Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
12. jan 2010

a ak claudi bude suhlasit tak nech si vezme financie..ale ako vraim treba vymysliet iny system...a dohodnut sa pekne s penzionmi..a win dufam ze nebudes s nimi pisat po stojacky a vojenskym stylom 😀

winona24
12. jan 2010

no s peniazmi to bude treba ináč spraviť...rozhodne.....
aa minule sa sa neviem z akého dôvodu urobila panika,ktorej som aj ja podľahla a nakoniec to nič nebolo...ale to sú chyby ,na kt.sa učíme

ka3n
12. jan 2010

no keby som tu chodila casto tak sa angazujem do toho aj ja..ale sem-tam som tu neni a ani to necitam, tak by som zase bola vedla a nevedela co noveho atak....ale ked budete potrebovat pomoc som tu ..

ja som tiez za maj-jun, miesto . je uplne jedno kde..

vejinka
12. jan 2010

no kedze mam sklerozu uz si nepamatam o com to bolo...ale bolo to vazne...inak by som nesalela 😀

winona24
12. jan 2010

veji ja som napísala,že MOŽEM komunikovať...nenástojím na tom.... 😀 😀

ka3n
12. jan 2010

win, win pohodka..podlahli sme obidve 🙂) 🙂)))) vies nedorozmenia vznikaju hlavne takto ked sa pise a tak..ine je to face to face...ucime sa na svojich chybach.

vejinka
12. jan 2010

takze za prve treba oslovit terezku a claudi..za druhe treba sa dohodnut na troch moznych variantoch penzionoch a za tretie treba pocet ludi...predbezny mame co robit 😀

vejinka
12. jan 2010

a za stvrte nech to nieje moc drahe 😀 a za piate nech to nieje moc daleko 😀

vejinka
12. jan 2010

a este jedna vec...nech sa vyjadri co najviac potencionalnych vyletnikov...nie ze zasa sa budu vo velkom pisat ipcky..a nebude sa reagovat na ne...kto xce ist nech komunikuje!!! a to by sme mali na zaciatok..nejake otazky? 😀

misik
12. jan 2010

takze claudi pomoze, akurat som s nou volala, dnes je ale v robote tak zajtra bude na konovi
super takze komunikatora uz mame 🙂

winona24
12. jan 2010

😀 😀 😀

misik
12. jan 2010

veji svokru neberies?

vejinka
12. jan 2010

vyborne zacina sa to rozbiehat... 😉

vejinka
12. jan 2010

misik a co si sa s konom zrazila? 😀 😀 😀 😀

vejinka
12. jan 2010

ja budem oslavovat ze vypadnem z domuuuuuuuuu 😀

vejinka
12. jan 2010

a blbe otazky si nechajte pre seba kocky.. 😉 odpovedam len na otazky tykajuce sa bezprostredne zajazdu 😀

misik
12. jan 2010

ja len ze by sme to mali nazivo 😀 😀 😀

ka3n
12. jan 2010

veji, mohli sme si najst lacnu chaticku a zoberem aj ja svokru a mozu nam vyvárat 🙂)

ka3n
12. jan 2010

OK....misik sevas....ako sa mate? hadam sa do stretka este uvidime..ale matusko teraz kasle..tak sa kurirujeme..

vejinka
12. jan 2010

no dobre dost bolo srandy..teraz vazne nexcem si tam varit...xcem relaxovat a to asi vacsina z nas...a nech je to troska na urovni za lacny peniaz 😅

misik
12. jan 2010

ka3n my fajn, ideme na lyzovacku tak sa vytesujem, aj vy ste tusim boli, ze?
no hadam ano, je to na tebe, ked pojdes do avionu tak sa ozvi lebo my sa do vasich koncin nechystame
pekne sa liecte nech ste skoro fit

vejinka
12. jan 2010

idem zobudit maleho taja uz terieu hodinu zasa nebude spat v noci...vcer si vas docitam

perlab
12. jan 2010

ahojte babulky, ja sem tak sporadicky pokukávam .... mne je to vlastne jedno kedy kde a za akú cenu, len nech sa stretneme 😉
keď si nájdem trochen čas, tak popozerám tie linky na penzióny, myslím však, že treba hladať niečo s väčšou kapacitou, ale to istotne viete 😀
ja sa prispôsobím, moje heslo poznáte: hlavne nech je pohoda 🙂 🙂 🙂
a tiež ešte neviem, kedy pôjdeme v lete na dovču takže zatiaľ mi je predčasné sa vyjadrovať
pá babulky .... cmukes

ka3n
12. jan 2010

misik, my sme sa vratili a bolo super.

Ked budeme fit, ozvem sa ti.

misik
12. jan 2010

super, aj si lyzovala?

ka3n
12. jan 2010

mojka, ja nelyzujem..vazne nvime to, raz som skusala a otras no..manzel a ostatny lyzovali a my sme sa sankovali.

ba80
12. jan 2010

cafte a uz je urcena presna lokalita, ci mozme hladat, kde chceme?

ba80
12. jan 2010

...mne by sa pacilo, keby sme isli niekde pobliz bojnic, aby si to hlavne deturence uzili... uz budu velky a mali by zo zvieratiek radost... a hlavne tam nie je taka kosa... :D

ba80
12. jan 2010

...velki... pardon 😅

ka3n
12. jan 2010

lokalita asi nie je urcena, je tu par penzionov a treba si vybrat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre