Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

estella
17. feb 2009

to bude adrenalin.... 😀

jurocko
17. feb 2009

nahlasila som sa

silwietta
17. feb 2009

claudi ty by si ma nechala spat na chodbe? 😝

claudinka
autor
17. feb 2009

silvi teba by som uchylila 😵 😵

kamilka12
17. feb 2009

inak claudi, aj ked sme za Larion, v prípade, že by nám neprešiel by si súhlasila aj s iným nie? Lebo ja ano, tak si myslím, že by sme sa mohli napísať do všetkých políčok, lebo na konci vyjdu skreslené údaje. Napr. nenapíšeme sa do Horca, a tak vyjde, že do Horca chce íst napr. 10 ľudí, čo teda znamená, že sa tam vojdu, ale skutočnosť bude iná, lebo ak sa neodhlasujem Larion, tak my pojdeme tiež do Horca...Jáj neviem či ma chápete, ale ten systém nie je moc dobrý ako to píšeme...ale neviem ako to robiť, aby na konci vyšiel reálny počet rodín...

kamilka12
17. feb 2009

dajme všade "A" a pri larin dáme "A na druhú" (neviem ten znak nájsť) 😀

claudinka
autor
17. feb 2009

a termin uz mame teda isty? 🙂
najprv stanovme ten.. alebo sa dohodnime nejako, aby to vyslo..

claudinka
autor
17. feb 2009

ja som dala tri A-cka pri Larione 😉 😉

kamilka12
17. feb 2009

do stredy sa určilo, že sa treba vyjadrit k termínu, tak čakáme do zajtra?? a ked budeme vediet termín, ktorý vyhral..tak sa zavolá do tých penzionov, či to tam je volné..? To budeme už aj vediet kolko nás ide, takže ľahšie určíme aj penzión,. Takže babenky, ktorým vám vyhovuje termín aj ten aj ten, napíšete sa aj tam aj tam, aby na konci sme vedeli koľko nás ide. A tí čo sa napísali iba do jedného termínu, porozmýšľajte, či sa vám predsa len nedá íst aj v tom druhom termíne (to som prípad napr. ja, ale ja fakt nebudem moct ten druhý termín - preto sa tam fakt ani nepíšem).

kamilka12
17. feb 2009

idem sa dať tak aj ja 😉

A tam, kde "A" nebude, znamená, že tam ten konkrétny človek voooobec nechce íst, čiže v prípade, že sa to odhlasuje aj tak tam nepojde...

kamilka12
17. feb 2009

Idem si to tak dat aj ja 😉

A tam, kde "A" nebude,znamená, že tam ten konkrétny človek v žiadnom prípade nechce íst, čiže aj keby sa to odhlasovalo aj tak tam nepojde, ok?

kamilka12
17. feb 2009

alebo ako to tam už vlastne píšete...napíše sa tam "N"

kamilka12
17. feb 2009

supiš, už to v tabulke pekne pribúda 😉

claudinka
autor
17. feb 2009

kamil ta posledna veta 😀 nemchapem 😝

kamilka12
17. feb 2009

jááááj 2x som to sem poslala. jajaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😅

kamilka12
17. feb 2009

ktorá? 😀

vejinka
17. feb 2009

MATE Z TOHO HOKEJ SLECNY 😀 😀 😀

claudinka
autor
17. feb 2009

A tam, kde "A" nebude,znamená, že tam ten konkrétny človek v žiadnom prípade nechce íst, čiže aj keby sa to odhlasovalo aj tak tam nepojde, ok 😀 😀

vejinka
17. feb 2009

dievcatka moje krasne..ak nas bude tolko ako to tu vychadza tak larion papa 😢

ved nezufajte aj ked larion nevyjde..halvne aby sme boli spolu a spoznali sa nie??

kamilka12
17. feb 2009

claudiiiii - no ved že to N, alebo poprípade ked tam nič nebude znamená, že tam nechce ten človek íst...Napr. Terezicka dala "N" pri Avenu, to zn. že aj keby ju odhlasujeme, ona tam nechce íst, teda sa odhlási...(to bol iba ako príklad). Alebo aj ked tam je "N" možno tam nakoniec pojde? Čo znamená "A" a "N" ?? 😀 😀

vejinka
17. feb 2009

HLASUJE SA UZ LEN DO ZAJTRA!!!
KDE BUDE NAJVIAC aCIEK TAM SA ZBALIME A POJDEME... 😉 ALE KOCKY MOJE DRAHE...TO ZE PRI PONUKE PISETE VIAC ACIEK AKO JEDNO NEMA VPLYV 😉 JEDNA OSOBA JEDNO aCKO 😉

claudinka
autor
17. feb 2009

no tak ja uz som mimo.. 😝

kamilka12
17. feb 2009

ok,idem si to zmeniť 😔

claudinka
autor
17. feb 2009

vejus pisali sme preto, lebo ked niekto suhlasi so vsetkymi variantami, tak tato sa mu paci najviac.. chapes?

kamilka12
17. feb 2009

vejiii- ty si nás jak zrušilaaa 😀

vejinka
17. feb 2009

CLAUDI aby to nebolo zmanipulovane ...tak moze dat jedna osoba iba jeden krat acko ale moze ho dat do vsetkych styroch ponuk...chapajdos? 😉

kamilka12
17. feb 2009

ok, dáme teda jedno A a do poznámky napíšeme "jednoznačne Larioooon" 😀

claudinka
autor
17. feb 2009

no som z toho jelen, ale ako poviete, damy 😉 😉

claudinka
autor
17. feb 2009

to je uplna haluz, ked tam stvorceky behaju.. mali by sme tam komunikovat 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre