Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

ollako
18. jún 2009

ewen akou trasoul tam idete?

misik
18. jún 2009

ja tak isto, malemu beriem, ale nam nie, ved ked je tam tv, netova pripojka na izbe tak snad aj uteraciky budu

ollako
18. jún 2009

tak tam je aj netova pripojka 😕 a beriete aj notebook?

martinna78
18. jún 2009

ahojte
babule malemu tie sopliky neprechadzaju ☹ ☹ my nemozeme ist ☹
manzelovi je uz lepsie,ale aj ten sopli a kasle,tak hovori,ze nemozeme ist,aby neochoreli deticky vase,maly to nema zo zubkov, chytil to od manzela, my so Sofi sme zdrave...taka som z toho smutna,velmi som sa tesila, este vcera som dufala, ze bude lepsie, ale je to aj dlha cesta a ked ani sofer nie je fit.... ☹ ☹ ☹
nic mi nevychadza ☹

ollako
18. jún 2009

martinka tak teda nejdete? tak to je skoda 😖 , rychle uzdravenie prajem...

misik
18. jún 2009

matka to ma mrzi 😒 , miska sa uz tesila na sofi, ale radsej nech sa malinky uzdravi

martinna78
18. jún 2009

ollako no tak velmi by som chcela.....maly nema teploty,ale vela soplikov, mal aj hrdielko cervene ked sme boli v utorok u doktorky, tak sa bojim, hlavne aby sme nenakazili vase deticky ☹
ale nie je vo svojej kozi, takze ta dlha cesta by mu nemusela prospiet....

eweny
18. jún 2009

ollako, no moj muzik si berie mininotebook, co si tento tyzden kupil..a ideme trasou BB, Podbrezova atd..ja to nejak nepoznam..to mi len teraz povedal, ked som sa opytala..

ollako
18. jún 2009

martinnka no hlavne aby sa Maximko rychlo zdravil...

ollako
18. jún 2009

ja sa musim pozriet kadial tam ist, neviem kadial to je od nas blizsie 😕

martinna78
18. jún 2009

misik ani nehovor, Sofi sa aj rozplakala,ze nejdeme, tak velmi sa tesila, no nenavyberame si, manzel to doniesol z roboty, je to hrozne, ze je aj teplo teraz a on taky chory, uz 3 noc spi mimo nas a aj tak sa cudujem,ze ja som este zdrava,lebo vzdycky vsetko schytam ja
ale snad cez prazdniny sa uvidime, planujem ist k nasim do Petrzalky aspon na 2 tyzdne,tak budeme v Blave a mozme vybehnut hocikde

eweny
18. jún 2009

matka, tak to ma velmi mrzi..skoda, ze sa to prihodilo prave teraz ☹ hlavne nech sa Maximko uzdravi..

natasa8
18. jún 2009

martinka skoda ze nemozete ist ☹ ☹ ☹

martinna78
18. jún 2009

dakujem...no take sopliky to trva tak 7-10 dni a on zacal v pondelok soplit a kychat, no fakt je to smola,ze prave teraz ☹ ☹

jurocko
18. jún 2009

jooj mati skoda 😔

natasa8
18. jún 2009

martinka .. hlavne aby mu to preslo bez komplikacii... stretko bude mat urcite uspech takze si ho coskoro zopakujeme 😉

eweny
18. jún 2009

ollako, tak to len pozri, ved je najvyssi cas..ty budes soferovat?..

martinna78
18. jún 2009

som sa tak tesila,ze konecne niekam vypadnem a hlavne ze spoznam vas a vase pokladiky ☹ ☹
ani sa netesim,ze nam dnes dokoncili zabradlia na balkony a okna na tu nasu nestastnu nadstavbu,taka som z toho sklamana

martinna78
18. jún 2009

no presne,aj ja verim, ze sa vam tam bude veeeelmi pacit, co je uz teraz viac jak iste a snad na dalsom sa vidime

ollako
18. jún 2009

ewen nie ja nie som taky zdatny sofer... muz to ma urcite premyslene, len som sa ho nepytala, tak som nevedela.. asi pojdeme cez martin

eweny
18. jún 2009

ollako, ale aspon nejaky sofer si..ja sice vodicak mam, ale nesoferujem..muzik to pozeral, tak sa vam da ist tromi trasami..

lisula
18. jún 2009

ahoooooooooj baby. ja len na skok a idem kmalemu hajat. my vyrazame zajtra o druhej poobede. mangel ma ranku esti a az potom. ja nabalim do auta pride domov a hajde za vami 😉

lisula
18. jún 2009

na kedy dojdete vy vsetci?

lisula
18. jún 2009

tak bru nocku ☹

anickaajanko
18. jún 2009

ja pojdes az poobede a tiez som este nezacala balit

anickaajanko
18. jún 2009

teraz mi to az rozkliklo tak teraz docitavam, Matka to je skoda

anickaajanko
18. jún 2009

ako je to teda teraz s Matkinou zalohou dufam ze jej ju bude mozne vratit, ako je to pri storne, treba teda jej sumu odratat, Mati napis este rano ci urcite nejdete
je este nejaka nahradnicka ked v tabulke uz nieje?

ja by som si potom vzala Matkinu izbu aby som Rony nerusila s ockom alebo maminou

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

eweny
18. jún 2009

anicka, ty by si si chcela zobrat potom Matkinu izbu?..kolko vlastne stoji ten apartman?..nechce sa mi to hladat a ty to vies teraz najlepsie..

anickaajanko
18. jún 2009

kazda izba stoji rovnako aspon tak som sa dohodla s tou pani, je jedno ci apartman, ci dvoj ci troj
kedze berieme cely penzion a rony by mala sukromie s ocinom

anickaajanko
18. jún 2009

lucianka nieco spominala ze by sla ale takto narychlo asi nie a nic o tom nevie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre