Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

winona24
11. feb 2009

😀 😀 😀 😀 claudi to je na dlhé vysvetľovanie

winona24
11. feb 2009

ja som pako baby.... 😀 😀 😀 😀

jo už nech je to stretko.... 😅

claudinka
autor
11. feb 2009

jo jo uz nech je! 😀

kamilka12
11. feb 2009

Baby, ako to je? Tie čo majú napísané v tabulke že "A", tak to je už naozaj isté? Myslím tým, či si to tam dávala claudi ty podla toho ako ti baby písali do IP alebo si to tam baby dávali teraz seme? Lebo aby sa nestalo, že potom, polovica povie, že oni nakoniec nejdú...nech sú tam napísaní naozaj tí, čo majú vážny záujem.

claudinka
autor
11. feb 2009

hej, vacsinu som tam davala ja, co mi potvrdili ip-ckou 😉

sasasx
11. feb 2009

kamilka, ano A si bud baby dopisali same, alebo cez claudi a IP ... ako vazny zaujem...
napr. ale niektore baby maju vazny zaujem s ohranicenim terminu, prip. napr. babuci ma vazny zaujem, ak tam bude dostatocny priestor na relax

kamilka12
11. feb 2009

aha, lebo sú tam aj baby, ktoré sa v tejto téme neukázali, tak ale ked ti to napísal do IP claudi, tak je to ok 😉

claudinka
autor
11. feb 2009

hej, ja som vsetkym pisala IP-cky a viacere mi odpisali, tusim aj vsetky 😉 len teraz na tu poslednu som zvedava, ktora kedy napise 😝

vejinka
11. feb 2009

idem mrknut na tu tabulecku

vejinka
11. feb 2009

neda sa mi pozriet ☹

kamilka12
11. feb 2009

jeej kolko štvorčekov tam je, ste tam asi viacereee 😀

ewulqa
11. feb 2009

uz som sa napisala do tej tabulky

vejinka
11. feb 2009

mne to nejde ☹

claudinka
autor
11. feb 2009

jak to?

vejinka
11. feb 2009

neviem proste mi vypisuje error

sasasx
11. feb 2009

veji skus mozno teraz ja som ta mala u seba otvorene 2x a mozno som nieco zblbla...alebo skus znova a znova...🙂

vejinka
11. feb 2009

nejde.....skusam furt a nejdeee

sasasx
11. feb 2009

skus este toto, ono tam obcas dava za to spreadsheets nejake cisielka ... ale i tak to vzdy odkazuje na to iste

sasasx
11. feb 2009

odpoved zo SOREA

dakujeme za prejaveny zaujem o sluzby spolocnosti SOREA.

Z nasich hotelov v oblasti Liptova, Vam mozme ponuknut hotel Máj v Liptovskom Jáne. Hotel Máj poskytuje siroku skalu relaxacnych moznosti ako pre dospelych, tak i deti. Hotel ma vnutony aj vonkajsi termalny bazen. Vonkajsi bazen je otvoreny v mesiaci jul, august.
Odporucam obratit sa s Vasou poziadavkou priamo na hotel Máj, kde Vam marketingovy pracovnik bude vediet pripravit ponuku podla Vasich poziadaviek. E-mailovy kontakt hotela: maj@sorea.sk

-------------------
tak co napisem priamo na ten hotel maj...?

kamilka12
11. feb 2009

super super, napíš aj tam 😉

kamilka12
11. feb 2009

aj ked dopredu sa obávam ceny 😒

claudinka
autor
11. feb 2009

kvietocek mi pisala este davnejsie: NIekto pisal aj o Sorea..no za to moc niesom. V jednom z tych hotelov som bola v Tatrach a veru nikdy viac. Nie ze by sa to nedalo ale nadsena som nebola hlavne z personalu v jedalni. Ono s takym drobcom na teba aj tak budu na vacsine miest zazerat ale ked to budete objednavat a poviete dopredu ze s detmi tak by to mohlo byt ok.

sasasx
11. feb 2009

no ja som bola tiez v Sorey v Piestanoch a ten personal bol taky nemastny neslany, nieco dobre, nieco zle... ibaze napisala som predsalen do sorey, lebo oni uz maju v sieti velmi vela hotelov a kazdy moze byt iny...
tak ja tam idem napisat, zvysim pocet na cca 30 rodin s 30 babatkami, uvidime, ako zareaguju a aku cenu nam vedia teda ponuknut
tusim v liptovskom jane maju este jeden hotel, ale ten je bez bazena...

sasasx
11. feb 2009

tu najdete kalkulaciu zo strachanovky v peknom formate... som prisla na to, ze sa to tam da uploadovat🙂

http://spreadsheets4.google.com/ccc?key=px3hiLO...

claudinka
autor
11. feb 2009

jeeej krasa supeeer 😵

claudinka
autor
11. feb 2009

ked budem mat cas, si to nastudujem 😉

vejinka
11. feb 2009

krasa..

jurocko
11. feb 2009

supeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🙂
a obedy su dost drahe ale asi to je normalne však?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre