Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

kamilka12
13. jan 2010

Toto je dost drahé, je to predsa len Hotel, ale všetko nablízku...kupko, hrad, zoo, izby s postielkami....len, je to dost drahé....

http://www.prenocuj.sk/ubytovanie/slovensko/hot...

vejinka
13. jan 2010

ta demanoska dolina je pekny...a paci sa mi ze to nieje v obci..lepsie v prirode

vejinka
13. jan 2010

kamil uff tak na to ja nemam 😖

kamilka12
13. jan 2010

veji - ved ani ja 😀 😀 , ale nejak si hovorím že je to až o pol roka a ak by sme chcel i fakt ubytko na úrovni so všetkým...tak tie 2 noci nie je až tak dlho...takže za pol roka hádam nasporíme 😀 ..alebo aj nie 😅

vejinka
13. jan 2010

no ja vobec sak to je hrade ako svina 😀

evitkamalicka
13. jan 2010

baby ja keby som sla na stretko, co urcite nejdem, tak by som sla do toho hotela co dala kamilka, ved raz za rok to nie je az taka palka, treba si obcas aj dopriat

ka3n
13. jan 2010

no ja chcem aby tam bola strava, lebo trepat sa s malym deckom niekam inde na ranajky skoro rano..to sa mi zda trosku blbe..

a ved teraz nam idu aj RD zvysit tak si mozeme dovolit aj nieco drahsie..a bude to na urovni..

ka3n
13. jan 2010

dajte si napr. na stranku www.kamsdetmi.sk a aj tam su..

ka3n
13. jan 2010

baby a este ma napadlo, co keby sme sa spytali nejakych kamosiek na MK, ktore tiez chodia na stretka, ci nieco nevedia odporucit..

veji, co takto augustovky..kde boli min. rok?

eweny
13. jan 2010

nooooooo, vidim ze sa to tu nejak rozbehlo..co sa tyka nas, tak vzdialenost nam nerobi problem, ved je to len raz z a rok..pozerala som aj par penzionov, co ste sem dali..viacmenej sa mi pacia vsetky tak ako aj vam..hlavne je kapacita, nech sa tam vsetky co chceme ist pomestime a hlavne aby tam bolo co robit s detickami, aby sa mali kde zahrat..

winona24
13. jan 2010

píšem SVOJ názor.... aby si to niekto nebral osobne.....

ja si proste nemôžem dovoliť zaplatiť 50€ za 1 osobu na noc....a basta..... či nám zvýšia RD alebo nie....veľmi rada by som sa s Vami stretla,ale....

mrzí ma,ale sme len priemerná rodina splácajúca nemalý úver,takže pokiaľ som na RD,tak si nemôžeme dovoliť vyskakovať...

napri.mi lisula písala na FB,aby to bolo lacnejšie ako minule.....hmm 😒 😒 tak kľudne vyberte drahšie.....

vejinka
13. jan 2010

ja si to tiez nemozem dovolit

estella
13. jan 2010

avojte prisla som pozriet co tu nove...

win myslim ze si napisala nazor ktory si mysli vela mamiciek...aj my by sme uvitali nieco lacnejsie...ja chcem ist velmi na stretko ale ak to bude drahe bohuzial nebudeme moct ist a to preto ze musime setrit na dovolenku v lete musime ist s Maximom k moru a to aspon na 2-3tyzdne a to nie je lacna zalezitost ale co neurobime pre jeho zdravie....

jurocko
13. jan 2010

tak ja suhlasim s tym co pise wimon ani ja si nemozem dovolit drahsie lebo uver ochvilu na krku takze my tiez si to dovolit nemozme takze ke budete pozerat drahe tak kludne ale my potom tiez neprideme..je pravda aj ked zvysia ale nie kazdy si to moze dovolit kto ano nech sa paci.....takze aj ja som proti..

kamilka12
13. jan 2010

baby, veď ani my si nemôžme dovolit niečo príliš drahé...a pravdu povediac ani neviem ktorý z tých ubytovaní čo sa sem dávajú je najdrahší...ten hotel som sem dala je 20Eur/na osobu na noc....a tie čo sú "lacnejšie" sú 12, 14, 15 Eur... Neviem ktoré si win myslela že 50 Eur na osobu na na noc 😕

kamilka12
13. jan 2010

teraz som to pozrela ešte raz...je to 26 eur nie 20....pozerala som jednopostelovú izbu povodne.. 😒

kamilka12
13. jan 2010

ja sa obávam iba toho, že za najlacnejšie peniaze budú tak aj služby a prostredie vyzerat....(viď. minulý rok) 😒

kamilka12
13. jan 2010

ale ak sa nájde super cena a vyhovujúci penzion, budem len rada... 😉

winona24
13. jan 2010

to som len tak pľasla takú cenu

vejinka
13. jan 2010

Hotel REGIA Bojnice
Hotely ***

CenníkTermín / Typ Jednoposteľ. izba Dvojposteľ. izba
01.01. - 31.12. 40,00 €
1 205,- SK 52,00 €
1 567,- SK

tu je dvojpostelka 52ecok 😕

kamilka12
13. jan 2010

ano veji...to isté čo píšem vyššie...na osobu 26 Eur je to... Ja som ten hotel hodila len tak...on sa mi sám o sebe ani tak nepáči..skor som myslela na to, čo všetko je poblíž...kupko, zoo a zrejme aj služby by vyzerali na úrovni...ale to bol iba tip. Brala som to tak, že nejdeme predsa na 10 dní, takže 2 noci by sa hádam dali, keby si na to šetríme už teraz od januára. A možno keby prišlo k plateniu by som povedala, že nejdeme, lebo na to jednoducho nemáme, ktovie. To potom by sme sa ale ozaj mali bavit aj o konkretnom mieste, lebo aj 100 km navyše tam a 100 km navyše späť je pekný peniaz.. 😒

vejinka
13. jan 2010

no tak podme hladat nieco cenovo pristupne zo smyklavkou preliezkami ihriskom peknym pozadim(prosteredie) a vela volnymi izbami a samozrejme z restauraciou 😉

claudinka
autor
13. jan 2010

tak sup sup hladajme.. ak budem mat trosku casu, rozposlem ip_cky vsetkym septembrovkam, ze sa chysta zase stretko, nech sem dobehnu, kto bude mat kedy cas..

ba80
13. jan 2010

a toto nic? to neni az take drahe...
http://www.delia.sk/penzion-nitrianske-rudno

vejinka
13. jan 2010

ta limba sa mi paci ale keby dali takych max 15 euro na osobu dalo by sa spekulovat ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre