Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

skrecok
19. feb 2009

Jurocko, dobre si to pochopila...pre niektorych sa zda dost vela...

jurocko
19. feb 2009

to sa ti claudi nezda drahe?ake ake styria?viem, ze somakoz marsu?ale ci myslis 2 rodiny?

skrecok
19. feb 2009

aj ja si myslim, ze tam su styria a nie osem a plus pristelky ak chcu.

skrecok
19. feb 2009

jurocko, my sme uz zvyknuti aj na drahsie ubytovanie...to je normalna cena, sice nie lacna.

skrecok
19. feb 2009

Maly mi uz placka, idem este vyvesit pradlo a potom von. Este sa tu zastavim....

claudinka
autor
19. feb 2009

vsak maju napisane v cenniku, ze apartman 2+2, cize 4 osoby, nie?
a maju v tom penzione 2 apartmany, cize dokopy tam moze ist 8 osob taaak 😎

skrecok
19. feb 2009

ano, presne tak, claudi. Aj ja som podla tabulky pochopila.

claudinka
autor
19. feb 2009

ok cize sa este budeme musiet rozhodnut, kto chce ist na apartman.. nebolo by podla mna velmi odveci, ak by do jedneho isli 4 babulky, ktore idu bez muzikov.. ci to neni dobry napad?

skrecok
19. feb 2009

to sa musia rozhodnut...
ja sa este vecer opytam manzelika co by radsej, lebo on pozeral len na cennik apartmanov. 😕

jurocko
19. feb 2009

to ano claudi to by bolo dobre,alemusime sa ich opytat 😵

claudinka
autor
19. feb 2009

predsa len budu mat styri maminy iba styri detuse a kebyze jedno vystraja, mohli by s nim ist do vedlajsej izby..

claudinka
autor
19. feb 2009

jasnacka, tak sa ich opytame, idem pisat ip-cky 😉

jurocko
19. feb 2009

ok claudi a kto idebez muzou?

skrecok
19. feb 2009

ok, babulky. ja uz idem von s malym. zatial sa majte krasne, papa a vecer sa ozvem. 😉

claudinka
autor
19. feb 2009

uz som babam napisala.. sice apartman by som brala aj ja, ale im sa urcite bude viac hodit..
a kuchynku by sme snad mohli vyuzivat aj v druhom apartmane 😉

claudinka
autor
19. feb 2009

styri babulky - rony253, tehulka4, zuzana1710 a silwietta

claudinka
autor
19. feb 2009

skreci papa peknu vychadzku, aj ja by som mala uz nieco porobit, sakris.. od rana mi to tu vsetko len stoji 😔

miriam24
19. feb 2009

Ahojte ... no ja este stale neviem ci pojdeme alebo nie ... viem ze uz objednavate hotel/penzion na urcity pocet ludi ... no ak nakoniec budeme moct a bude este nieco volne tak sa pridame popripade si rezervujeme nieco separe pobliz vas a stretneme sa tak 😉 ved aj tak vecer si podla mna uz kazda spravi program po svojom kedze deturence su este dost male na to aby ostavali sami a rodicia sa bavili niekde inde a cez den si mozeme spravit program s vami aj ked nebudeme ubytovani v tom istom 🙂 ... takze tak ... no dufam ze nam to nakoniec vyjde ... 😉

claudinka
autor
19. feb 2009

miruus to si krasne napisala 😉 sak uvidime.. popripade zoberes aj sasasx a klaudinku21 😵 😵

claudinka
autor
19. feb 2009

tak sa nam to mierne skomplikovalo.. silwietta na poslednu chvilu nahlasila aj muzika, takze su iba 3 babulky same bez polovicky.. do jednej 3-lozkovej izby je viac ako hlupost ich dat, mozno by isli aj tri do apartmanu s tym, ze by jedna mozno chcela byt sama a zaplati si za dve osoby 😒 cize 30 eur na jednu noc.. alebo neviem

vejinka
19. feb 2009

co sa deje?

claudinka
autor
19. feb 2009

super super babulky, vychadzaju nam v ustrety v Larione 😵 😵

claudinka
autor
19. feb 2009

Ak by vás bolo 46 dospelých,tak

14x dvojl.= 28 osôb

5x trojl. + 1 = 20 osôb

1x apartmán – pre 4osoby- u vás by to bolo napr.pre 2 osoby. Ak by išli na apartmán len dvaja,keďže ste skupina , spravil by sa kompromis, čiže cena pre

dvoch v aprtmáne za 30 Eur / 1 noc . Záleží to od vás, ako by ste sa podelili,k dispozícii sú dva apartmány, čiže celý penzión by bol váš. Ak by tam išli štyria,tak prístelka je rozťahovatelný gauč v obývacej izbe.

Ešte jeden dotaz ohladom ceny,tam ste písali aj dve 4 ročné deti,tie by sme mohli ešte zaradiťdo kategórie detido 3 rokov, čiže zadarmo ubytovanie bez nároku na lôžko.

- kanvice si môžete doniesť na izby.

- Čo sa týka zálohy,tak áno,dá sa to urobiť aj takým spôsobom,aby to nebolo pre vás náročné./Záloha sa platí len z ubytovania/

claudinka
autor
19. feb 2009

to trojlozkove nejako divno vyratali, sak to je 15+1=16, nie 20 😕 😕 ale inak je to pohodicka lahodicka..

nevadi, uz sa teda len zjednotit, kolko nas naozaj pojde, ci teda nahlasim presny pocet, co je teraz, ci sa uz nezmeni, ako napr. silwietta dnes pridala muzika..
potom mi teda posle, kolko treba cvaknut a posleme terezicke

vejinka
19. feb 2009

waw..skoda ze som tu nebola ale to co odpisali znie uzastne..takze to treba rezervovaaaaat a cim skor

vejinka
19. feb 2009

akurat kojim maleho ale hryzie strasneee

kamilka12
19. feb 2009

claudi možno to mysleli ku každej trojložkovej izbe je možná aj prístelka...

claudinka
autor
19. feb 2009

no a teda kolko osob? 47 dospelych?
IP-cky sa mi uz ani neoplati posielat, kedze na ne nikto nereaguje.. 😀

vsetkym som poslala, kolko ich je prihlasenych, tak ak sa nieco do zajtra nezmeni, zajtra poslem REZERVACIU, dobre? alebo v pondelok, sak to uz je asi jedno..
47 dospelych + 4 detuse

claudinka
autor
19. feb 2009

kamil ahaaaa jasnacka 😉

claudinka
autor
19. feb 2009

vejus netreba to este doplnat, to az ked pojdeme, ale kludne mozes 😉 3x obed je asi blbost, nie? ked tak 2x plna penzia, nie? ci ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre