Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

babuci
14. jan 2010

win netreba to ist omrknut. ja som tam mala mat svadbu a je to tam fakt super. hlavne vonku pre deti a kusocek, myslim 5km je to termalne kupko, takze aj tam mozeme skocit.
fakt je to bomba a izby su tiez supis.
idem zmenit termin, nam je to vlastne po maji uz fuk, ze kedy pojdeme. ale tiez asi iba od piatku.

terezicka
15. jan 2010

NO už sme sa dopísali aj my do tabuľky, súhlasíme s výberom penziónu aj podľa odpísania na mail to vyzerá veľmi dobre a keď aj Babuci dala odporúčanie, tak ideme 🙂 A termín som napísala ten prvý keďže tam ste skoro všetky, ale je nám to viac menej jedno zatiaľ...Snáď do toho nič nepríde a budeme sa môcť stretnúť aj tento rok 🙂

ka3n
15. jan 2010

babuci, júj to som rada, ze si to videla, aspon vies ako to tam je..

a terezka, tak ja verim, ze ti do toho nic nepride a stretneme sa tam pekne..Ok baby, tak teraz treba presny pocet ludi, termin a mozeme poslat nezáväznú aleb záväznú objednávku...

johnie
15. jan 2010

baby trosku vam sem nakukam..
iveta je super, boli tam nasi manageres z prace a velmi si chvalili...bude sa vam pacit 🙂
my nejdeme ... nemame euri 😝
dufam ze sa budete mat dobre

winona24
15. jan 2010

ahojte babulky......

tešíííím sa....

Milan zase začal riešiť kúpele,tak dúfam,že nám to nezruší stretko,lebo to by ma mrzelooooooooooo ☹

ka3n
15. jan 2010

win, neblazni!!!!

johnie..tak hadam, ze mi dve dame stretko aj skorej!!!

johnie
15. jan 2010

ka3n.. pevne verim aj ja! 😉

winona24
15. jan 2010

neblááááááááznim...... 😀 😀

luciankasebastianko
15. jan 2010

jéééééééééé dnes žiadna velká debata ? 😀 johnie mate to daleko ? neprídeš ani pozrieť ? na kavu ? 😕

ka3n
16. jan 2010

ozaj, johnie..mate to daleko? na kavu by si mohla prist, ale neviem, ako daleko je to od vas ?

johnie
17. jan 2010

🙂 ciculky, jedine ze pojdeme do sturova tak by sme skakli.. ale to bez opice skorice... ved uvidime

slavica2
18. jan 2010

no som rada ze tentokrat je to blizsiie ba, lebo ked to bolo v larione, zaplatili sme, ale v piatok som bola do noci v praci a potom sa mi v sobotu rano uz nechcelo, v nedelu naspat, brrrrrrrrrrrrrrrr a Hanka blbo znasa cestovanie, takze tentokrat sa velmi tesim 🙂 a budeme sa kupat 🙂 uz sme sa prihlasili 🙂

babuci
19. jan 2010

claudi konecne finisujeme dom, takze sa v maji stahujeme do Grobu. uz sa tesim. a hlavne ma budete moct prist pozriet a deti dame do zahrady a my si dame kavu na teraske 🙂 juuuuuuuuuuj uz aby to bolo.

inak som rozmyslala nad tym terminom a nam je to vlastne jedno, ze kedy v juny to bude.

claudinka
autor
19. jan 2010

slavic tak z Vas mam extra radost, ze idete 😵 😵

babuci veru uz aby bolo leto a budeme kavickovat jedna radost.. ale naozaj sa musim uz rozsoferovat 😀

aj nam je jedno, dovolenku si da muzik, az ked sa definitivne dohodneme.. ale vidim, ze sa tu uz vobec nebavime, asi neni o com 😀 😀

winona24
19. jan 2010

no ináč ako sa to tu zatiaľ uzavrelo?????

claudinka
autor
20. jan 2010

vsak nie je co uzatvarat, ide sa to ivety, kazdy bude chciet, na kolko.. zatial je stanoveny vikend, mozno sa bude hlasovat, ci nebudu chciet uz od stvrtka.. tot vse 😀

lenka.pav
20. jan 2010

presne, howk, dohovoril som 😀 😀 😀

claudinka
autor
20. jan 2010

😀 😀 😀 😉 a vejinka teda nejde ci neozvala sa?

winona24
20. jan 2010

no claudi to mi je jasné 😀 😀 😀

a nebolo by fajn,aby si odpísala do Ivety,že teda sme si ich vybrali...napísala im termín na akom sme sa dohodli a spýtať sa ich kedy im treba poslať záväznú objednávku 😉

martinna78
20. jan 2010

ahojte,tak co tu mame noveho?
my urcite od piatka by sme isli,lebo Sofi ma skolu takze az v piatok poobede mozme vyrazit. Ja uz sa teraz tak tesim 😵 dufam,ze tentokrat nam to vyjde 🙂
inac v septembrovkach nasich moc toho nepisete,asi vacsina pride sen popisat 😉 Leni teba som na konovi nevidela sto rokov 😉

claudinka
autor
21. jan 2010

😀 a na akom termine sme sa dohodli? vsak pisali, ze staci mesiac dopredu rezervovat, nie?

winona24
21. jan 2010
winona24
21. jan 2010

18-20.jún 😀 😀 😀

lenka.pav
21. jan 2010

mati, veru, skoro sto rokov som sa tu neukazala.
claudi, asi by sme mali radsej ten penzion zarezervovat cism skor, predsa len je to uz blizko prazdnin, moze nas niekto predbehnut....

winona24
21. jan 2010

tiež si myslím a súhalsím s Lenkou.....aby o nás vedeli,že záujem je....spýtať sa kedy najneskôr treba 100 potvrdiť účasť a taaaaaaaaaaaaaaaaaaak 😉 😉

perlab
21. jan 2010

anoano, claudi, rezervuj to, prosíííím :DDD

sasasx
21. jan 2010

ahojte baby
ja som sa tiez tu sto rokov neukazala;) nepojde niekto z vychodu na vlaku, busom ku komu by sme sa vedeli pridat?

claudinka
autor
23. jan 2010

Oki tak napisem rp-cky, ze penzion vybrany a treba sa teda zavazne prihlasit 😉

sasi dufam, ze by vas mozno niekto aj aftom mohol zobrat 😵 dame aj to do tabulky a rp-cok 😉

ka3n
23. jan 2010

ahoj..suhlasim.. treba rezervovat..

claudinka
autor
3. feb 2010

Ahojte babulky, sjuzocka ma poprosila, ze nech pockam este do vecera a da mi vediet, tak cakam a zajtra posielam mailik s rezervaciou.. mam sa este nieco opytat? 😝

BUKSY, MARTINNA78 A EVKA1310 NEPOTVRDILI POBYT, TAK VAM IDEM NAPISAT RPCKY 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre