• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie "septembrovky 2008"

13. septembra 2013 
18. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win, no manzel ide iba do adidas, ja som tam bola raz, a nejako si to tam ani nepamatam..idem to pocko mrknut.
18. jún 2009 o 11:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no tak zajtra bude riadny hic a inak tomu pocasiu vobec neverim, ved na kazdej meteo stranke je nieco ine takze som zbalila aj lahke a aj teplejsie veci..pre vsetkych.

boze ja beriem kufor ako na rok..a to ideme na 10dni.
18. jún 2009 o 11:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak z toho počasia mám už aj ja chaos....
18. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.shmu.sk/sk/?page=987

a už sú tam aj výstrahy 1.stupňa....jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
18. jún 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prisli sme z vonku, je tu teplo, ale aspon pofukuje vetrik, tak v poho...maly mi zaspal na obedny spanok a ja letim poskladat pradlo a dalsie vyvesit... budem balit zajtra ked sa zobudime, ked bude vsetko poprate nebude to problem, len najhorsie je to , ze nemam ziadnu mikinu pre mna, ak bude chladno, tak musim asi mamine pozriet do skrine co tam ma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ja som na seba nenakupovala, od kedy sa maly narodil a predtym len tehu veci, takze moj satnik je total horor..pomoooc nemam co na seba :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pocasim nezaoberam, lebo to ako bude sa ovplyvnit neda takze to neriesim, vzdy si beriem oblecko aj teple aj lahsie :sweat_smile:
18. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my bereme aj aj :wink: ...a urcite aj tricka a kratasky..ved to nezabere vela miesta
18. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prisli sme od Dr. tak zubky, ka3n sportove v europe maju dobre, win u nas v ZV stavaju Europu a tu budu tie co pises preto nie su v BB uzatvarali na to zmluvu, aspon budem mat blizko super obchody, cestou od Dr. sme boli v DM ani neviem za co a platila som 20 eur, konecne mi prisla materska a ja ju rozflakam za dva dni, no pekne
18. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka nezufaj na polstin punk to sice nieje..ale neboj sa zabavime sa aj bez toho..urobime si disco na larione :grinning:
a ozaj nevyzera to tak zle...s tym pocasim su to len lokalne burky aprehanky..cize zaprsi vyjde slnko zaprsi vyjde slnko...pohodickaaaa :wink:
18. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka je to blbost ze na dnes len 18 stupnov..je tu v chladku 24 :wink:
18. jún 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze never vsetkemu co citas.. :wink:
18. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, vratili sme sa od dr, mame tie sople asi zo zubov a tym, ze jej to steka do hrdielka, tak kasle... ale inak ma ciste aj hrdlo, aj dychacie cesty, takze chvalabohu, nic vaznejsie... :slight_smile:
18. jún 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ba80 aj my sme mali sople zo zubov, vytekali jej z nosa a potom jej to stieklo do hrdla a kašlala o 106, ale dr ju popočúvala a dýchanie čisté tiež :slight_smile:
18. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna uz z tych zubov asi porazi... :angry: :angry: ...takze musime trepat este aj vysavac... :sweat_smile:
18. jún 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, kolko uz mate zubkov? my sest...
18. jún 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ba my zatiaľ len 2, ale odkedy jej vyšli tak je celé dni a noci ako 100 čertov :rolling_eyes:
18. jún 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my 6
18. jún 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no my len 3, ale dnes sa nam plazi dalsi :slight_smile:)
18. jún 2009 o 16:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja uz ani nevidim doteraz som ho uspavala :rolling_eyes:
18. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi mame 1 zubok ale idu dalsie..mi mame sople aj pokaslievame kazdy hovoril ze ma skaredy kasel,ale včera sme boli všetko ciste ma dychanie tiez zo zubkou
mi zajtra vyrazame rano tak sa tesim
18. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji ja tak od veci, ale nevies ci su tam aj uteraky?
18. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misik urcite su
18. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misik presne to som sa prave chcela spytat, malemu balim urcite, ale ak tam budu uteraky, tak nam by som nebalila :sweat_smile:
18. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka a ty balis uteraky ci nie?
18. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, presne to s tymi uterakmi som sa chcela opytat aj ja..ale predpokladam, ze tam budu..malemu beriem jeho osusky a nam veru jednu osusku a uterak na tvar beriem..tie ich, ak tam budu, pouzijeme na ruky :slight_smile:
18. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebalim istotne budu ak nebudu tak to nieje penzion ale putika :grinning:
18. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tak nechce balit, len som si nieco pochystala a zajtra to pobalim..muzik chce vyrazit az ked sa maly zobudi z prveho spanku a naje sa..tak len budem dufat, ze cestu zvladne v pohode, aj ked nebude spinkat..
18. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi aj ja vezmem pre istotu, ale moc sa mi nechce, lebo to zaberie vela miesta... :unamused: a v hoteloch byvaju ciste , prijemne uteraky...
18. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok