Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

ka3n
14. jan 2010

ba a nechcete chlapca ani muz?

ba80
14. jan 2010

kati, jasneeee ze chce, aj oliviu chcel chlapca... 😀 😀 😀

ka3n
14. jan 2010

ale letno-jesenna ti vyjde rovno na narodky nie?

ba80
14. jan 2010

vsak ale az na 31.... 😀 😀 ...ja chcem otehotniet po narodkach... alebo tak niekde okolo

ka3n
14. jan 2010

aha.ja debil 🙂) uz ani neviem, kt. rok je .

ka3n
14. jan 2010

tiez tak ako ja ze dve MD dokopy.

ba80
14. jan 2010

tak, tak... a uz letim obliekat, nech nas necakaju... paaaaaaaaaaaaa

ka3n
14. jan 2010

pa

babuci
14. jan 2010

ahojte baby. tak je uz rozhodnute pre penzion Iveta?

mozem vam dat referencie😉 mali sme tam mat svadbu, len to bolo male🙂 Ale je to tam velmi pekne. Izby su super a dobre tam varia. pred hotelom je stadion takze supis pre deti. ma to aj obrovsku terasu.

Ja k tomu maju, este fakt neviem, lebo posledny aprilovy tyzden sa stahujeme a neviem ako na tom budeme v maji.

ka3n
14. jan 2010

babuci, ale ved na stretko by sme isli niekedy v juni..teraz sa musime na termine dohodnut..

perlab
14. jan 2010

ahojte babulky ... ja len na skok: pravdepodobne 1.-12.6.2010 budeme na dovče, takže vtedy nieeeeeeee, plllllllllls, vďaka
takže tretí júnový víkend, alebo máj by bodol 🙂
máj ,čítam, že babuci nevyhovuje, tak po tom 12.6. hocikedy 😉

kamilka12
14. jan 2010

tiež som skor za koniec júna...a tuším aj terezicke to viac vyhovuje..bude mať po skúškach už vtedy 😉

claudinka
autor
14. jan 2010

ka3n ale ja som myslela muza, nie maleho, maly sa nestrati 😀 on deti miluje, ale viac starsie ako rovesnikov 😀
babu kde sa stahujete?

koniec juna? paradicka, aspon bude teplo 😵

winona24
14. jan 2010

baby mne spadla sánka.....super......

winona24
14. jan 2010

kto to tam pôjde omrknúť???? či??

eweny
14. jan 2010

citam..citam babulky a vyzera to velmi dobre 🙂

vejinka, je to tvoje rozhodnutie, ale snad ak tak velmi budes chciet ist na stretko, tak si ten sposob nejak najdes..bolo by fajn..

eweny
14. jan 2010

co sa tyka terminu, je nam to viacmenej jedno, aj tak si bude musiet muzik brat dovolenku, takze si ju vezme vtedy, kedy sa dohodne termin..

ka3n
14. jan 2010

baby, mne je jedno kedy pojdeme..moze to by aj po tom 12tom juni....lebo vtedy by mohla aj terezicka, lebo ona v maji nemoze..

ka3n
14. jan 2010

a čo takto ten we 18-19-20. jún? alebo potom najneskor ten nasledujuci, 26,27-28.jún..lebo koncom juna by sme chceli ist do Chorvastka..

A ani Estella v juli a v auguste nemoze, lebo to uz chodi k mame.

ka3n
14. jan 2010

dobre by bolo ten stred 18-20. jún....hm?

kamilka12
14. jan 2010

A tiež rozmýšlam nad tým, či by nebolo dobre (ako Perlab písala) aspon štvrtok, piatok, sobota, nedela...lebo ak si pamatáte, prvé na čom sme sa zhodli keď sme prišli z prvého stretka, že to bolo hroooozne krátko...ale samozrejme nie každý može viac ako 3 dni kvoli práci 😒

winona24
14. jan 2010

kamilka ten štvrtok ,piatok sobota nedeľa by nebol zlý...ja by som to brala....

a čo sa týka termínu...je mi je to jedni.....17-20.jún úplne v poho

ka3n
14. jan 2010

aj mne to vyhovuje od stvrtka do nedele, ako pisala kamilka,win a ten termin.

ka3n
14. jan 2010

kamilka, ale vlastne by si zobrali iba dva dni dovolenky a potom sobota-nedela..

ba80
14. jan 2010

no, pochybujem, ze nas tatino bude moct ist na styri dni, ale tak dosli by sme za vami...

ka3n
14. jan 2010

ba80...no ved teda pojdeme na tri..to jedno..uplne..ved hlavne ze we je dva dni, aj to pracuje?

kamilka12
14. jan 2010

ved to teda nechajme len na ten víkend a kto bude chciet...tak si to predlži.. 😉

ka3n
14. jan 2010

jasne, jasne, nebudeme to zbytocne komplikovat, nechame to tak ako minule...teda mne je to jedno..dobre by bolo keby sme boli vsetci jednotni, aby nenastali zase nejake pochybnosti, alebo hadky, nezhody atak.

claudinka
autor
14. jan 2010

opytam sa muzika, ci by sme isli aj my stvrtok-nedela 😉
a potom sa normalne rozdelime do dvoch skupiniek a hotovo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre