• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie "septembrovky 2008"

13. septembra 2013 
autor
ok dohodnute :wink:
13. aug 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak teda ste to dobre dohodli, ja mam zajtra o 11tej dokyho... tak nist :P
13. aug 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No sjuzocka, hádam nechceš, aby to menili! Kde si bola doteraz? Ja im už týždeň držím palce nech sa konečne babenky stretnú. Tak dobrú chuť! :grinning: :wink:
13. aug 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
perlab :grinning: :grinning: :grinning:

sjuzocka vsak dobehni potom za nami, kde mas dokyho?
13. aug 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak......... tak sa zastavim aj ja cestou z poradne... :wink:
13. aug 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perlab, to bych si nedovolila :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tazke zosuladit program tolkych ludi, takze pridavam sa k drzaniu palcov :slight_smile: claudi dokyho mam na antolskej len uuuu to je fakt tazko pvoedat kolko to potrva, lebo tam to funguje tak ze cakas a cakas a cakas a este cakas a potom sa mozno dockas, to uz byva pod tebou vysedena jama v stolicke :P predpokladam ze najskor sa odtial pohnem o dvanastej, optimisticky odhad. este mozem skusit sa predbehnut :P ale to som robila naposledy v rade v skolskej jedalni :P a uz vtedy to bolo o hubu :D
13. aug 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek. Oki, mne to vyhovuje len si to musim zapisat lebo moja skleroza sa zhorsuje. Dajte potom vediet presny cas...mnaaaaam pizza...
13. aug 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kajkas :wink:

sjuzocka tehulky neobjednavaju? tak to by som nezvladla tam cakat.. :unamused: ja vzdy pridem a hned idem dnu.. vsak sa predbehni, ak tam nebudu tehulky.. na to mas snad pravo..

kvietocek tesime sa
13. aug 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa tyka mna-moze byt :wink: a nevie niekto nazov tej pizzerky?alebo je tam len tato jedna?lebo ja som schopna netrafit :grinning:
13. aug 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule, tak dorazim aj ja na 11.30, skoda, ze mam potom dalsie stretko so spoluziackami, no nevadi, sa tesim na vas :wink:
13. aug 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rovni nevieme nazov.. ale snad kde neuvidis brucha, ides dalej, kym na ne nenatrafis :wink:

matus tesime tesime :wink:
13. aug 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my nedorazime... :frowning2:
...idem podat hlasenie do septembroviek...
13. aug 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preco nie? :frowning2:
13. aug 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaj uz viem, sak si pisala, ze teraz dva tyzdne musis doma lezat.. tak drzim palceky, nabuduce sa uvidime..

stretko bolo uspesne :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=186586
14. aug 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby super, tak vám to konečne vyšlo. Dobre vyzeráte pupkáčky. :wink: Len Claudinka sa skrývala za objektív. To ťa nemal kto odfotiť? :unamused:
15. aug 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
perlab :grinning: :grinning: :grinning: babuci ma este zopar foteciek, tam sa vyskytujem tusim na dvoch aj ja :wink: tak ich sem potom hodim, nemaj boja :slight_smile: len skoda, ze sme si pupcoky neodfotili zboku vsetky :frowning2:
15. aug 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mile uz mamicky,
v priebehu buduceho tyzdna by sme radi urobili take mini stretko v Bratislave, kde by sme mohli nasich drobcov zoznamit nazivo :wink: co vy na to?
Miesto konania bude Caribic restauracia v ruzinove hned za domom kultury.
http://www.caribics.com/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=44

Kedy mate cas? Ktory den Vam vyhovuje? Isli by sme tam niekedy okolo obedika, okolo jedenastej..
24. okt 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, ozve sa mi niaka mamicka zo Ziliny ktora ma tiez niekolkotydnove babetko ? Ja mam mesacneho synceka /prve dietatko/ a rada pokecam a pripadne sa rada stretnem a budeme kocikovat spolocne.
24. okt 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi mne stvrtok :slight_smile:
24. okt 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stvrtok moze byt.. co vy na to?
24. okt 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. okt 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, ked nam do toho nic nevlezie, tak sme tam... :slight_smile:)
28. okt 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuj super tak uz sme styri a s babu asi pat :grinning: :grinning:
28. okt 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky, prijmete medzi seba ešte jednu septembrovku? resp.dve, mna a moju Vikinku.Som tiez z BA, z Ruzinova.
28. okt 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeej urcite, budeme radi :wink: :wink:
28. okt 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule, zajtra ma byt skaredo, tak to nepresunieme??? ma silno fukat a liat jak z krhle :frowning2: :frowning2:
29. okt 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nabuduce urcite pride aj kvietocek, ktory zajtra nemoze, aj babuci, aj natasa8..
29. okt 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj claudinka, prepac, ze az teraz sa ozyvam, dva dni som mala navstvu a teraz som sa vratila z husaciny, som bola s kolegami :slight_smile:
ako chces, kludne mozme stretko presunut aspon nas nabuduce bude viac :slight_smile: tesim sa na vas vseky aj na babetka :slight_smile:
29. okt 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nevadi slavic, ospravedlnenie sa prijima :wink: :wink:
tak si mala teda perne dni, paradicka.. aspon si sa nenudila a trosku sa odreagovala od ustavnej staroslivosti :sweat_smile:
tak snad spravime stretko co najskor, kym su detuse take malicke.. :slight_smile: cem foteckyyy spravit :slight_smile:
30. okt 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, nevadi, v pohode... tak mozno nabuduce :wink:
30. okt 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok