Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

anickaajanko
17. jún 2009

😉 konecne klud a pozitivne myslenie

vejinka
17. jún 2009

jo ale to trvalo co? 😀

vejinka
17. jún 2009

konecne sa mozeme na plno venovat baleniu...ozaj ja viem ze zlych sprav bolo vaic nez dost v tejto teme...ale hlasia na vikend len 12-15 stupnov..v piatok horucoooo az 30 ale v noci z piatka na sobotu brutaaalne ochladenie takze kocky pripravit sa na kosuuuu 😔

vejinka
17. jún 2009

takze ja dnes povytahujem letne veci z ruksaku a prihodim este jedny pancuchace pre maleho a hrubu mikinu

vejinka
17. jún 2009

este dnes kuknem pocasie...ale bude to pod 20 stpnov na 100% 🙄

anickaajanko
17. jún 2009

no a ja som sa tesila ze mu dam nove opalovacky bum ☹

kamilka12
17. jún 2009

tiež som pozerala počasie a má byť zima ☹

práve preto by sa mal nejaký náhradný program vymysliet...nech nie sme pozaliezaní v izbách

anickaajanko
17. jún 2009

ja som este ani balit nezacala ani prikrmy nemam kupene no pekne pekne, povybavujem to tu 😀 a nakoniec budem doma

anickaajanko
17. jún 2009

avena bola drahsia ale tam aspon maju velky detsky kutik s kopou hracie, biliard, bazeny vo vnutri, kongresovu halu s kopou hier nuz ale bola obsadena
takze ak bude liat tak sme v keli
interier je na stretnutie 45 dospelych a 27 deti fakt maly

vejinka
17. jún 2009

ja som za to aby sme sa stretli v tej hale...dame tam spolocenske hry deky detom..aby sme sa tam vsetci stretli

vejinka
17. jún 2009

je to dost velky priestor a spozname sa tam podla mna ...je tam aj biliardovy stol..takze aj chlapi budu mat co robit.. 😉 a ved aj bar je otvoreny.. 😉

vejinka
17. jún 2009

a ked vyjde slniecko tak pojdeme na pol hodinkovu prechadzku po okoli

vejinka
17. jún 2009

a urcite tam maju aj nejake zinienky..a na to dame deky

vejinka
17. jún 2009

a ak nie tak nevadi..nebojteee dobre budeeee

misik
17. jún 2009

veji prostim Ta co za akciu su tie stolicne dni co tam v okoli budu akurta tento vikend? Nevies nahodou?

ollako
17. jún 2009

ahojte baby mne vcera zase zblbol net , ale v rychlosti som vas teraz precitala a vdaka bohu sa to doriesilo 😅 , alebo vdaka vam 😝 ...baby fakt ste skvele anicka vejinka, terezka, a ostatne,ktore tu premyslali az sa im z keck kadilo...ze ste to tak zvladli, ja som stale premyslala nad tym, len som hovby vymyslela, ked mi blbol net...juj ci som mala nervy 😠
ale som rada, ze uz mozme v klude balit....a vecer som k tomu vsetkemu mala mierne crevne problemy, vypila som zakysanku a to ja nemozem, lebo potom no kroza 😝 alebo to bolo z toho stresu ako sa to doriesi 😀 ..
tak hor sa do balenia, rychlo este oprat malemu veci
do kelu nejako nemoze zaspinkat 🙄 uz driemal a zas zaplakal 😕

vejinka
17. jún 2009

misik vieeem..kooooopec stankou perniky kolotoce more ludi..a vela jedla.. 😉

vejinka
17. jún 2009

xcela som ist...ale kedze ideme na larion tak s toho asi nic nebude...a kedze ocakavame dazd tak to tam bude bordel a spina..a nervny ludia

vejinka
17. jún 2009

keby bolo pekne tak je to uzastne kulturne vyzitie..ale ak bdue liat nuz bdue to len na nervy

ollako
17. jún 2009

inak ja som mojmu muzovi ani nevravela, ze nastal problem, lebo by sa nasr...a nesiel by nikam, aj tak som mala co robit ho prehovorit aby isiel, kedze on sa nejak strani zoznamovaniu sa s novymi ludmi, ale kedze ma lubi, tak to prekona- povedal 😅

vejinka
17. jún 2009

my ideme zajtra kuknut..to hlasia velmi teplo..takze by malo byt prijemne

vejinka
17. jún 2009

olla moj bol vcera uplne na nervy...hadam viac ako my...a som si fajne poplakala no ked je vsetko ok tak dnes ho potesim a povie ze je to vybavene 😉

misik
17. jún 2009

veji a to je v jane ci mikulasi? Kiezby im ta predpoved nevysla tak ako na tento tyzden

vejinka
17. jún 2009

mikulasi

vejinka
17. jún 2009

mohla by im to nevyjst

ollako
17. jún 2009

veji tak ma mrzi, ze ste sa museli tak vynervit ☹ , ale uz to je za nami 😉 no beriem PC do kuchyne idem umyt riad a povesat pradlo, tak aspon nakuknem

vejinka
17. jún 2009

mne sa maly prave zobudil..musim ist

terezicka
17. jún 2009

Kľunes ma volajte Terka, mňa tak volá každý mne to nevadí 🙂
Nestíham teraz veľmi písať lebo Marek si porebuje robiť veci na PC, ale som rada že sa to vyrieišlo, Anička si poklad 😵

skrecok
17. jún 2009

Ahojte,
som veľmi rada, že sa to vyriešilo a ospravedľňujem sa vám.

natasa8
17. jún 2009

no ahojte... tak som docitala.... ako som spravne pochopila, nieco treba doplatit, ale doplati si to kazda osobne v penzione ... chapem spravne ?

veji si tu? ja to tam nepoznam, ale muz vcera pozeral mapu a ten penzion je pri lipt. hradku ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre