Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

misik
16. jún 2009

ja som s tym pocital, preto som aj za malu zaplatila, mna len trosku rozladila ta info na ich webe

anickaajanko
16. jún 2009

je to nefer
ja som jej povedala ze na ich stranke sme nasli dieta do 12 rokov zdarma
tak ze to sa na nas nevztahuje
ze na to Claudi upozornila

na nas sa vztahuje zdarma do 4 rokov bez lozka alebo tych 9,28 na noc co je fakt vela

anickaajanko
16. jún 2009

a nevyspala by sa medzi vami
tak ako Jurockova

ale je to fakt svinstvo
ked to maju na webe ale ze to sa vztahuje len pri jednotlivcoch aspon tak sa vyjadrila

misik
16. jún 2009

ved asi to tak urobim, nahlasim ju bez naroku na lozko a potom bud sa vyspi s nami alebo na tom lozku. Nerada robim taketo veci, ale pre mna je toto troska z ich strany zavadzanie lebo ked si spocitas kolko to nas vyjde na jednu osobu tak sme niekde tam co maju na webe takze sa nemozu obranovat tym, ze nam dali special zlavy lebo taku dostane hocikto iny. Ide mi cisto len o princip a radsej tych 20 s vami prepijem 😀 😀 😀 😀

anickaajanko
16. jún 2009

tak by som to aj ja spravila
ja malemu tiez beriem jeho vankusik
tak jej vezmi vankusik a decku a budu oni vediet babkinu vrtulu kde spala a v pohode
tak nech spravia aj ostatnE

skrecok
16. jún 2009

Tak už som tu....no, teraz som si všimla na webe, že sme mali platiť iba 41,80 EUR. 😠

misik
16. jún 2009

idem ja uz spat, snad sa mi o larione nebude aj snivat tak sa majte baby a dobruuu.
Ozaj anicka tvoj branko je narodeny ako moj marko a ja len ja o "par rockov" skor 🙂

anickaajanko
16. jún 2009

Skrecok ale to je na osobu 41,80 a my mame na osobu 23,9

misik
16. jún 2009

anicka ale to uz je aj s polpenziou tak a to je u nas spolu 40,50 ale tam je mozno uz aj ten poplatok takze je to rovnake cca.

anickaajanko
16. jún 2009

misik konecne viem dietatko ktore je v ten den, a aj ty? wow
ano oni vedia ako to maju preratane

skrecok
16. jún 2009

Aha, ja som už mimo, som dosť unavená.
Zajtra sa tu ukážem... Verím, že sa to hneď vyrieši.

Majte sa krásne a dobrú nocku.

anickaajanko
16. jún 2009

skrecok uz je to v pohode

misik
16. jún 2009

no to bol taky bolestivy narodeninovy darcek

anickaajanko
16. jún 2009

ZHRNUTIE KONFLIKTU

takze zhrnutie: 23,90 dospela osoba/cely pobyt bez stravy
(bez vynimky aj 3 postelova aj 2 postelova aj apartman)

CELKOVO POBYT pre 45 dospelych osob ...............................,,,,,1075,50
záloha poslaná ak som dobre pochopila 400+20 skrecok..................420 eur
teda treba................................................................................655,50

v tabulke je kto ma doplatit a kolko
http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

deticky ktore su starsie sa teda neriesia to si vyriesi kazda rodina sama bud si zan zaplati alebo bude spat s nimi

kazdy sam si zaplati stravu + kupelnovy na recepcii pri odchode

perlab
16. jún 2009

jeeeeeeeeeežiš, babule, to ča sa tu zasa deje? 😨
dúfam, že je už všetko ok, sorry, ale celý deň sme neboli doma, takže ak ste potrebovali odo mňa vyjadriť sa k niečomu, žiaľ, som tu nebola
nechce sa mi to už všetko čítať /už mi očičká klip-klip/, ale po prečítaní poslednej strany sa zdá, že sa to už poriešilo 🙂
tak pá a dobrú nocku 😵

jurocko
17. jún 2009

som rada,ze sa to vyriesilo....a o par dni babule vyrazame a konecne sa stretneme..jooj ako sa tesim....inak dobre ranko

silwietta
17. jún 2009

aj ja som rada ze je to v poriadku... lebo keby boli nedorozuenia, tak cely obyt by bol na figu...

babule: terez, veji, anicka, dakujeme vsetky ze ste sa do toho dali a vybavovali to za nas!!! ja viem kolko energie, casu a nervov to stoji, preto si to naozaj viem ocenit!!!

vejinka
17. jún 2009

no kocky som velmi rada ze sa to takto poriesilo..tym padom nam vlastne vysli v usprety..ale na margo toho co anicka pisalal ze sa mame pomenit...lutujem ale to neprichadza do uvahy kedze som im posala presny rozpis izieb s menami takze uz to nechame tak ako to je...jasne ze vo vyhode su tie co maju trojky a zaplatia rovnako ako my co amme dvojky..ale to teraz neriesme podstatne ze ze super anicka to vydebatovala a uz len doplatit tie co maju a hor sa do larionuuuu 😉

vejinka
17. jún 2009

baby a aozaj vcera ste tu splietali nejaku akciu...lenze to sa tyka JEDNOTLIVCA nie SKUPINY budme radi ze to je tak ako to anicka vybavila.

anickaajanko
17. jún 2009

Veji netreba nic menit pretoze tie aj su na trojke ktore maju deticky okrem Jurocka a tam aj tak mala spava s nimi

takze je uz len na tych babach ci ich daju na tu pristelku za 20 eur na pobyt
alebo bude spat s nimi
zaplatia si to so stravou nebudeme to sem miesat ked nam to konecne sedi

vejinka
17. jún 2009

my sme dostali zlavu ako skupina..nemozeme dostat zlavu este + ako jednotlivec...ved uvazujte nikde v obchode vam neuznaju na ten isty vyrobok dve akcie naraz..je to blbost

anickaajanko
17. jún 2009

ten doplatok sa uz nestihne poslat na ucet terke len ked jej to dame tam
netreba zabudnut aby ta pani ratala do zalohy aj skreckovu uhradu 20 eur
takze ZALOHA je 420

a ona mi stale tocila ze sme mali poslat 470 neviem preco ona stale rata 47 ludi ked nas je 45

vejinka
17. jún 2009

pretoze sa najprv ratalo s tym ze sa posle za 47 ludi po desat eur a nakoniec sa poslalo len za 40 ludi cize 400€

vejinka
17. jún 2009

teda este + skrecok +20

vejinka
17. jún 2009

pockaj najdem to v maily

anickaajanko
17. jún 2009

to je uz jedno je to o,k to je hlavne
teraz nech tie baby si pamataju kolko maju dat terke aby to ona celkovo vyplatila

vejinka
17. jún 2009

Prepáčte za neskorú odpoveď. Vaša rezervácia je potvrdená. Poprosím vás zaslať zálohu = 47 osôb= 11,95 x 2 noci = 23, 90 Eur/1osoba – 40 % záloha =10 eur/1 osoba

Suma 10 Eur každá osoba x 47 ludí = spolu 470 Eur

vejinka
17. jún 2009

Nakoniec sme sa rozhodli poslat Vam zalohu iba za 40 osob, snad to nebude problem.

V poriadku ,môžete poslať zálohu aj na 40 osôb ak ste si nie istý koľko vás presne bude.Stále to berieme tak, že celý penzión bude pre vašu skupinu, aby ste to mali len pre seba . Máme skúsenosti, že ja najlepšie ak je jedna skupina, ktorá pravdepodobne zaplný plnú kapacitu penzionu, nedopĺnať ďalšími osobami mimo vás. Ak by však došlo k zníženiu počtu vami objednaných osôb / menej ako 40 /, tak vás poprosíme nás informovať, keďže v týchto júnových termínoch je o pobyty v našom penzióne veľký záujem.

vejinka
17. jún 2009

to je vsetko co tam mam

vejinka
17. jún 2009

ale pozeram ten akciovy pobyt...no uzas vazne na nas zarobia takto by sme platili 41,80 + plna penzia vyslo by to 53,40€ a my platime ooovela viac a asme skupina...toto je sila fakt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre