Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
19. feb 2009

no ved v piatok tam dojdeme na obed...cize bdueme hladny..a potom sobotu plnu penziu a v nedelu po obede sa odchadza..

kamilka12
19. feb 2009

utekám k našim...ukážem sa tu o pol hodku..

vejinka
19. feb 2009

no aj na to sa treba spytat...ze to takto nejako xceme...ale ako oni pisali plati sa to az tam...cize ak niekto pride vecer nebude platit obed...to je logicke

vejinka
19. feb 2009

kamilka ok..pockame 😀

claudinka
autor
19. feb 2009

vejus oki takze stravovanie sa nahlasi az tam, popripade zaciatkom tyzdna vypiseme tabulku s plnymi a polpenziami..

kamilka12
19. feb 2009

vejiii to som tym chcela povedat...že som sem ešte nestihla napisat ako sa tešim že to je vobec volné...tak to napišem potom ked budem u našich 😀

vejinka
19. feb 2009

kamilka..jasne kludne bezkaj a davaj na seba pozor 😉

jasne claudi...to bude naaaaarez 😵 😵 😵 😵 😵

vejinka
19. feb 2009

claudi...cakat do pondelka je podla mna zbytocne a riskujeme ze nam to nieko obsadi...cize necakat a konat 😉

claudinka
autor
19. feb 2009

Opat Vam prajem dobry den,

zavazne objednavam Vas penzion a to pre 47 dospelych ludi a 4 deti, z ktorych sa bude po Vasom ustretovom kroku platit iba za jedno, ano?
Zalohu posleme co naskor sa bude dat.. rozdelenie do izieb budeme riesit pravdepodobne az na mieste, ale jeden apartman urcite vezmeme a ten druhy by sme radi vyuzivali aspon kuchynku, ak sa bude dat.

Dakujeme velmi pekne za ochotu a ustretovost 🙂)

claudinka
autor
19. feb 2009

odoslane

vejinka
19. feb 2009

supeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vejinka
19. feb 2009

claudi aj by som ta vybozkavala od radosti 😝 😝 😝 😝 😝 😝

vejinka
19. feb 2009

a datum dufam ten 19-21? 😉

claudinka
autor
19. feb 2009

jasaan 😀

vejinka
19. feb 2009

tie 4 deti maju 4 roky???

vejinka
19. feb 2009

lebo sak pisali ze to budu mat zdarma..ze to este daju akoze maju do troch rokov

claudinka
autor
19. feb 2009

ee jedno ma 3, dve 4 roky a jedno 8 rokov
vysla v ustrety, ze tie dve stvorrocne mozu byt tiez zadara ubytko 😉 teda aspon ja som to tak pochopila

vejinka
19. feb 2009

jaaaj tak potom dobre..som myslela ze vsetky su 4 rocne..no nevadi aj tak dobre baby aspom usetria 😉

vejinka
19. feb 2009

my si asi zoberieme cestovnu postielku...alebo bude spat s nami...to sme uz zvyknuty

vejinka
19. feb 2009

aj ked autobusom trepat postielku asi nieje dobry napad..takze budeme spat spolu a basta

vejinka
19. feb 2009

navrhneme babam co maju dve deti ci nexcu ist do apatrmanu pripadne do trojky..+ pristelka...teda ak sa to vobec da

vejinka
19. feb 2009

ale podla mna sa dohodneme ved sme rozumne dospele zeny 😀

claudinka
autor
19. feb 2009

veru a ked nie my, tak nasi muzi urcite 😀 😀

kamilka12
19. feb 2009

Konečne som dočítala dnešné novinky....a veľmi sa tešííím,že ten termín je voľný (ja som tomu veľkú nádej nedávala),no a to s tými peniazmi je tiež fajn nápad, nech sa to platí jednej...terezicke 😉
No a s tými prístelkami a izbami to nejako hádam vymyslíme, bolo by dobre keby sa aj ostatné vyjadria...
A..čo som to ešte chcela...jáááj...už nej je JÚÚÚN 😀 😀

eweny
19. feb 2009

poprecitovala som si vas len tak zbezne, ako pozeram, podarilo sa tak, ako sme viacere ocakavali 🙂

a dobre som videla, ze nam dovolia si zobrat kanvicu na izbu?..teeeeeda, to sa len tak nevidi 😀

eweny
19. feb 2009

kamilka, ty si nejaka extra nedockavaaaaaaaaa 😝

claudinka
autor
19. feb 2009

aj jaaa som nedockavaa

kamilka12
19. feb 2009

som som som 😎

eweny
19. feb 2009

ale no tak dievcata, pomaly s tou nedockavostou..aby sa este nahodou nieco neocakavane neudialo..

claudi, mozes mi sem hodit tu konecnu tabulku ak ju mas poruke?..na predchadzajucich stranach ju nevidim a dalej sa mi listovat a hladat ju nechce..

vejinka
19. feb 2009

nespi a nespi ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre