• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie "septembrovky 2008"

13. septembra 2013 
hmm pozeram ten link na toho petra pana...a veru hned by som sla keby ze mame auto urcite to bude super podujatie :sweat_smile:
22. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj, ja vyjadrujem velku spokojnost, aj napriek pocasiu, ale kazdopadne nabuduce na dlhsie... penzion sa mi strasne pacil...
22. jún 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa tyka topanok urcite nekupim z netu..ale pekne osobne asi v protetike aj ked je to drahe ako slak :rolling_eyes:
22. jún 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim ze na nas tak skoro nezabudnu...este teraz im urcite duni v hlave hlavne panovi fotografovi-casnikovi :sweat_smile:
22. jún 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mate nadherne fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uplne som z nich uchvatena :wink: na dalsom stretku dufam uz nebudem chybat :wink: si to nenecham ujst ani keby co bolo :slight_smile:

aky bol penzion? vsetko bolo v poriadku? ceny aj obsluha? :sunglasses:
22. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi penzion bol super..izby boli pekne aj penzion sam o sebe..trosku ma prekvapilo ze penzion postavili pri zeleznici ale nevadi....nam sa trosku nepacila ta strava..vecere boli hrozne a na ranajky kto prisiel neskor uz nemal sancu sa poriadne naranajkovat..to nas s manzelom prekvapilo ze pre tolko ludi bolo toho na ranajkach malo...my mame asi deformaciu kedze sme robili v hotely a tak vieme ze tolkym ludom sa dava na ranajky toho ovela viac...

ale inak bolo vsetko ok...aj ta strava sa dala hlavne ze bola zabava a ta bola....
22. jún 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nám sa tiež veľmi páčilo, sme strašne radi že sme sa takto stretli a určite sa tešíme na ďalšie stretko ktoré spoločne zorganizujeme :slight_smile:
22. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penzion super obsluha vyborna a jedlo fantastickeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no ja som mimoriadne spokojna z celym pobytom..len to okolie nestalo za nic ale aj tak prsalo furt :wink:
22. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s nie z :confounded:
22. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji teraz vyznievam ako nejaka narocna gurmanka...ale mne tie vecere fakt nechutili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a co som sa rozpravala nebola som sama...ale inak fakt super...nabuduce si to dame asi bez stravy a objedname si sami na co budeme mat chut...
ale ty si v sobotu mala palacinky som ti ich zavidela....a ja som mala to sote... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
estell, mne tie vecere/obedy tiez nechutili, ale ranajky boli v pohode, teda ked sme dosli dost skoro
22. jún 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwi no my sme prisli na ranajky vzdy neskoro lebo maly rano dlho spal..ale to je jedno..ja som aj tak straaaasne spokojna a kaslat na jedlo...
22. jún 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa ku spokojnym ludom :grinning:
22. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to soté teda....katastrofa...a k tomu ešte amer.zemiaky ,ktoré plávali v šťave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... tak tá kombinácia aj nňa takmer dohnala k slzám ... ale tie zemiaky na tom chutili najlepšie :sweat_smile:
22. jún 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale musime ocenit kreativitu kuchara, mne by nikdy nenapadlo hento nalozit na tanier... :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. jún 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme si dali na veceru palacinky :grinning: tie boli OK
bola som rada, hlavne ked som videla tu vasu kombinaciu zemiaky s belavou omackou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ranajky boli OK
22. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bohu prisahám,že tie krumple boli najlepšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a palacinky???? OMG....ešte že sa Milan so mnou podelil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež nám večere nechutili...ale v sobotu cez obed sme si tam dali cesnakovú polievku a bryndzáky a tie boli fajne :wink:
22. jún 2009 o 22:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kazdy krav iny mrav..ja by som sa z bryndzakov asi pototo.neznasam liptovske jedla :grinning: .a cesnacku mame zasa casto doma ...takze asi tak :wink:
23. jún 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamil suhlasim cesnacku tam mali vybornu..aj ja som si dala v piatok na obed a mnaaaaaaaaaaaaam bola vazne vybornaaaaaaaaaa.....asi si musim uvarit.... :confounded:
23. jún 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si cesnacku dala na tom Salasi, co sme boli..doma taku nevarime, ale asi by sme obcas mali..bola vyborna :slight_smile:
23. jún 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka, vy ste v sobotu vobec nikde neboli, ze?..skoda toho pocasia :unamused:
23. jún 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si v sobotu na obed dala pirohy a tiez boli fajn...
Ale to mam odskusane ze v penzionoch na liptove, orave a horehroni sa oplati davat si radsej tradicne jedla...
23. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fotky zo stretka sú super škoda že ja som zabudla foťák doma :rolling_eyes:
No a tá strava, katastrofa...Teda raňajky fajn my sme chodili asi skôr, ale tie večere ani mne nechutili...
23. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew - neboli sme nikde v sobotu...aspon sa malý vyspal na izbe...ale keby sme tam boli viac dní zavretí, asi by som zošedivela ešte viac ako som :grinning: To by sme asi už niekam vyrazili...

baby...asi by sme mali spraviť nejaký fotoalbum aj tu na koníkovi...by sa patrilo...len neviem, či bude lepšie spraviť nový nick, v ktorom budú 3 albumy, teda 150 fotiek....(každý može vložiť 5-6 fotiek) alebo spravíme taký, kde bude iba 50 fotiek?
23. jún 2009 o 15:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže:

nový nick je: Septembrovcata2008
heslo: larion

je tam zatial iba jedna foto aj to zmenšená...nemám ju v originálnej velkosti..ak niekto máte..tak ju vymente

Každý tam môže vložiť 5 - 6 fotiek hociakých foto zo stretka..
.
23. jún 2009 o 15:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava:

nick je: septembrovcata2008 ...takže s malý "s"
23. jún 2009 o 15:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, nic si z toho nerob, ani my sme nefotili... ale pokradla som si od bab... :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok