Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
4. feb 2009

celkom slusne co poviete???

vejinka
4. feb 2009

predpokladam ze nas bude nieco cez 50kusov takze treba velky priestor s moznostou kulturneho vyzitia

sasasx
4. feb 2009

veji cez 50 ks... tak to mas podla mna velmi optimisticky pohlad... ja pocitam tak 15 rodiniek, z toho tak polovica aj s manzelmi ale samozrejme budem rada ak bude viac.

evitkamalicka
4. feb 2009

jeej ta koliba je super

vejinka
4. feb 2009

no ja neveim ked hovorili vsetky ze idu....

vejinka
4. feb 2009

v kazdom pripade mna tam dopiste nemali sme svadobnu cestu takze si to vynahradime s muzom 😉

sasasx
4. feb 2009

veji posli claudi IP

sasasx
4. feb 2009

priamy link na kolibu http://www.strachanovka.sk/uvod
rozmiestnenie izieb je celkom dobre, ale nespomina sa tam nic o kuchyni - podla mna potrebujeme nieco s pristupom do kuchyne - kvoli detskej strave, ohritiu mliecka a pod

sasasx
4. feb 2009

a ten www.penzionpodstranou.sk ma sice trosku komunisticky vzhlad, ani izby nie su ziaden luxus, ale zasa je to v prirode, je tam aj terasa, aj fitness a biliard (pre muzov🙂... a velmi prijemne ceny cez mimosezonu, ktora je tam az to konca juna.
ibaze tiez ziadna zmienka o pristupe do kuchyne.

vejinka
4. feb 2009

no ono by to xcelo ceknut..zavolat tam a urcite dake zlavy by dali...a co sa tyka kuchyne urcite to budu chapat kedze tam ideme s deturencami..len tieto dve mi tak padli do oka a aj muzovi sa pacia

vejinka
4. feb 2009

a asi najlepsi ternim je tesne pred sezonou...tie ceny v zezone su dost brutal 😠

vejinka
4. feb 2009

takze kocky mali by sme uz setrit..aby sme na to mali a nenechavali to na poslednu chvilku lebo moj muz je brutalny peesimista a povedal ze polka z nas urcite nepojde lebo muzovia pridu o pracu alebo nieco ine nepredvidatelne...

vejinka
4. feb 2009

este pozriem nejake ine?? ale podla mna cim menej bude na vyber tym sa rychlejsie dohodneme 😀

winona24
4. feb 2009

no ten vlkolínec aj demänovská dolina sú fajn...aj tá koliba....

ja si aj tak myslímže do toho júna by to bolo najlepšie...sezóna jed drahá,a potom už bude kosa...hlavne hore na liptove...tak ako písala vejinka...veji všetci budú cestovať...ty to budeš mať asi najbližšie...tak nevymýšľaj s neúčasťou... 🙂

vejinka
4. feb 2009

sak ja pojdem..ak ma muz pusti 😀 teda sa chystam aj s nim 😅

sasasx
4. feb 2009

pri tych hoteloch liptov a hotelski mi to nejak neni jasne so sprchou a wc na izbe... niekde pisu kupelna, niekde len umyvadlo a sprcha spolocna na chodbe...tak to veru asi nie...

vejinka
4. feb 2009

no celkom jasne to tam nieje..mne sa paci bud ta koliba alebo strachanovka a nieje zle ani tie 4 penziony.. 😉

vejinka
4. feb 2009

hehe sak ta koliba je strachovanka 😀 😀 😀 boze ani pisat neviem...a dieta mi tu krici..takze koncim

claudinka
autor
4. feb 2009

ahojte,tabulky hodim zajtra alebo najneskor pozajtra,nestiham ich tam hodit a zajtra nebudem cely den na mojom pc,kedze nam idu tie plastove okna robit

jurocko
4. feb 2009

mne sa paci liptou ja sa prisposobim večšine 🙂

perlab
4. feb 2009

Ahojte dievčatá, tiež sa radi pridáme /3 kusy/, prispôsobíme sa miestu, termínu i cene, zatiaľ som nemala čas prezrieť si vaše ponuky, ale my sme prispôsobiví, hlavne nech je pohoda 🙂 😉

michru
5. feb 2009

Ajojte mamičky.

Ja sa vopred ospravedlňujem, že som sem skôr nenapísala, ale nejakosik už mám nenej a nenej času 😒 .
Tá koliba sa nám páči, je super..., ale prispôsobím sa vačšine.
Chceli by sme ísť a veľmi, aspoň si trošku, teda dúfam, že si aspoň trošičku odpočiniem 🙂 .

Baby sa si to cez sobotu a nedelu prejdem a prečítam všetky návrhy a atď... a potom ešte napíšem.

ALE UŽ TERAZ SA TEŠÍME. 🙂 🙂 🙂

vejinka
5. feb 2009

vyberajte

vejinka
5. feb 2009

kuchyne priamo na izbe maju len apartmany a tam je cenova relacia o hooodne vyssia na porovnanie

http://www.fatraparadise.sk/domov-komfortne-uby...

vejinka
5. feb 2009

boooze v noci som nemohla zaspt a myslela som len na to nase stretnutie...juuj kolko este prebdenych noci ma asi tak caka??? no ale ono to prejde to len ten orvotny osial 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre