• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie "septembrovky 2008"

13. septembra 2013 
autor
ok babulky, takze snad uz teraz vsetky zaplatite, napisala som Vam aj tu na konovi aj na fb :wink:
21. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamilka peniažky prišli krátko po polnoci :slight_smile:
22. mar 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezicka, prave som odoslala peniazky :slight_smile: poprosim potom potvrdit..dakujem : :slight_smile:
22. mar 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .. tak citam ze uz vela z nas zaplatilo .. sa tesiiim na jun :wink:
22. mar 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eweny peniažky prišli v poriadku
22. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Perlab aj od teba už prišli peniažky
22. mar 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. mar 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže Ba80, Estella, Mišík, Ingrid - peniažky prišli.
24. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby máme pokazený pc, teraz som u našich tak píšem od nich. Možno v piatok už bude hotový tak ak medzitým prídu nejaké peniažky dám vám to vedieť najskôr v piatok. Ak sa to nepodarí tak v sobotu určite. Tak sa prosím nehnevajte ak vám nedám vedieť hneď ako prídu. Dnes do večer budem na nete ale určite
24. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Terez jasnacka :wink: daj potom vediet, kto nezaplatil.. aby sme mohli zaciatkom aprila mu to vsetko poslat :wink:
24. mar 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, po sto rokoch som sem nakukla, ja som dnes vkladala v hotovosti Terka peniazky, tak sa nehnevajte babulky,ze som sa jeden dnik zmeskala, ale su tam :wink: Tento mesiac sme mali nejaky narocny na vydavky,este aj Sofinke skolu prirodu sme platili, tak snad ten jeden dnicek nevadi,papapa
p.s. Terka poslala som ti aj spravu ale cez FB :slight_smile:
26. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takže prišli peniažky od Martinna78, Sjuzocka, Lenka.pav
stále nám nejde net doma, teda pc je pokazený, teraz som u našich ale snáď to cez víkend spojazdníme už nejako...
26. mar 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Záloha zaplatená :slight_smile:
1. apr 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte super Terez už sa teším :grinning:
2. apr 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada :slight_smile:
3. apr 2010 o 15:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A máme aj potvrdenie od pána riaditeľa že peniažky majú na účte :slight_smile:
5. apr 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tesime sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak uz len pevne dufat, ze sa vidime v takej zostave, ako sme sa poprihlasovali :grinning: penziu budeme teda riesit neskor :wink:
5. apr 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este aby pocasie prialo :grinning: .
6. apr 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte .. no dufam ze pocasie vyjde lepsie ako pred rokom .. dufam ze bude super ... tesiiiime sa :slight_smile:
8. apr 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa už tiež teším, snáď počasie bude lepšie ako vlani. ...
Claudi mali by sme sa dohodnúť kedy začneme debatovať o tej strave a tak...Myslím že ale začiatkom júna by to mohlo stačiť
8. apr 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moze byt :dizzy_face: :dizzy_face: dame to tak, ze koncom maja rozpisem ip-cky vsetkym a zaciatkom juna sa nahlasia penzie :slight_smile:
9. apr 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúj baby ja sa uz tak tešim...fakt hlavne to počko.
12. apr 2010 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa tiež tešíme, dúfam že penzión, strava a aj počasie bude lepšie ako vlani :sweat_smile:
13. apr 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dievčence, ja sa tiež už veeeľmi teším ale zároveň som trochu smutná, lebo som sa včera dozvedela, že práve vtedy je u nás (na Kyneku-blízko NR) Guláš cup 2010...to býva každý rok taká súťaž vo varení guláša a môj svokor sa tam vačšinou hlási a varí sa kotlíkový guláš... Naposledy sme sa zúčastnili, ked som bola ešte tehulka a veeelmi som sa na to už tešila, že ked už bude drobec na svete, že pojdeme aj s ním...býva to do neskorej noci, ohnostroj a tak...tancuje sa na ihrisku..no proste super nálada :slight_smile: A vraj teraz to má byt v tú sobotu, ked ideme na stretko...ale tak pri najhoršom by sme si v sobotu večer odbehli alebo čo..ved to máme kúsok...uvidím ešte ako to spravíme :unamused: Minulý rok to bolo tiež ked sme boli na stretku, ale to mi ľúto nebolo, lebo to v Nitre lialo celý víkend, takže to by sme aj tak nešli....
14. apr 2010 o 07:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kamil sak odbehnete a hotovo :dizzy_face:
14. apr 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď hej, jasné :slight_smile: , len mi je to ľúto, že sa nebudeme venovať stretku naplno...v sobotu je jediný deň, kedy sme tam všetci celý deň, od rána až do večera..a určite bude aj žúrka pre drobcov..ale šak nejak to vymyslíme :wink:
14. apr 2010 o 11:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vsetko sa da, len treba chciet :grinning: :grinning: a mysliet :grinning:
15. apr 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie všetko.. Na dvoch miestach naraz neviem byt.. :grinning:

Možno bude v sobotu večer pršat a bude po probléme, aspoň sa budeme naplno venovať stretku :wink:
15. apr 2010 o 22:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka neboj ved guláš navarime aj my ked každá dochutí lepší na svete niet :grinning:
21. apr 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci to si pekne povedala :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok