Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
13. aug 2008

ok dohodnute 😉

sjuzocka
13. aug 2008

no tak teda ste to dobre dohodli, ja mam zajtra o 11tej dokyho... tak nist :P

perlab
13. aug 2008

No sjuzocka, hádam nechceš, aby to menili! Kde si bola doteraz? Ja im už týždeň držím palce nech sa konečne babenky stretnú. Tak dobrú chuť! 😀 😉

claudinka
autor
13. aug 2008

perlab 😀 😀 😀

sjuzocka vsak dobehni potom za nami, kde mas dokyho?

kajkas
13. aug 2008

ak......... tak sa zastavim aj ja cestou z poradne... 😉

sjuzocka
13. aug 2008

perlab, to bych si nedovolila 😝 je tazke zosuladit program tolkych ludi, takze pridavam sa k drzaniu palcov 🙂 claudi dokyho mam na antolskej len uuuu to je fakt tazko pvoedat kolko to potrva, lebo tam to funguje tak ze cakas a cakas a cakas a este cakas a potom sa mozno dockas, to uz byva pod tebou vysedena jama v stolicke :P predpokladam ze najskor sa odtial pohnem o dvanastej, optimisticky odhad. este mozem skusit sa predbehnut :P ale to som robila naposledy v rade v skolskej jedalni :P a uz vtedy to bolo o hubu :D

kvietocek
13. aug 2008

ahojcek. Oki, mne to vyhovuje len si to musim zapisat lebo moja skleroza sa zhorsuje. Dajte potom vediet presny cas...mnaaaaam pizza...

claudinka
autor
13. aug 2008

kajkas 😉

sjuzocka tehulky neobjednavaju? tak to by som nezvladla tam cakat.. 😒 ja vzdy pridem a hned idem dnu.. vsak sa predbehni, ak tam nebudu tehulky.. na to mas snad pravo..

kvietocek tesime sa

rovni
13. aug 2008

co sa tyka mna-moze byt 😉 a nevie niekto nazov tej pizzerky?alebo je tam len tato jedna?lebo ja som schopna netrafit 😀

martinna78
13. aug 2008

Caute babule, tak dorazim aj ja na 11.30, skoda, ze mam potom dalsie stretko so spoluziackami, no nevadi, sa tesim na vas 😉

claudinka
autor
13. aug 2008

rovni nevieme nazov.. ale snad kde neuvidis brucha, ides dalej, kym na ne nenatrafis 😉

matus tesime tesime 😉

ba80
13. aug 2008

ahojte, tak my nedorazime... ☹
...idem podat hlasenie do septembroviek...

claudinka
autor
13. aug 2008

preco nie? ☹

claudinka
autor
14. aug 2008

jaaaj uz viem, sak si pisala, ze teraz dva tyzdne musis doma lezat.. tak drzim palceky, nabuduce sa uvidime..

stretko bolo uspesne 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

perlab
15. aug 2008

No baby super, tak vám to konečne vyšlo. Dobre vyzeráte pupkáčky. 😉 Len Claudinka sa skrývala za objektív. To ťa nemal kto odfotiť? 😒

claudinka
autor
15. aug 2008

perlab 😀 😀 😀 babuci ma este zopar foteciek, tam sa vyskytujem tusim na dvoch aj ja 😉 tak ich sem potom hodim, nemaj boja 🙂 len skoda, ze sme si pupcoky neodfotili zboku vsetky ☹

claudinka
autor
24. okt 2008

Mile uz mamicky,
v priebehu buduceho tyzdna by sme radi urobili take mini stretko v Bratislave, kde by sme mohli nasich drobcov zoznamit nazivo 😉 co vy na to?
Miesto konania bude Caribic restauracia v ruzinove hned za domom kultury.
http://www.caribics.com/index.php?option=com_co...

Kedy mate cas? Ktory den Vam vyhovuje? Isli by sme tam niekedy okolo obedika, okolo jedenastej..

zelmirka1
24. okt 2008

Ahojte maminky, ozve sa mi niaka mamicka zo Ziliny ktora ma tiez niekolkotydnove babetko ? Ja mam mesacneho synceka /prve dietatko/ a rada pokecam a pripadne sa rada stretnem a budeme kocikovat spolocne.

slavica2
24. okt 2008

claudi mne stvrtok 🙂

claudinka
autor
24. okt 2008

stvrtok moze byt.. co vy na to?

claudinka
autor
24. okt 2008
ba80
28. okt 2008

jeeej, ked nam do toho nic nevlezie, tak sme tam... 🙂)

claudinka
autor
28. okt 2008

juuuj super tak uz sme styri a s babu asi pat 😀 😀

euphoria
28. okt 2008

Ahojte mamicky, prijmete medzi seba ešte jednu septembrovku? resp.dve, mna a moju Vikinku.Som tiez z BA, z Ruzinova.

claudinka
autor
28. okt 2008

jeeeej urcite, budeme radi 😉 😉

claudinka
autor
29. okt 2008

babule, zajtra ma byt skaredo, tak to nepresunieme??? ma silno fukat a liat jak z krhle ☹ ☹

claudinka
autor
29. okt 2008

a nabuduce urcite pride aj kvietocek, ktory zajtra nemoze, aj babuci, aj natasa8..

slavica2
29. okt 2008

ahoj claudinka, prepac, ze az teraz sa ozyvam, dva dni som mala navstvu a teraz som sa vratila z husaciny, som bola s kolegami 🙂
ako chces, kludne mozme stretko presunut aspon nas nabuduce bude viac 🙂 tesim sa na vas vseky aj na babetka 🙂

claudinka
autor
30. okt 2008

nevadi slavic, ospravedlnenie sa prijima 😉 😉
tak si mala teda perne dni, paradicka.. aspon si sa nenudila a trosku sa odreagovala od ustavnej staroslivosti 😅
tak snad spravime stretko co najskor, kym su detuse take malicke.. 🙂 cem foteckyyy spravit 🙂

ba80
30. okt 2008

caute, nevadi, v pohode... tak mozno nabuduce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre