Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
16. jún 2010

@winona24 tak mam napisat do penzionu, ze urcite nepojdu? juuj chudatko Petulko ☹ ☹

winona24
16. jún 2010

@claudinka na 100% NIE ☹ ☹

eweny
16. jún 2010

dobry den pisem za svetlanku som jej priateľ. S Peťkom su stale v nemocnici, maly dostal tretiu infuziu. Vyhadzal sa cely na chrbte a ruckam, najskor to vyzeralo na potnicky ale ked mu vystupili aj teploty tak bolo podozrenie na šarlach. Ak pojde vsetko dobre zajtra alebo v piatok pojdu domov na doliečenie takze nasa ucast na stretku odpada, co nam je luto.

claudinka
autor
16. jún 2010

drzime palceky, nech je co najskor v poriadku 😉 😉

claudinka
autor
16. jún 2010

Cakam este na odpoved z penzionu. Som pisala tu otazku ohladom storna, ale akosi mi teta riaditelova neporozumela, tak som jej ju napisala znova. A este zopar otazociek som mala, takze ak odpise, hned to sem prepisem 😉

ka3n
16. jún 2010

ew :(( ..to mi je velmi lúto..ten sarlach, je teraz velmi rozšírený.

claudinka
autor
16. jún 2010

Storno poplatok sa platí z celej ceny ubytovania, nie zo zálohy,
ako ste si zle vysvetlili.To znamená, že pri platbe pobytu sa
Vám storno poplatok odráta zo zálohy, ktorú ste už uhradili.

V penzióne sú vyhradené fajčiarske a nefajčiarske priestory,
tiež sa dá fajčiť pred penziónom a na terase.

Strava, ktorú máte zabezpečenú, je jednotná, pripravený bude
jedálny lístok.V penzióne je počas celého dňa otvorená reštarácia
so širokým výberom jedál, pízz a nápojov.Nosiť si jedlo na izbu
nie je povolené.Chladničky na izbách nie sú, ale máte možnosť
uskladniť si jedlo pre detičky v chladničke v kuchyni.

V prípade ďalších nejasností nás kontaktujte.

ka3n
16. jún 2010

.nosit si jedlo na izbu nie je povolene..to hadam tym nemyslia aj nejaku tu vyzivku a keksi pre maleho 🙂)

..ale som rada, ze je tam restika cely den otvorena, aspon nemusim brat krpcov jedlo a tym padom o starost menej.

claudinka
autor
16. jún 2010

asi tym myslia cele porcie obedu a tak 😉 😉

ka3n
16. jún 2010

.asi asi 🙂

natasa8
16. jún 2010

s tym stornom.. to znamena, ze baby ktore sa teraz odhlasili si musia aj tak doplatit celu sumu ubytovania ako keby tam boli?

ka3n
16. jún 2010

.. natasa tiez mi to tak pride..🙂 sranda..ale asi je totak..co uz.

natasa8
16. jún 2010

neskusime este raz rozoslat IP na nasu skupinu septembrovkciatok, ci nepojde niekto namiesto nich (mozno aspon za tu polovicu co este nie je zaplatena)... podla mna by to bola skoda nechat to prepadnut ked sa to aj tak musi zacvakat....

ka3n
16. jún 2010

natasa, to by bolo to naj, ale neviem ci este niekto chce ist..to skor claudi ma o tom väčší prehlad..podla mna..

kamilka12
16. jún 2010

s tým stornom poplatkom sa mi to zdá dobrá blbosť....Akože ja som sa zmierila s tým, že sa mi možno nič nevráti, (aj ked 40% by sa malo), ale takto im mám ešte vlastne doplatiť ja nejaké peniaze aj keď nejdeme?

rony253
16. jún 2010

tak toto je dobra blbost, ja dufam, ze pôjdeme, ze mojmu muzovi do toho nic nepride, lebo ma porazi. som zvedava, v piatok vam dam vediet ci ideme.

rony253
16. jún 2010

kolko vlastne platime, za stravu za tie dnicky? neviem kde to je

ka3n
16. jún 2010

vsak to ze tie storno poplatky su riadna blbost, clovek nikdy nevie co sa stane, ale tusim claudinka pisala, ze sa platia z celkovej ceny..nie zo zalohy..

claudinka
autor
17. jún 2010

ma to mrzi, tie storno poplatky, ale ja som to nevymyslela,, tak to maju stanovene vo vacsine penzionov a hotelov..

claudinka
autor
17. jún 2010

@eweny pisala som styrom babam, ci nechcu ist namiesto Vas, tak snad sa co najskor ozvu.. ak nie, ako si pisal, pojdete v iny termin

winona24
17. jún 2010

@claudinka claudi ideme my.....

rony253
17. jún 2010

ale v tej tabulke pri jedle je aj ubytovanie 13,50 strava na osobu ako polpenzia je asi ina a nie 25 euro ci nie?

winona24
17. jún 2010

@rony253 rony to je vypočítaná celá suma....koľko vyjde na deň/osobu s plnou/pol/bez penzie raňajky sú 4,20€ ,obed a večera po 5€

natasa8
17. jún 2010

winon... super ze idete.
este otazocka... pisalo sa tu o tom ci sa tam da platit kartou? neviem to najst?

ka3n
17. jún 2010

natasa, kartou sa tam platit neda..aspon sa mi zda..🙂

winona24
17. jún 2010

@natasa8 musíme to zaplatiť cash

claudinka
autor
17. jún 2010

- doplatok za pobyt budete vyplácať v hotovosti, nakoľko máte špeciálne ceny
/ znížené/ - pri platbe cez terminál sú vysoké poplatky

eweny
17. jún 2010

winon, tak ste sa rozhodli?..parada, sme radi..len skoda, ze my tam neprideme ☹ mame tam zavolat?..alebo to nahlasis na mieste ty?

terezicka
17. jún 2010

Kočky tešíme sa na vás, vôbec som nestíhala cez deň, robili nám strechou, nemám ešte nič pobalené, takže som zvedavá kedy pôjdeme dnes spať 😝 Ale teším sa zajtra na vás 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre