• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie "septembrovky 2008"

13. septembra 2013 
sa mi nechce
Veji kedy tam asi moze byt Jurocko, aby sa neubytovala a potom jej budeme menit izbu, chcela som pockat do obeda ci sa neozve dakto ale to je uz asi neskoro, na zbalenie atd
neviem
19. jún 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je neskoro ja som to zabalila..uz sa nik neozve
19. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netusim kedy..ale dakedy tesne poobede podla mna
19. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist dieta je hore a ozaj nebereme kocik lebo mam strach ze ani ten velky batoh sa ti do auta nezmestia nieto este kocik :sweat_smile:
19. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nehnevajte sa, ze som vam skomplikovala tie izby :frowning2: ale clovek si nenavybera :frowning2:
ospravedlnujem sa vopred vsetkym, nechcem aby vznikli nejake nedorozumenia, aby hned pri ubytovavani ste nemali problemy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
take ma hrozne tie sopliky maly,uplne zelene, stale odsavam, uz by mohli zabrat tie antibiotikove kvapky :frowning2:
aj krvicka mu trochu ide :frowning2:
19. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka neospravedlňuj sa....každá jedna Ťa chápe....myslím,že ani jedna z nás by za takýchto okolností nešla....neboj....všetko sa zariadi :wink:
19. jún 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte ... ja este len zacinam pracovat lebo mam len pol dna volno ... :slight_smile: takze si vas citam :wink: a este musim dobalit nejake veci ...
19. jún 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už som tiež na 90% zbalená....len som nasratá,lebo ten môj súdruh si zobral dofču a predsa sa len musel trepať do roboty.....ja už som o takomto čase chcela vyraziť....

ináč tu v BA je už zamračené
19. jún 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win .. aj moj mal mat volno ale nakoniec musel ist do roboty ale uz mi volal ze uz coskoro ide domov :wink:
19. jún 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby maly ma od vecera sopel a ja som este nic nepobalila lebo je zly:frowning2:
19. jún 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my vyrazame az o druhej. manzel skor nemoze. veji hod mi do posty mobil, keby sme bludili. alebo niekto kto ste tu.
19. jún 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji napis mi cele mena Jurocka a Martiny zavolam jej teda
19. jún 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my uz sme vyrazili..nabaleni ako cigani :slight_smile:
19. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eweny kočujete?
19. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ked sa pozeram na ten plny kufor,tak sa mi zda,ze ideme na tyzden,nie na vikend..
19. jún 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anicka,presne tak :slight_smile: len ten moj maly ciganik je dnes velmi zly :cry:
19. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheh vy si myslite ze ja nic nerobim len tu vysedavam? :grinning:

anicka volala si jurockovi? a martinine meno xces naco? alebo je to uz vybavene? :wink:

babuci tak co s tou stravou? uz nemozem volat moc som dnes prevolala :pensive:
19. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedla som obed takmer hodinu...baby baby :wink:
19. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu bude zjavne poriadne liat..je zamraceneeee
19. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze moj...to su dnes trampoty...nehovoriac o tom ze som prevolala aj gate a nakoniec teda moji rodicia nejdu ale zjavne budeme obsadeni plne...to je podstatne ze martina nepride o peniaze aj ked s tou vecerou je to teraz kustik problem ale ked babuci povie ze xce veceru tak problem sa vyriesi tym padom a martina dostane plnu sumu :wink:
19. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspom ze dieta poslucha ako tak.. :wink:
19. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie mena som chcela kym sme si nevolali, zaidne izby sa uz menit nebudu ta na recepcii je uz nervozna a ja sa jej uz bojim :grinning:
19. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda babule moje,koli mne tolko rozruchu :frowning2: Veji posli mi ucet za telefon, preplatim.... Anicka aj tebe dakujem, ste mali tolko starosti nakoniec...mrzi ma to :frowning2:
dajte potom vediet,ked budete ubytovani vsetci, ako to dopadlo
a naozaj sa svet nezruti ak my nevratia zalohu,hlavne aby ste sa mali dobre a v zdravi si uzili pekny vikend :slight_smile:
myslim na vas....
19. jún 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina..neblazni..ze poslat ucet...ja som si zaciatkom mesiaca zmenila program pre mna na fer a veru je to super ...ani zdaleka nebudem platit tolko akoby som platila keby si nezmenila program...asi som vedela co sa bude diat :grinning: :grinning: :grinning:

anicka takaaa zenska si ty a ...ty sa jej bojis? :grinning: :grinning: :grinning: no ale toto :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok babulky...majte sa krasne ...zdokumentujeme vsetko co sa bdue dat...berem aj fotak aj kameru...a myslime na vas :wink:
19. jún 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji ty si este tu? naozaj by som vam tu moju zalohu ak to vratia pekne poslala tebe a Anicke za ucty telefonne :wink:
19. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehrozi Mati, mrzi ma ze si nebola, bolo fajn, ale ziadne ucty sa preplacat nebudu
21. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooooooj zienky supeeeeeeer bolo...uz aby sme isli zasa... :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme..ziadne ucty :wink: ved keby sme nexceli volat tak nevolame :grinning:
21. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok