Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
8. feb 2009

vidim, ze si nas clovek 😉 😉 😵 😵

natasa8
8. feb 2009

ozaj... teraz ma napadlo... segra patri medzi majovky 2008, oni planuju tiez stretko a idu sem:

http://www.jasnabungalovy.sk/

kedze som zatial nepozerala nase linky, neviem porovnat, ale mrknite na to 😉

claudinka
autor
8. feb 2009

to tiez nevyzera zle.. len neviem, kedze tam je iba zopar 2-lozkovych, tak tie ostatne su vo viacerych izbach ci ako to maju rozmiestnene?

sasasx
8. feb 2009

ja som uz z tych vsetkych ponuk uplne mimo...;(
vela sa mi toho paci, a uz ani neviem zhodnocovat, co sa oplati viac, co sa paci viac...vsetko ma svoje plusy aj minusy...

claudinka
autor
9. feb 2009

vsak hej, pockajme si na pocet osob a pak 😀

vejinka
9. feb 2009

no vidim ze som vam to iba skomplikovala ☹

sasasx
9. feb 2009

FYI
odpoved z LARION, www.penzionlarion.sk

Dobrý deň

Volné termíny na jún sú 19.-21.6.,26-28.6 ostatné dva termíny sú už obsadené.

Penzion je vhodný pre rodiny s deťmi- pieskovisko, šmýkačka, detský kútik, detské postielky – 3....

Prístup do kuchyne v noci nie je,kludne by sme sa mohli dohodnúť, variťsi môžete chodi ť aj do apartmánu – v kuchynke- tam je všetko- kanvica,mikro.rúra...

Izby sú dostatočne velké na postavenie detskej postielky



Cena na osobu Ubytovanie - 400,-Sk, pre skupinu 11,95 Eur /360,-SK/ 1 osoba x 2 noci = 23,90 Eur

Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma

Dieťa do 10 rokov 320,-Sk/ 1 dieťa

Stravovanie – raňajky Švédske stoly,večera-výber z troch jedál

STRAVOVANIE
RAŇAJKY
POLPENZIA
PLNÁ PENZIA

Ceny v Sk / deň

Dospelá osoba
4 € / 120,50 Sk /
8,30€ / 250 Sk /
11,60 € / 349,50 Sk /

Dieťa do 10 rokov
2,70€ / 81,30 Sk /
6€ / 180,70 Sk /
9,30€ / 280,20 Sk /

==========================================
opat problem co sa tyka kapacity, je tam 19 izieb +2 apartmany
ale inak vyborna ponuka, naozaj...

vejinka
9. feb 2009

waw ta cena ma az zaskocila...ale kapacita je na beton mala 😠

vejinka
9. feb 2009

na to ze je to vlastne cez sezonu ceny su velmi pekneee

vejinka
9. feb 2009

ozaj sasi a ides este niekde pisat??

vejinka
9. feb 2009

co sa penzionov tyka

sasasx
9. feb 2009

co sa penzionov tyka uz asi nie...lebo cakam, kolko nas bude a taky velky penzion co by mal 30 izieb dvjlozkovych som veru zatial nenasla🙂

vejinka
9. feb 2009

jo pockame 😉

kamilka12
9. feb 2009

No baby..ja sa bojím, že keď budeme ešte ten týždeň čakať, už ani tie dva termíny nebudú voľné, čo sú dnes 😒 Ale chápem, že treba čakať, veď ešte sa tu veľa báb nevyjadrilo...

Možno by bolo dobre aspoň mesiac upresniť...takže jún? Možno to viacerým pomože sa rozhodnúť..

winona24
9. feb 2009

ahojte...aj tu mám čo dobiehať...

baby čo keby sme konečne vybrali nejaké cca 3-4 možnosti a poslali im mail...a vybrali najlepšiu ponuku...takto sa tu budú furt len hádzať linky a vyberaťa anič...

vejinka sa snaží o dušu...sa bojí,že si to s tým Liptovom rozmyslíme...

😅

kamilka12
9. feb 2009

Inak super kolotoč:

penzión neviem, lebo neviem počet kolko nás ide,

počet nevieme, lebo nevieme kedy sa ide,

kedy sa ide neviem, lebo nevieme či vtedy bude v penzione volné,

penzion nevieme, lebo nevieme počet kolko nás ide, ... 😀

sasasx
9. feb 2009

winona, ak si pozries dozadu - tak sa uz rozposlali maily, z penzionov sa nam aj poozyvali, zatial najlepsie vyzera horec a larion, aj ceny su vyborne... ibaze je tam mala kapacita - tak max 22 izieb.,ibaze nahlasilo sa tak 30 rodiniek;) takze cakame, kto to potvrdi aspon predbezne a ak to bude viac ako 22, tak budeme musiet hladat hotel - z toho asi najlepsia ponuka je avena, ktoru spominala babuci na zaciatku hned.

kamilka12
9. feb 2009

niečo treba stanoviť na pevno...

sasasx
9. feb 2009

kamilka;)

sasasx
9. feb 2009

ale myslim, ze s najvacsou pravdepodobnostou JUN a LIPTOV su stanovene...aspon podla vacsiny nazorov...jedine koniec maja by pripadal do uvahy, ak by sme vybrali nieco, kde je sezona uz od 1.6 a teda vyhodnejsie by to bolo este v maji (vid napr. galanto)

winona24
9. feb 2009

sasa...ja som to ešte nestihla dočítať...len som postrehla ten jeden mail...resp.odpoveď...

kamilka má ale bohužiaľ pravdu....treba záväzne sa nahlásiť,aby sa mohlo vybavovať...do kedy chcemem čakať...kým bude všechno obsazeno???

kamilka12
9. feb 2009

ok baby, tak sa tu vyjadrujte, nech vieme čím skor, kto by v júni (poprípade koncom mája) išiel.

kamilka12
9. feb 2009

win - určil sa termín, že do 15.2. treba "závazne" povedať či niekto ide alebo nie a treba to nahlásit claudinke, ona nás potom v tabuľke fajká 😉

kamilka12
9. feb 2009

od Claudinky:

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

POPROSIM POTVRDIT POCET OSOB, PRIP. UPRAVIT... DO 15.02.2009 ! ! !
NECH ASPON ORIENTACNE VIEME, CO SA MA VYBAVOVAT, PRE KOLKO OSOB..
DAKUJEM, claudinka

ba80
9. feb 2009

my nemozme len posledny majovy a prvy junovy vikend... zostatok maja a juna mozme... 🙂 😎

winona24
9. feb 2009

ja sa naozaj ospravedlňujem ak reagujem nezainteresovane,ale nemám to dočítané...nebola som tu celý víkend

kamilka12
9. feb 2009

to neva win, preto ti to tu uľahčujeme, aj ja som si včera pýtala nejaké linky, ktoré som nestihla dočítať 😎

sasasx
9. feb 2009

v poho win;)

vejinka
9. feb 2009

takze kocky ozaj sa moze stat ze nam volne terminy vyprsia v tych penzionoch...ja by som rozhodnutie posunula tak do stredy a hned ked sa bude vediet pocet zaveznu objednavku poslat

ba80
9. feb 2009

tie terminy v larione nam vyhovuju, len je tam fakt malo izieb, ked nas chce ist tolko... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre