Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
9. feb 2009

takze ideme aj my dospeli spat...ani to s nim nehlo...je tuhy 😉 takze dobru noc kocky 😉

bubinko83
9. feb 2009

no ako to vyzera stym stretkom ? Nechce sa mi čitat dozadu.Približi mi niekto, kto, kde a ako?

sasasx
9. feb 2009

bubinko zatial to vyzera na JUN a LIPTOV
zatial sa nevie kde lebo nevieme kolko bab naozaj prejavi zaujem... ak nas bude viac ako 25 rodiniek tak penzion nenajdeme a ideme dpo hotela

sasasx
9. feb 2009

bubi a ty si pisala claudi ze mas zaujem lebo som ta nevidela v tabulkach

bubinko83
9. feb 2009

sasax.ešte som jej nepisala,ale chystam sa,diky moc za info.pa zatim 😉

sasasx
9. feb 2009

Ahojte

ako sme sa tu vcera bavili o tabulkach, tak sme sa rozhodli spravit nejaku tabulku, ktora bude zdielana na internete, aby sme do nej mohli aktualne doplnit na com sa tu dohodneme, prip. pocet a pod.
je to na ulahcenie roboty, aby sa tu nemusela kopirovat furt nanovo tabulka ktoru spravi claudi

Tabulku najdete na

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

list ZOZNAM obsahuje info o tom, kto sa hlasi, pocet osob, termin, a pod. = CLAUDI prosim podoplnuj tam info uz z tabuliek ktore si robila, prip. dalsich ludi, ak ti poslali IP

list PONUKY obsahuje zakladne info o ponukach, o ktorych sme uvazovali, resp. od nich prisla odpoved, sedo vyznacene su tie, ktore su nevyhovujuce z dovodu ceny alebo nizsej kapacity ale nechala som ich tam, keby sme sa k nim chceli vratit.
Pri AVENE a STRACHANOVKE este cakame na odpoved.

Na liste ZOZNAM su aj 3 stlpce = HOREC, LARION, AVENA = kde by sme mohli zahlasovat🙂 len neviem ako presne , ci ked niekomu vyhovuje iba niektory termin tak to tam napise?

tak, zatial tolko odomna a idem rozmyslat do ktoreho hotela napiseme, kedze sa stale rozrastame... nepribudne do juna ziadne nove babo nahodou?;)

kamilka12
10. feb 2009

sasasx - tabuľka vyzerá super, v mene všetkých septembroviek ti ďakujem za to, že si sa s ňou večer potrápila 😉 a taktiež aj CLAUDINKE za tie doterajšie všetky tabuľky s ktorými sa natrápila 😉

terezicka
10. feb 2009

Baby prosím vás tak ste dohodli aj presnejší termín ak to bude v júni? Lebo v máji fakt si nedovolím ísť niekde keď sa musím učiť na štátnice. Ja viem že oddych by mi spravil dobre ale nebudem sa potom stíhať učiť.

kamilka12
10. feb 2009

terez presnejší termín ešte nevieme..

v tabulke čo spravila sasasx sú penziony aj s dátumami, ktoré sú ešte volné, tak skús pri svoje meno napísať, ktorý dátum by ti vyhovoval najviac..

terezicka
10. feb 2009

Ok Kamilka idem sa na to pozrieť 🙂

terezicka
10. feb 2009

Už som to tam napísala že odkedy to mne vyhovuje

claudinka
autor
10. feb 2009

co tu nove? 😝 okrem tabulecky.. dakujeme sasasx ale moja je aj tak krajsiaaa 😀 😀

vejinka
10. feb 2009

no vyzera dobre ta tabulka..samozrejme claudi ty mas recht na tabulky 😉

sasasx
10. feb 2009

claudi samozrejme su tvoje tabulky krajsie...ovela;) a mozes sa vyhrat aj s touto...lebo teda neberte ju ako MOJU tabulku, ale ako NASU... - prave preto som chcela aby sme ju vsetci sharovali;)
inak ziadna nova odpoved z hotelov, ci penzionov neprisla... tak ak sa dam dokopy (boli sme cvicit a na prechadzkae) tak asi zavolam do tej aveny, ze ci maju nieco volne... a skusim napisat este do tej sorey rpedsa len?

sasasx
10. feb 2009

claudinka ty ides 7x na stretko? lebo v tej tabulke si 7 krat na zaciatku napisana;)))) no nic idem pozriet, kto tam bol napisany a asi si to priebezne budem savovat k sebe;)

perlab
10. feb 2009

Ahojte, urobila som kuk do novej tab /super sasa/, niekto mi tam už doplnil čo som chcela /asi claudi, vďaka/, tak zatiaľ pa

sasasx
10. feb 2009

baby len pre info, napisala som do sorey - ze ci by nam vedeli odporucit nejaky ich hotel na stretavku, tak som zvedava, ci a co odpisu...

finanzata
10. feb 2009

caute baby, dlho som tu nebola. ten napad je fajn. ja by som tiez musela hodit rec s manzelom. ale na maj nic nemame a je to myslim dobry datum 🙂 a babuci ma pravdu. myslim, ze bez manzelov to nema velky zmysel. 😀

vejinka
10. feb 2009

ahojte..pockame na odpoved zo sorey a aveny

claudinka
autor
10. feb 2009

sasasx neviem, preco som tam bola 7x.. ja v tom nejsom 😀 akurat som dopisovala misik a matku, s ktorymi som dnes volala..

vejinka
10. feb 2009

idem mrknut tu tabulku ze kolko nas atial ide

claudinka
autor
10. feb 2009

jasnacka.. no a mame ten liptov urcite isty babulky? lebo aj inde su vselijake rozne penzioniky a vselico ine.. nezabrdam, len som sa dnes bavila s kamoskou a ta len kukala, ze preco prave liptov, ze su aj rozne ine krasne lokality..

vejinka
10. feb 2009

nooo uz sa to rozrastlo

sasasx
10. feb 2009

no ja som uz pozerala penziony po celom slovensku a nic moc vacsie som nenasla..este teda jeden na donovaloch, ale ten mal iba zopar izieb so samotnym wc, ostatne mali na chodbe, takze to som neriesila dalej...
claudi, ake este lokality napr. ? lebo ak sa chcem drzat aspon +- stredu slovenska, tak ma napada uz len okolie banskej stiavnice...
a teda este liptov samozrejme kvoli veji;)))

vejinka
10. feb 2009

akoze baby nedrzte sa mna pokial xcete ist inde..tak chodte 😉

claudinka
autor
10. feb 2009

sak to bol len napad.. musim aj zabrdnut 😀 mne sa liptov paci 😉

kamilka12
10. feb 2009

mne je jedno kde to bude. Inak sranda, že vooobec netúšim ako sa tam dopravíme, kedže síce auto máme, ale len tak po meste s ním behať, ďalej by to nezvládlo,...no tak uvidím čo vymyslíme. Takže ja ked neviem ako, ale určite ideme 😀

kamilka12
10. feb 2009

nie ja, AJ

vejinka
10. feb 2009

no my auto nemame 😔

kamilka12
10. feb 2009

veď aj my, ...akoby sme ho ani nemali.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre