Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
24. júl 2008

babu pravdu mas 😒 ja len keby mal niekto volny bytik.. ako na strednej 😀

rovni tiez mas pravdu.. hmh.. tak filmiky asi padaju, ale to stretko by uz raz mohlo vyjst 😀

rovni
24. júl 2008

ja som k dispozicii v podstate kedykolvek 😀

claudinka
autor
25. júl 2008

tak s tebou urcite ratame 😉 zaciatkom augusta by sme to mohli spachat, mesiac pred nasimi dnami "D" 😀

claudinka
autor
2. aug 2008

mnoo tak ako to vyzera?? 😀

rovni
4. aug 2008

ja sa dogúľam kdekoľvek 😉
kto by ešte okrem mňa a claudi prišiel?

perlab
5. aug 2008

Ahojte baby, práve som dočítala tieto tri stránky, na ktorých sa snažíte /teda klaudinka sa snaží/ zorganizovať stretko a musím povedať, že som sa dosť zabavila. Žiadna škodoradosť, len ma to pobavilo ako najskôr chcú prísť všetky a nakoniec nemôže žiadna. Je to tak, pretože v konečnom dôsledku sa nechce nikomu teperiť s veľkým bruškom z TN, či dokonca z IT do BA. Ja som z NR, tak isto septembrovka, rada si pokecám na nete, ale už v tejto fáze by sa mi nechcelo teperiť do BA na stretko, hoci určite by bolo super. Stretnite sa tie čo ste z BA, veď to je pre vás vychádzka do mesta, napíšte ako bolo, urobte fotos, nech závidíme, a my sa pridáme možno neskôr s bábätkami /tak o pol roka/. 😉
Ak nič iné, možno som týmto niekoho vyprovokovala a pridá sa k vám a to stretko klaudi nakoniec uskutočníš. Veľa zdaru.
Zdravím všetky septembrovky! 🙂 😉 😅 😵

claudinka
autor
5. aug 2008

perlab 😀 😀 😀
vsak o tom to je.. ja ani nehovorim, ze by mali prist tehulky mimo Ba, vsak nas je dost z Ba a to sa nevieme aj tak stretnut.. kde este potooom.. no sak ale aspon som Ta pobavila 😉

rovni co tak buduci tyzden v piatok? 😉

rovni
5. aug 2008

claudi-moze byt 😉

novinka
6. aug 2008

babyyy, ja sa rada stretnem ale buduci piatok idem doktorovi do NR a neviem ci tam neostanem aj na vikend, ale vsak vy sa mozte stretnut a ak budete chciet, tak mozme este raz ked budem moct aj ja. 😉 ja myslim, ze teraz je to pohodlnejsie ako o pol roka s kocikmi ked sa ledva dostaneme kamkolvek. tolko kocikov tazko strpia v nejakom podniku. zazila som to a boli dost neprijemni, vsade im zavadzali. 😠

perlab
6. aug 2008

Super ako som vás nakopla! 😀 Tak nech sa vám to vydarí. Novinka, a ty komu chodíš do NR /myslím doktorovi/, ak to nie je tajnosť. 😎

novinka
6. aug 2008

perlab chodim Juhasovi. je fajn ale pomaly mi zacina robit problemy to cestovanie. si z NR?

perlab
6. aug 2008

Som z okolia NR, 15km. Ja chodím Kozárovi, budem u neho aj rodiť.

claudinka
autor
6. aug 2008

TAAAAAKZE BABULKY, STRETKO BUDUCI PIATOK..
KVOLI VAM SME SI DALI MARTINNA70 A KVIETOCEK BUDUCI PIATOK CVICENIE NA 15.30, TAK PRED NIM ALEBO PO NOM DAVAME STRETKOOOO, KTO SA PRIDA?

slavica2
7. aug 2008

ak neporodim dovtedy a vsetko bude ok, pridavam sa 🙂

rovni
7. aug 2008

slavi--nestras s porodom 😉
ja sa tiez pridam

ba80
7. aug 2008

ahojte, ak nam do toho nic nevlezie, tak by sme sa pridali aj my dve... 😉

claudinka
autor
7. aug 2008

😀 😀 😀 a kde by Vam to najviac vyhovovalo - ruzinov alebo niekde v meste?

claudinka
autor
9. aug 2008

taaaaaakze okolo 17.00 moze byt??? 😀

babuci
10. aug 2008

aj ja sa pridavam podobne ako slavi 🙂

claudinka
autor
10. aug 2008

😀 😀 😀 tak kedy a kde?

claudinka
autor
10. aug 2008

zase si pisem sama so sebou 😀 😀 😀

babuci
12. aug 2008

claudi dajme to v piatok alebo v nedelu pred obedom a dame si tam pizzu. co ty na to?

babuci
12. aug 2008

mne maju prist v piatok nasi z NZ tak neviem ci sa mi bude dat odist.... uvidim.

rovni
12. aug 2008

co tak stvrtok? 😉

slavica2
12. aug 2008

mozme aj stvrtok alebo piatok na obed 🙂

claudinka
autor
13. aug 2008

obedik? a nebude tam vtedy vela ludi cez obed?
ja som v piatok dost rozlietana a na obed mam ist s kamoskami.. 😒
a sme sa aj s matkou bavili, ze pekne po cviceni budeme hladne 😀 😀 a nebude tak velmi teplo ako cez obed.. ja mam cas aj vo stvrtok, tak kedy teda? 🙂

claudinka
autor
13. aug 2008

dobre babulky.. po pokeci s martinnou78 a misik to dame na stvrtok, ked aj babuci to vychadza tak lepsie..
tak sa prisposobime vacsine 😉

tak teda ZAJTRA sa stretneme na Kosickej v pizzerke.. O kolkej Vam to vyhovuje, o 11.00 - 12.00?
Lebo Matka ma o druhej stretko v Petrzalke, tak aby to stihala.. hmh?

BABUCI, ked tu budes, napis prosim Ta nazov tej restiky, aby sa nam lepsie bludilo 😀 😀

slavica2
13. aug 2008

ok ja tam budem mnaaam pizza, len mi napiste, ktora pizzeria a presny cas

claudinka
autor
13. aug 2008

babuci napisala: baby ta pizzerka je na lavej strane ked idete od Mileticky, tzn na opacnej strane ako je Predeti. Je to skor blizsie k Mileticke. Oproti je nova grecka restika. Sedi sa vonku a je to tam velmi prijemne.

slavica2
13. aug 2008

ok tak dajme cas o 11:30, aby sme sa necakali hodinu, lebo to ja nevydrzim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre