za malu?

miriam24
16. jún 2009

ahojte .. tak ja som za aby sa to rozratalo medzi vsetky .. vtedy to vyjde fakt len malicko ...

len este trochu nechapem rozlozenie izieb .. napr ja mam byt na 201 a teraz citam ze to je 3postelova ... len naco mi tam bude tretia postel ked ostane prazdna???podla coho sa tie izby rozdelovali?
citam ze cenovo je to jedno .. len ak by niekomu bodla viac izba s tromi postelami tak si to mozem vymenit s 2 postelovou ...

terezicka
16. jún 2009

ešte jedna otázka, tei baby ktoré sú na 3posteľovkách a majú aj staršie dieťatko so sebou kde bude spať? S nimi na veľkej posteli alebo na tej ďalšej?

ka3n
16. jún 2009

ok vejinka suhlasim, a kazda doplatime na mieste 4,66 Eura a tym mame po probleme..win, vzdy sa ked je vela ludi najde nejaka chyba a tazko sa hlada..

chcem aby sme to vyriesili a zacali sa bavit o inom..

vejinka, uplne ti zavidim, ze si zbalena, ja neviem, kedy to stihnem..Zajtra idem na cely den k mame, vecer dam este prat, vo stvrtok idem do Trnavy este na nakupy a vecer asi pobalim..My sme si potom nasli ubytko do stvrtka v Liptovskom Jane a do nedele v TErchovej..

Este sa teda pytam ci suhlasite s tym ako to vejinka vyriesila..ja ANO..aspon to bude ferove.

anickaajanko
16. jún 2009

ten rozdiel bude mensi len vydrzte o desiatej zavola
ale napiste mi napr. Veji
kolko platis za osobu na noc

a kolko je za to vacsie dieta
kolko su rocne
upravi to nanovo

kamilka12
16. jún 2009

miriam - máš 101 😉

winona24
16. jún 2009

misik nechapem ani ja....a ani nechapem,že cena je rovnaka pre 2 3 postel....už som z toho magor

no počkajte....ale to je síce fajn,že cena rovnaká,ale predsa tie čo idú s detmi naviac predsa musia ddoplatiť za ne....deti do 3 rokov majú zdarma

misik
16. jún 2009

anicka v tom maily od claudi bolo ze dospely 11,95/noc, dieta bez naroku na lozko zdarma, dieta s lozkom 300Sk/noc
Ale ako som pisala, na stranke maju ze dieta do 12 rokov je zdarma tak teraz neviem, trosku je to zmatocne.

terezicka
16. jún 2009

Počkajme čo zistí aničkajanko

vejinka
16. jún 2009

sakra prec som ratala 100,40€ 😅 malo to byt 95€ cize to vyjde 4,40 za rodinu ..inak dobre mi uz hrabe zo vsetkeho este ze vas mam 😀 😀 😀

miriam24
16. jún 2009

no vidis kamilka .. 🙂 tak to som si nevsimla ... tak nic beriem spat ... 😅

winona24
16. jún 2009

či????? 😀 😀 😀 😀 😀

kamilka12
16. jún 2009

Platná rezervácia sa robí po prijatí zálohy na účet,t.j.keď sa rozhodnete na 100 %,zašlete nám objednávku s presným počtom, my vám zašleme výšku zálohy

- a váš pobyt bude rezervovaný. Čo sa týka zlavy,tú som vám poskytla ako skupine už v predchádzajúcom maili,

- Čiže cena v Sk 4OO,pre vás 360,- Sk / 11,95 Eur /1 osoba / 1 noc

- Dieťa do 10 rokov 320,-Sk/ 1 dieťa

- Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma

vejinka
16. jún 2009

a mame dalsi problem...ked pridu prve skor ako terezka ci nahodou nebudu musiet cakat na recepcii kedze nemaju penaze 😒 ani na to mi neodpisala... 😖

ka3n
16. jún 2009

anicka, preco to nemozeme spravit ak ako navrhla vejinka, ze kazda doplatime 4,66 Eura a je to ok?

aj ine baby, nesuhlasite s tym? ja s tym suhlasim preto ,aby sme uz mali POKOJ a tesili sa na stretko.

kamilka12
16. jún 2009

ja tiež súhlasím...len anicka ešte zjednáva cenu 😉

kamilka12
16. jún 2009

tie čo majú aj iné detičky a neplatili za ne, zrejem budú spať s nimi a budú bez nároku na ložko...asi preto platili iba za 2 osoby 😕

ka3n
16. jún 2009

..ale veji neboj, to by nemal byt problem..myslim, ze pustia..ale tak ked s nou bude niekto volat, nech jej to povie..

a teda nesuhlasite s tym, co vejinka a ja sme navrhli, ze doplatit 4,4Eura, ci ako to vychádza?

winona24
16. jún 2009

takže to je ten rozdiel...podla tabulky idú 4 deti nad 3 rky...tj....320*4*2=2560 tj 84,98€

vejinka
16. jún 2009

no takto...zriekam sa komunikacii s larionom pretoze mame v tom gulas...ked to nevybavuje len jedna ...tak to takto dopadne..cize anicka ked to vybavis daj mi vediet a dufam ze to bdue uspokojive pre vsetky.. 😔

ka3n
16. jún 2009

..no win, aj to si dobre napisala..takze potom chyba asi 10Eur, nie?

ale asi by to vsetky nemali vybavovat a volat anicka do larionu a tak neskoro..

vejinka
16. jún 2009

win ale ona povedala ze tie 4 rocne zahrnieme este do skupiny do 3 rokovv cize gratis

jurocko
16. jún 2009

nie som v obraze...ja za Karin nemam co platit kedze som v dvojlozkovom,inak by bolo keby osm bola v trojlozkovom..vysvetlite mi..lebo nemam čas vas docitat...mam este kopec roboty

misik
16. jún 2009

ka 3n ja by som suhlasila, ale napriklad ja som jedina co som zaplatila za dceru /4rocnu/ a ostatne baby co maju 2 deti budu tiez v 3kach, ale platili len za dospelych tak pockajme co zisti anicka a potom urobime nejake rozhodnutie.

winona24
16. jún 2009

tak a už faaaaaaaaaaaaaakt neviem ako mohol vzniknúť sklz 3000sk

jurocko
16. jún 2009

ja misik budem v dvojlozkovom..a budeme štyria..lebo Karin bude medzi nami ja som trojlozkovu nechcela...a ti si kolko platila za trojlozkovu?

eweny
16. jún 2009

no co to tu citam?..zrejme sa stalo nejake nedorozumenie..muzik len kruti hlavou..

winona24
16. jún 2009

pridávam sa k názoru,že čo vytelefonuje anicka....
kua a mám dnes po žehlení a záhrade....ale toto treba doriešiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre