Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

martinna78
21. jún 2009

No helou Liptovcanky 😉 😉 😉
tak som pokukala fotecky akurat so Sofi 🙂 no perfektne, vidno ze ste sa mali super, aj som vsetkych spoznala, kto je kto 😀
juj tak vam zavidim, stale som na vas myslela....ale na dalsie stretko idem aj keby tanky padali....dufam,ze sa chcete coskoro zase stretnut 😵
sopliky este nezmizli......

vejinka
21. jún 2009

ja sa xcem...aj zajtra 😀 😀

winona24
21. jún 2009

takže babulky....som strašne rada,že som Vás mohla spoznať osobne....niektoré som už poznala skôr,s niektorými to bola premiéra...nie s každým sa mi podarilo spoznať bližšie,ale to sa pri takom množstve ľudí asi ani nedalo....

bolo fajn až na to počasie....ale to nebolo v našej moci zmeniť....a myslím,že Liptov je krásny za každého počasia.... 😉

teším sa na ďalšie stretnutia 😵

vejinka
21. jún 2009

win aj ja som neskutocne rada ze som ta spoznala osobne aj ked velmi malo sme spolu boli..skor nie ako ano...ale zaujimave ze tu posobis ako suverenka a drsnacka a v skutocnosi si hrozne zlata a mila babenka...juj ja xcem dalsie stretko...ked sme dosli domov hovorim muzovi ze kolko ma este dovolenky lebo xcem dalsie stretko...tak bol presvedceny ze som dostala upal ale kde netusi 😀 😀

winona24
21. jún 2009

jej dík veji ....strašne rýchlo to ubehlo...mňa strašne mrzelo,že sme v piatok došli tak neskoro....o to menej času bolo...a áno máš pravdu...ani sme nemali možnosť sa veľmi porozprávať...nabudúce to napravíme....

ani včera sme neabsolvovali zraz....vrátili sme sa z kúpania,chcela som malú uspať,ale nedalo sa...a potom sa to vyprázdnilo...nevadí....ja verím,že toto nebolo posledné stretko 😉

miriam24
21. jún 2009

Ahojte .. tak tiez sme sa uz vratili spat .. a to sme isli este k nasim do PK na kavu 😉 ...

Tiez sa nam velmi pacilo ale zisiel by sa mozno este jeden den navyse ... kedze nas tam bolo vela tak sme fakt s niektorymi ani poriadne neboli .. kazdopadne sa nam pacilo aj napriek pocasiu .. dufam ze o rok si stretko zopakujeme 🙂

winona24
21. jún 2009

no malá mi spí....ja už som stihla vybaliť,"zvliecť" kočík a dať ho oprať...je jak hnoj....

anickaajanko
21. jún 2009

aj my sa pripajame, sme radi ze sme Vas spoznali, ak sme tam niekomu vadili, alebo cosi podobne ospravedlnujeme sa
Rony dakujem ze si bola so mnou na apartmane, ste so Sarinkou super

vejinka
21. jún 2009

no baby ja by som sla aj o tyzden.. 😀 lenze smola ze uz nic nezozenieme tak rychlo..mozno na stanovacku 😀 😀 😀

ba80
21. jún 2009

aj my sa tesime, ze sme sa s vami stretli... 🙂 ...moooozme zasa aj buduci tyzden... 😝 😀
veji, ale to budeme musiet stanovat niekde tu u nas na dolniakoch, u vas je zima... 😅 😀 😀
...mne sa vybalovat vooooobec nechce

miriam24
21. jún 2009

mne osobne tam nevadil nikto 🙂 .. iba ak vyhlad s nasho okna 😀

ba80
21. jún 2009

miri, aj ty si cakala more? 😀 😀 😀

miriam24
21. jún 2009

ba ... nie 😉 ale mali sme izbu otocenu smerom do takeho dvora kde mali smetiaky pre kuchynu a vsetok bordel na vyhodenie ... takze sme mali stale zatiahnute nech sa tam nemusim pozerat .. no a samozrejme sme vymakli aj smetiarov ked boli pre smeti ... 😒 ale v izbe sme sa az tak casto nezdrzovali takze mi to az tak neva 😉

vejinka
21. jún 2009

ja sa snazovat nemozem ani na izby ani na nic 😉

eweny
21. jún 2009

no a samozrejme, ze aj my sme radi a tesime sa, ze sme sa stretli 🙂

misik
21. jún 2009

ahojte baby, super bolo, malo bolo, nabuduce by sme mohli aj na taky predlzeny vikend lebo strasne rychlo to ubehlo 😉

jurocko
21. jún 2009

tak to ano naozaj bolo super....jeeej misik som rada ze si nase baby si tak spolu rozumeli a hrali sa spolu
ja som bola s izbami velmi spokojna a j s penzionom..so všetkym..len keby bolo lepsie pocasie
ahoj misik..cesta v pohode?

misik
21. jún 2009

jurocko to bolo super, aspon im usiel cas v tom necase lebo mala bola najprv nahnevana, ze nic z toho co som jej slubila sa nekona. My sme mali cestu super, deti spali a trvala tentokrat len 3 hod. 🙂 A tvojej rodinke sa pacilo?

natasa8
21. jún 2009

ahjte...
aj mne sa pacilo, dufam ze stretko si este zopakujeme 😉

ollako
21. jún 2009

ahojte aj mne sa pacilo, len ma mrzi , ze som sa som vsetkymi viac nezoznamila, bolo nas tam vela,a nedalo sa s kazdym vykecavat a stvalo ma to pocasie 😠 ...ale najblizsie stretko sa hadam vydari 😅

vejinka
21. jún 2009

tak verim ze dalsie bude coskoro 😉

estella
21. jún 2009

ahojte....aj nam sa strasne pacilo aj manzelovi ktory vobec nechcel ist a nakoniec bol veeeelmi spokojny...
som rada ze sa pozname aj osobne..myslim ze teraz toto nase konikovske vykecavanie bude take lepsie kedze si budeme vedite vybavit aj tvar pri nicu......tym nechcem povedat ze teraz je to zle....

uz teraz sa tesiiiim na dalsie stretko....

misik,jurocko som rada ze tam boli aj vase strasie ratolesti a Stella sa mala s kym hrat....

jurocko
21. jún 2009

ano misik aj nam sa pacilo velmi aj drahemu tak som spokojna
aj ja sa tesim na dalsie stretko... 😉

perlab
21. jún 2009

tak babulky, čaute, pripájam sa aj ja 😉
a nič iné ma nenapadá, iba samé superlatívy 😉, proste bolo supeeeeeeeeeeeeeeer 😵
muž my tu dýcha na chrbát a všetkých vás pozdravuje 😉

miriam24
21. jún 2009

tak podla toho co citam tak mozeme len skonstatovat ze sme mali naozaj vydarene stretko aj napriek pocasiu ... tiez sa uz tesim na dalsie 😉

inak my sme vyrazili o 9.30 lebo maly uz bol hrozne mrchavy .. tak ma aj mrzi ze sme sa nestihli so vsetkymi rozlucit .. a cesta nam trvala nejak kratsie aj napriek tomu ze sme isli najprv do PK az potom domov .. proste mi to nejak rychlejsie ubehlo ... 😉

babuci
21. jún 2009

ahojte spoluvyletnicky🙂)) fakt bolo perfektne. nam sa velmi pacilo. skoda len toho pocasia. chodbovice nemali chybu🙂))

nam maly spal 2 hodiny v skanzene a potom celou cestou, takze cakam, ze kedy sa zobudi.

ma mrzi len, ze sme nestihli spolocne foto, lebo ste boli nejake rychle. sme sa dohodli na deviatu a vy ste sa pofotili skor☹

perlab
21. jún 2009

námet na ďalšie stretko 😉
http://www.rozpravkovyzamok.eu/

perlab
21. jún 2009

veji, super fotečky 😉

vejinka
22. jún 2009

babu mrzi ma ze si nebola ty a tusim ba80 na spolocnej fotke...ale keby si pocula ako tie decka revali ako keby ich drali trebalo rychlo fotit inak by polovica odisla ...fakt je mi to luto ☹

vejinka
22. jún 2009

a este perlab to nestihla...skoda baby skoda 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre