Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

winona24
13. jan 2010

no to my sme telepaticky s ba80...nešiel jej kôň,tak to hodila na FB a ja v tej istej chvíli nezávisle sem na koňa..... 😀 😀

claudinka
autor
13. jan 2010

misik 😵 😵 😵 ahooooooooj 😵 😵

misik
13. jan 2010

win este ze vas mame 😉
claudi no konecne ta tu stretnem 🙂

claudinka
autor
13. jan 2010

misik neuveritelne, ze? 😀

luciankasebastianko
13. jan 2010

ako k čomu sme sa dopracovali ? 😒 burlivá debata a nič 😅 a bola tu aj ollako a nič mi nenapísla na tú REMATU a má to podnosom 😠 a som jej písla aj do IP

martinna78
13. jan 2010

ahojte, konecne som sa sem dostala 🙂 🙂 🙂
idem nas zapisat do tabulky, dufam, ze tentokrat nam to vyjde, i ked sa bojim, ci muz nebude mat nejaku sluzobku,lebo stale cez vikendy ho mam prec ☹
misik uz sa ti chystam tolko napisat, aby ste uz konecne s Claudi dobehli k nam 🙂

martinna78
13. jan 2010

ta Iveta aj mna velmi nadchla 😵

winona24
13. jan 2010

http://www.penzioniveta.com/zariadenie.htm

LUCI...momentálne je toto horúci kandidát

a ak sa ti páči napíš do tabuľky áno

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

claudinka
autor
13. jan 2010

napisala som do ivety, uvidime, co odpisu 😉

matus veru veru, deti budu mat desat rokov a furt sa neuvidime 😀 iba v lete na kupku 😀

martinna78
13. jan 2010

Claudi ked som vas chcela tak strasne privitat v nasom novom, ale este to chvilu potrva,ale zevraj uz nie dlho, ale uz sa na to nechcem spoliehat, zavolam ti a dohodneme sa, by ste dobehli 😉

misik
13. jan 2010

claudi ty si neuveritelne rychla 😀
mati no uz by sa patrilo, ved ked budes moct daj vediet a keby nie tak mozte dojst aj vy k nam

claudinka
autor
13. jan 2010

kokso baby dnes som skoro odpadla, som bola v materskom centre a kamoskina mala, co sa narodila 20. septembra, o 8 dni neskor ako my, normalne vyliezla na smyklavku a smykla sa.. kokii a ja sa bojim maleho pustit sameho 😀 nie este vyliezt 😀

claudinka
autor
13. jan 2010

jaaaj baby musim zacat soferovat.. potom vas budem navstevovat rad radom 😀

misik
13. jan 2010

claudi dam ti kondicne jazdy 🙂

claudinka
autor
13. jan 2010

😀 misik aj afto mi kupis?

martinna78
13. jan 2010

aj ja musim na kondicne, sa nikam nedostanem ☹ Misik buduci tyzden tu mame majstrov, idu robit konecne dlazby, tak ked skoncia, ozvem sa a mozte dobehnut 😉

claudinka
autor
13. jan 2010

kebyze sa nahodou vyparim a neodpisujem, urychlene som vypla comp a isla za malym, uz som ho musela ist dvakrat uspat a vzdy to pekelne dlho trva, kedze mlady pan si musi byt isty, ze tam ostanem v tej izbe s nim, takze niekedy ani polhodka citania knihy nepomoze.. 😒 takze do tretice kym by som sa vratila 😠

perlab
13. jan 2010

baby, tá iveta je supeeeeeeer ....
škoda tam ísť iba na víkend, čo vy na to????
veľká vďaka babulkám, čo sa na toto podujali, vážne si to cením, cmukyyyy

claudinka
autor
13. jan 2010

perlab to asi kazdy podla vlastneho uvazenia.. mozeme dat ponuku, ze kto chce, moze ostat cely tyzden, kto chce, iba na vikend.. co by to vyslo na cely tyzden pre dve osoby plus dieta bez stravy?

ka3n
13. jan 2010

claudi..opytaj sa aj na cenu pred 2 osoby s polpenziou a dieta....na tyzden.

perlab
13. jan 2010

juj, claudi, musím kuk ceny
a stravu by som možno dopredu neobjednávala, max tak raňajky a ostatné sa uvidí

ka3n
13. jan 2010

perlab ma pravdu, stacia ranajky a potom by sa doobjednalo..uvidime ci nam bude chutit.

ka3n
13. jan 2010

misik..ak suhlasi s ivetou napis sa do tabulky.

claudinka
autor
13. jan 2010

napisala som iba na vikend, ale idem mu teda este napisat, ze teoreticky by mozno niektori ostali aj cely tyzden.. o strave zatial nepisem nic, som sa len pytala na zlavu

misik
13. jan 2010

claudi afto podla zasluh ked nahodou vyhram sportku 😉
mati super, snad to uz vyjde, uz sa tesim na vas
claudi spytaj sa prosim ta aj na druhe dieta

ka3n
13. jan 2010

Ok, claudi dakujeme, treba postupne, aby sme ich nezmagorili..

claudinka
autor
13. jan 2010

misik uz som napisala, sakriiiis
ze podla zasluh 😀 😀 😀

misik
13. jan 2010

ja som tam uz pisala a teraz znova, ale to moje ano tam nie a nie ulozit sa tak ak tam niektora nakuknete skuste mi to tam vpisat

claudinka
autor
13. jan 2010

Zatial som napisala toto:
Zaujem o vikendove stretnutie vo Vasom penzione
Dobry den,
chcela by som sa opytat, ako je to s kapacitou vo Vasom penzione v maji -juni, kolko dopredu treba rezervovat, aby sme mali volne?
Tiez som sa chcela opytat, ci poskytujete aj nejake zlavy vacsim skupinam, ci uz co sa tyka ceny ubytovania alebo stravy.
Boli by sme asi 50-60 clenna skupinka dospelych ludi s cca 25 skoro 2-rocnymi detickami. Mame zaujem iba o vikend.
Dakujem pekne za Vasu odpoved.

Plus dodatok v druhom maili:
Mozno by niektore rodiny ostali aj na cely tyzden. Tam bude tiez poskytnuta nejaka zlava? Stravu treba nahlasovat vopred?

aaa uz to je poslane, takze nic nekritizovat poprosim 😀 😀 len kukam, ze som mala napisat, ze aby ste mali volne, nie aby sme mali volne 😀 ale sak pochopia 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre