Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

kajkas
8. apr 2008

ano,stale mi chodilo po rozume len check point.... tam je tusim pizzerka na poschodi, ci sa mylim? 🙂

evka1310
9. apr 2008

no ja zial neviem teraz kde presne je city point 😒 ale je to taka pasaz s otocnymi dverami. Predavaju tam bizuteriu tusim DIVA ci ako sa vola...blizko New Yorkera... 🙂 🙂
je to dost velka pizzerka a dobre sa tam da najset lebo on tu pizzu fakt robi z poctivych produktov tak ako sa ma.
Klima tam je ak si dobre pamatam, ale co je halvne nefajci sa tam...Viem ze sa to vola Primo piano a je to na 1. poschodi..
ale ak mate akykolvek iny navrh, ja som flaxibilna. 🙂 🙂 pre mna je hlavne aby sa tam nefajcilo, lebo ten cigaretovy smrat mi v tomto obdobi neznesitelne vadi

ladulka20
9. apr 2008

ahojky maminy nevim jestli to neni troufale ze jsem prisla mezi vas ale take cekam ted uz Dominika a termin mam 16.8.2008 tak snad si nektera z vas semnou rada popovidam mejte se fajn ladka 🙂 🙂 🙂

rovni
9. apr 2008

jasne ladulka,mozme pokecat,len si napisala do temy kde sa skor dohaduju stretnutia 🙂
takze skus temy august resp.september 2008 alebo mi napis internu postu 😉 ( druha ikonka z troch co su na konci riadka za menom)
tesim sa na pokec,papa,Lenka

kajkas
9. apr 2008

evka ano, tak to je ta v city pointe... a pre mna je to idealne, kusok odtial je aj ta cukraren s francuzskymi zakuskami 😉

evka1310
10. apr 2008

Francuzska cukraren 😝 😝 ani to neznie zle...🙂 🙂

claudinka
autor
11. apr 2008

takze miesto dohodnute 😉

evka1310
20. apr 2008

😒 nemam do bre spravy. Nakoniec mi par dni pred cestou doktorka zakazala cestovat ☹ ☹ ze je to stres a risk.... ☹ takze aj ked uz mam kupene lsitky a vsetko, tak sme to nakoniec zvazili s manzelikom a ostavame tu...s tazkym srdcom ☹ ☹ tak ale aspon urobte vela foto

claudinka
autor
21. apr 2008

jaaaj to mi je luto eviku.. snad si ale v poriadku a neni to nic vazne 😉

martinna78
22. apr 2008

Babulky, aj ja by som sa s vami rada stretla 🙂 Tak kedy? Teraz ta sobota plati?

kvietocek
22. apr 2008

Hmm, ja akurat v sobotu odchadzam takze tiez nic. Snad nabuduce. Spravte ale vela fotiek 🙂

claudinka
autor
23. apr 2008

sobotaaa?? o com neviem?

claudinka
autor
23. apr 2008

tak sobota plati.. kto sa prida???

claudinka
autor
24. apr 2008

Milé septembrovky,

po pravdepodobne neúspešnom pokuse zorganizovať túto sobotu stretko sme sa dohodli, že by sme spravili už reálne stretnutie budúci víkend v Bratislave, v sobotu..

Dávam Vám to vedieť týždeň!!! dopredu, tak dúfam, že tam nebudem sama alebo len s martinnou78 🙂 a aspoň chvíľočku času si spravíte..

Bola by som veľmi rada, keby ste sa ozvali a pridali k nám..

cemi
27. apr 2008

claudinka, ja by som velmi rada isla, ale 30.4. ideme do prahy na 3 dni. tak dufam ze nekdy priste... 😒

claudinka
autor
27. apr 2008

😉 skoda, ze zase asi nic z toho nebude.. kedze nikto sa nehlasi ku stretku, co je dost smutne.. a ja som si myslela, ze budeme ako septembrovky spred roka alebo spred dvoch.. nevadi

cemi
29. apr 2008

claudi, ja by som sa stretla, ale nejaky iny termin a neviem ci je bratislava to najlepsie miesto.

claudinka
autor
1. máj 2008

oukej ja sa vzdavam teda.. ja mam cas furt, tak nieco dohodnite a ja urcite pridem..

claudinka
autor
4. máj 2008

Milé septembrovky,

po dvoch neúspešných pokusoch zorganizovať stretko som sa podujala poslednýkrát to vyskúšať

Stretnutie sa bude konať dňa 10. mája 2008, čiže v sobotu, v Bratislave.
Stretneme sa o 15. 00 h v centre Bratislavy, v Starom Meste, pred prezidentským palácom na Mierovom námestí (to snáď každý pozná) pri fontáne.
Odtiaľ sa dohodneme, čo ďalej, do ktorej kaviarne či podniku zájdeme, čiže ak má niekto záujem prísť napríklad neskôr a pripojiť sa k nám, nie každý to môže stihnúť na 15. 00, kľudne mi napíšte do IP, že určite prídete, ale neskôr a kontakt na seba, aby som vám mohla dať vedieť, kde sa nachádzame 🙂

Tento oznam je poslaný všetkým septembrovkám, bez ohľadu na diaľku bydliska či inú krajinu, čo keď práve vtedy budete na výlete v Bratislave alebo si tu niečo vybavovať? Tak to radšej posielam všetkým.. odpisovať mi nemusíte, chápem, že tí mimo Bratislavy nemôžu prísť, nemusíte sa ospravedlňovať..

Želám Vám i Vašim bruškám nádherný týždeň 🙂

claudinka
autor
13. júl 2008

Ahojte, mno, babule, uz sa nam to pomalinky blizi..
navrhujem dalsie stretko, ktore dufam uz bude uspesnejsie, kedze uz vacsina ste na materskej dovolenke alebo sa len chystate.. hmh? kto ma nejaky navrh?? 😀 😀 😀

rovni
13. júl 2008

ja sa rada pripojim
v tychto teplach by som mozno navrhla nejake klimatizovane nakupne centrum
ale prisposobim sa vacsine 😉

claudinka
autor
13. júl 2008

rovni to je dobry napad 😀 😀 😀

babuci
13. júl 2008

zadajme teda suradnice na stretko. ja uz som babam hovorila, ze blizko mileticky je jedna velmi prijemna pizzerka a sedi sa tam vonku. co vy na to?

claudinka
autor
13. júl 2008

dufam, ze nas tam konecne zozbiera viac ako nas byva 😀 a pekne sa pofotime aj s brusiskamiiii..
miesto si dohodneme, co tak dohodnut cas, kedy by to asi bolo? zaciatkom augusta ci skor?

novinka
14. júl 2008

a to je len pre septembrovky? 😕 ja som decembrovka... 😒

claudinka
autor
14. júl 2008

kludne sa mozes pridat 😉

claudinka
autor
23. júl 2008

Ake pozerate radi filmiky? Mi tak napadlo uz davnejsie, ze by sme sa mohli zmobilizovat viac tehuliek z Ba a dat si nejaky "babskyyy" zur.. k niekomu domov sa nasackovat, zatiahnut zaclony, kupit chipsy, pukance a vsetky nezdrave veci na trhu a dat si filmovy maraton.. a popritom klebetit 🙂 nema niekto zaujem???

claudinka
autor
23. júl 2008

Moze to byt aj v blizkosti Ba 🙂 tehulkyyyy, co vy na to???

babuci
23. júl 2008

claudi napad to je super, ale nemozes len tak niekomu povedat, ze vies co, prideme k tebe...

rovni
23. júl 2008

claudi napad to nie je zly ale pravdu povediac realnejsie mi to pride niekde v podniku,kaviarni,vzhladom na to ze sa moc nepozname a neviem kto by bol ochotny "poskytnut" svoje sukromie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre